Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ada89'][URL]http://youtube.com/watch?v=DzQe-LtBGS4&mode=related&search[/URL]=
czy ktoś mi może powiedzieć co to jest i czemu taka praca na pozorancie? :-o[/quote]

To jest ring. Właśnie się 2 dni temu naoglądałam ringu, mondio i campanille z francuskiej klubówki belgów, to już teraz rozróżniam. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']To któryś ze sportów ringowych. Nie wiem który, bo ich nie rozróżniam ;)[/quote]
a ktoś wie jaki? bo troche mnie to ciekawi... czy sens jakiś w tym w ogóle jest... niestety sama nie mam zielonego pojęcia o tym... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']To jest ring. Właśnie się 2 dni temu naoglądałam ringu, mondio i campanille z francuskiej klubówki belgów, to już teraz rozróżniam. :evil_lol:[/quote]
a użyteczne to to? można gdzieś poczytać coś o tym, jaki ma cel itepe bo mnie to troche teges... zaintrygowało, że tak powiem.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie gdzieś poczytać można, ale na pewno nie u nas, bo u nas tych sportów nie ma. :cool3: Najciekawsza jest na pewno campanille, bo odbywa się w bardzo urozmaiconych naturalnych warunkach terenowych, w drugiej kolejności mondio, które wprawdzie odbywa się na płycie, ale są wprowadzane za każdym razem inne elementy rozproszenia przy posłuszeństwie i przy pilnowaniu przedmiotu (bo jest tam takie ćwiczenie, że pies pilnuje np. kosza z zakupami, bańki z mlekiem, wózka itp., a pozoranci starają mu się ten przedmiot wykraść), przy rewirze pies nie wie, gdzie jest schowany pozorant (i niekoniecznie jest to namiot) itp., ring jest najbardziej statyczny, najbliżej mu do IPO, zawsze te same schematy itp., ale pies może gryźć cały kostium, a nie tylko rękaw. Jeśli filmiki z klubówki francuskiej pojawią się w sieci, to wstawię linki.

Link to comment
Share on other sites

ja zdecydowanie wole ipowski ordnung.dazenie do doskonalosci i perfekcji dynamicznej precyzji.
ale to kwestia indywidualnego gustu a i zaluje ze w polandzie nie ma sportow ringowych.coz ....co za problem jak kogos kreci taka praca zaczac ?jeden zapaleniec-szkoleniowiec i pooojdzie:p .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ja zdecydowanie wole ipowski ordnung.dazenie do doskonalosci i perfekcji dynamicznej precyzji.
ale to kwestia indywidualnego gustu a i zaluje ze w polandzie nie ma sportow ringowych.coz ....co za problem jak kogos kreci taka praca zaczac ?jeden zapaleniec-szkoleniowiec i pooojdzie:p .[/quote]

A znasz takiego w Polsce, który by coś kumał w te klocki i chciał się w to bawić? Bo ja nie. A poza tym... byłaby jeszcze do przejścia skostniała biurokratyczna machina GKSP ZKwP, a w cuda to ja nie wierzę. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

no tak ayshe... :evil_lol: każdy ma jakiegoś fioła :loveu:
ale to to ja nie wiem, czy zle widze (znaczy napewno) ale czy na filmie... tak mi sie wydawało, że pies słuchał sie pozoranta... :roll: jak kazał mu warować to warował... widowiskowe to to może jest, ale... czy ja wiem :cool3:
a zawody i tytuły tego jakieś są? i tylko maliny w tym występują? tak się pytam bo po Fuchsie mam takie różne dziwne jazdy i patrze sobie na youtube co tam ciekawego mają... :cool3: :evil_lol: :cool1: właściwie to aktualnie szukam własnego fioła... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko maliny - na tejże klubówce startowały belgi wszystkich odmian, 2 lokatę w mondio III zajęła suka laekenois, podobno była rewelacyjna. Tam były same belgi, bo to klubowa belgów była, ale w tych sportach startują również inne rasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']A znasz takiego w Polsce, który by coś kumał w te klocki i chciał się w to bawić? Bo ja nie. A poza tym... byłaby jeszcze do przejścia skostniała biurokratyczna machina GKSP ZKwP, a w cuda to ja nie wierzę. :cool3:[/quote]w sumie fakt.ale skzoda...duza szkoda dla sportu psiego w polsce.roznorodnosc to dosc wazna rzecz:cool3: .
[B]czy ktos ma jakies info na temat tegorocznych mistrozstw klubu boksera?nie ma ptt?:placz: .na forum bokserow jest dosc lakoniczna informacja....czy zawody sa organizowane[chodzi mi o pt]wg reg.egzaminu pt czy mppt?to dla nas dooosc wazne a nie moge znalezc informacji.:oops: [/B]
ps.no mi sie nawet przysnilo robic mondio z chita ale mi przeszlo jak zobacyzlam jakiego zajoba dostala na stroju8).kompletnie jej odpalilo8).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='la_pegaza']ayshe, na niedzielną klubówkę bokserów nawet nie ma stawek ilościowych ;)

Patrzyłaś na zeszłoroczne ? [URL]http://boxerklub.pl/index_pl.php?k=aktmistrz[/URL][/quote]no patrzylam.pisze pt.pt-pt czy pt-mppt?:roll: rrrany....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Może doggy dancing? :cool3:
[URL]http://youtube.com/watch?v=6eM5mBHZ6xI[/URL]
Uwielbiam tę parę :lol:[/quote]
o żesz ty! :crazyeye: ja myślałam, że... o matko, zmieniam zdanie na ten temat! kurde ale trzeba mieć zarąbiście zawalisty kontakt z psem, normalnie padam.
mimo to, szukam dalej... polska to taki dziwny kraj nic tu nie ma, a jak jest to daleko i znikoma grupka ludzi się tym zajmuje... to takie... frustrujące...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Beata, czy campanille to to samo co campagne?:hmmmm:[/quote]

To samo :cool3:, zapewne źle napisałam :oops:, bo francuski należy do języków znanych mi ze słyszenia i zawsze mnie denerwowało, że połowy liter w wyrazach się nie wymawia. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no faaaajne....hmm...moze ja mam juz problemy z empatia ale...wogole to mnie nie rusza.:cool1:[/quote]
jakto nie rusza???? a nie wyobrażasz sobie siebie w krynolinie i Shado z muchą w pierwszej parze?i sru do walca:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']jakto nie rusza???? a nie wyobrażasz sobie siebie w krynolinie i Shado z muchą w pierwszej parze?i sru do walca:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]

O żesz ty! Ja sobie wyobraziłam :roflt::roflt::roflt:, idę po ścierkę przetrzeć ekran...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...