Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='Glonek']Jeśli to są zajęcia z Szirą z 2007-08-01 to widzę. :-)[/quote]

:multi: :multi: :multi: :multi: jestem genialna, jestem genialna, jestem genialna, :multi: :multi: :multi: :multi:
edit:[SIZE=1] taka mala rzecz a cieszy :evil_lol: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Eddiii']:multi: :multi: :multi: :multi: jestem genialna, jestem genialna, jestem genialna, jestem genialna, :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Eddiii-wrzucaj linka na cc:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']Glonek za te filmiki z MP IPO stokrotne dzieki ,nam ,jak zwykle, sie kamera zepsuła :angryy: !
jakby jeszcze był filmik z moja zołza...........?:razz:[/quote]
Są. Ale jedynie mogę obrabiać i wysyłać w przerwach w pracy. Więc nie jestem w stanie wysłać wszystkiego naraz. Więc jeszcze trochę cierpliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glonek']Są. Ale jedynie mogę obrabiać i wysyłać w przerwach w pracy. Więc nie jestem w stanie wysłać wszystkiego naraz. Więc jeszcze trochę cierpliwości.[/quote]
Oki moze wytrzymam :lol:
Glonek jestes wielki :loveu: !!
Jeszcze gdyby dało sie tak zrobic aby mozna było sobie to sciagnac :razz: ,to byłoby :multi: :multi: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']eddiii-wez tylko lewy rekaw dzisiaj.:p.[/quote]

jak to TYLKO :-o a ja wogole mam jakis - kurcze nie pamietam :oops:

[quote name='saJo']Yyyyyyy, eeeeee ten tego, a mozna jasniej?? :oops:[/quote]
dobra, sprobuje, choc sama opanowalam te sztuke kilka dni temu. :evil_lol:
1.otwierasz film na youtube 2.tam zapamietujesz url 3.na vixy.net w okienku wklejasz ten link 4.wybierasz format zapisu, np:AVI 5.klikasz start 6.czekasz 7.pojawi sie [COLOR=black]Download the converted video klikasz i zapisujesz w dowolnym miejscu na kompie :p [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']dorplant-galati juz jest:D.[/quote]
no tak,
po obejzeniu zastanawiam sie ,hmmmmmm
czy ....do chinczyków ,czy ....do wietnamczyków sucza wrednego :angryy: odstawic!!???:mad:
A tak serio ,to trzeba postawic na puszczanie ,czy złapie dobrze pełnym chwytem czy zle, tak jak tu ,czy jest na plecach pozoranta ma puszczac na komende sucz wredny !!!I nie ma ze cieczke !!Cieczka nie cieczka ,zadnych PSM ,zołza jedna !!!!

Link to comment
Share on other sites

PMS miało byc:evil_lol: !
I bardzo grzecznie prosze :mad: zeby nikt mi wiecej nie mówił ze IPO to phiii ........łapanie rekawa ,bo na przykładzie roboty z tym suczem widac ze nieeee!:shake: Ze to harówa nad ociosaniem jej własnych koncepcji a i tak wychodzi d...a !Jeszcze tyle pracy przed nami ale co tam kiedys .....hmmm taka mam nadzieje bedzie dobrze !;)

Link to comment
Share on other sites

dorplant bo ipo to sport dla masochistow:evil_lol: .wyobraz sobie jak musial sie pryzlamac przewodnik tej suki z traho z ipo3[wylecialo mi z glowy jej imie]:cool1: .suka zlala pozoranta w kryjowce po prostu rozkkoszna byla:diabloti: a potem jeszcze dala sie pogonic...
takze tffforczosc galati plus jej odrywanie[nie mialas lomu?:cool3: :evil_lol: ]z pozoranta to wiesz...noo..jeszcze ujdzie-zawsze mozesz powiedziec...
phi to eksterier:diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Dlatego ja regularnie kapie Gnojka w zimnej wodzie, nie moge doczekac sie zimy, zeby go do przerebla wrzucic :diabloti: :evil_lol:[/quote]:evil_lol: :evil_lol: ale masz planik na premedytacje w zemscie :cool3: :diabloti: ..zazdroszcze...topinie mali w przereblu w zimie a ty juz cwiczysz:evil_lol: :evil_lol: ...

Link to comment
Share on other sites

Alez ja go nie bede topic!! Przeciez to moj kochany, malutki, rudy kundelek. Natomiast regularne kapiele sa wskazane. [SIZE=1]Byl tez pomysl podciecia strun, zeby nie wyl do rekawa, ale mozemy wtedy miec drobny problem z oszczekaniem :roll: :evil_lol: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

No to sprawozdanie z zadania domowego
Dynamika jest super, jak na Inkę :cool3: lezie na kontakcie co prawda lekko mi zachodzi drogę i odstaje jeśli nie używam do poprawiania smyczy tylko zakrętów w lewo jest nawet lepiej niż super:evil_lol: jeśli używam smyczy to schodzi z kontaktu. Co robić?
Statyka o tyle o ile :roll: ale nic to tffarda jestem.
P.S. kto z kim przestaje takim sie staje przy nakręcaniu na piłkę jak nie może jej dostać to strzał w moja nogę. Bilans to podarte spodnie i brak kawałków ciała :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...