Jump to content
Dogomania

Aza już po operacji POTRZEBNE PIENIĄŻKI, potrzebne lekarstwo na serce VETMEDIN


grazyna9915

Recommended Posts

  • Replies 819
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='black_sheep']Ja wiem gdzie są Tychy! Byłam tam w ten weekend:) Jak co roku jeżdze na festiwal:):):):)[/quote]

Byłaś na festiwalu???????? Ale Dżem dał koncert :crazyeye: To było niesamowite :-o
Szkoda, że nie wiedziałam.......zaprosiłabym na kawę.......mieszkam na osiedlu przy jeziorze. Jeżeli chodziłaś na zakupy na ryneczek, to może Cię widziałam :eviltong:

Danka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='da-NUTKA']Black_sheep
Ponieważ zainteresowanie Azą było prawie zerowe (dzięki Tobie i AdzeG wzrosło), a jej trzeba pomóc, to pomagam, na ile mogę. Lodzia z Grażynką nie dadzą same rady opłacić rachunków, które są niemałe.
I to tyle.

Grażynko, wiem, że we wtorek miałaś być z Azą w klinice. Jak suńka zniosła podróż w tym upale? Sorki, że nie mogłam Was zawieźć - praca, odbiór córki, która wróciła z obozu..........nie miałam czasu :oops:

Danka[/quote]
:multi: da-nutka to nie jest "i to tyle" to jest "AŻ TYLE!"
Twoja pomoc jest nieoceniona!
Pomoc Was wszystkich jest niezastąpiona!
I zgadzam się z Danusią w 100%, że jak Kraków ruszył to wszystko nabrało pary.
JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ

Link to comment
Share on other sites

szkoda tylko że nie ma szans, by pomóc tyle, ile by się chciało...:oops: względy obiektywne - czyli własna kosztowna trzódka psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']szkoda tylko że nie ma szans, by pomóc tyle, ile by się chciało...:oops: względy obiektywne - czyli własna kosztowna trzódka psów[/quote]

Masz, niestety, rację. Wiem, że w Krakowie też macie kłopoty z psiakami w hotelu, czyli brak kasy......... Zresztą tyle psów jest w potrzebie, że czasami boję się wchodzić na PWP - codziennie nowa bieda w potrzebie.
Cóż, nie pomogę wszystkim psom..... To chociaż spróbuję jednej, zwyczajnej-niezwyczajnej suni.

Danka

Link to comment
Share on other sites

Aga, sama kiedyś powiedziałaś, że całego świata się nie uratuje i niestety masz rację, a ile kosztuje utrzymanie zwierzaków to ja doskonale wiem jest to worek bez dna i tylko ci współczuję przy twoich - z regóły - nie młodych psiakach.
Aga pamiętaj, że to ty nadałaś obrotów na wątku Azie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Ja wiem gdzie są Tychy! Byłam tam w ten weekend:) Jak co roku jeżdze na festiwal:):):)

Danutka jeszcze raz BRAWA:loveu: :klacz: Trzeba Cie chwalić:)[/quote]

że trzeba chwalić Danusie to się zgadzam:lol:
ale że byłaś w Tychach i nie dałaś znaku życia to .............:mad:
na przyszły rok Ci to nie przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Najważniesze to to, że Aza czuje się dobrze, nawet dzisiaj miałam jej porobić zdjęcia, ale niestety Lodzia otrzymała małego kociaka o którym mówi: "że pchły zjadały go żywcem" więc niestety spędziła kilka godzin na topieniu ich bo same spryskanie malucha to by było za mało. Na dodatek strach przed zapchleniem domu (zwierząt) był w tym wypadku uzasadniony.
FOTO przeniosłyśmy na później, ale obiecuję Wam, że już zaniedługo zobaczycie księżniczkę i jej nie poznacie.

Danusiu Aza jazdę zniosła całkiem nieźle, chociaż nie tak jak w twoim samochodzie. Cóż w końcu to tylko TICO i bez klimy. Więcej mi się też nie tłumacz, że nie mogłaś itd. bo wtedy kiedy ona najbardziej potrzebowała tego luksusu to ty jej go zapewniłaś (na dodatek nie chciałaś zwrotu za paliwo). Teraz jest już trochę chłodniej i Aza czuje się zdecydowanie lepiej więc nie może być taka wybredna bo mnie wprawia w kompleksy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='da-NUTKA']Grażynko, jak wczorajsza wizyta w klinice?????????

Danka[/quote]

Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona po wizycie z Azą u weterynarza.
Szwy ściągnięte, serduszko bije mocniej i tak jakby chodziła na trochę prostrzych łapkach.
Jestem dobrej myśli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']O te cegiełki trzeba pytać mar. gajko. jest już ta akcja zbierania tak?[/quote]

Dzisiaj rozmawiałam z mar. gajko. osoba, która miała wstawić Azę wyjechała na wekend jeżeli wróciła to jeszcze dzisiaj w nocy ją wstawi.


Danusia gdzie znalazłaś VETMEDIN za 130,00?, czy do tego doliczają koszty przesyłki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Da-nutka, ale zaszalałaś! Brawa dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Masz rację black_sheep!
Brawo dla [B][COLOR=red]DANUSI:klacz:[/COLOR][/B], ale też brawo dla pozostałych, dla:
[COLOR=red][B]:klacz:CAMARA, [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:T.M., (już wiemy kto to taki , to jest tmisz)[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:MAŁGOSI, [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:LODZI, [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:PAŃ Z KLINIKI[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:DLA OSÓB, KTÓRE WPŁACIŁY DANUSI PIENIĄŻKI[/B][/COLOR].


BRAWA TEŻ DLA WSZYSTKICH KTÓRZY JUŻ TAK DŁUGO TOWARZYSZĄ I POMAGAJĄ AZIE, CZYLI DLA :klacz:[COLOR=red][B]CIEBIE [/B][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=red][B]black_sheep [/B][COLOR=black]dla[/COLOR][/COLOR]:[/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:AGI, [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:PAROS,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:IRMY,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:DABROWKI,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:GABRIELLI,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:EVITY,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:VERBENY,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:MAR.GAJKO,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:WANDUL66,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:JOANNY,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:ASIEQ,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:KIWI,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:JAGIENKI,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:CZARODZIEJKI,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:GUCIO,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:AGI Z MAZUR,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:RK 66,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:MAGDARYNKI,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:ANIELICY,[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]:klacz:MADZI Z SOSNOWCA,[/B][/COLOR]

[CENTER][SIZE=3][COLOR=blue]NIESAMOWITA GRUPA LUDZI ZEBRAŁA SIĘ BY POMÓC AZIE![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][B]DZIĘKI TAKIM AKCJOM CHCE SIĘ ŻYĆ![/B][/COLOR][/SIZE]
:laola: [/CENTER]


[CENTER][SIZE=3][COLOR=magenta]MAŻE JUŻ SŁODZĘ, ALE NAPRAWDĘ Z CAŁEGO SERCA CHCIAŁAM WAM [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[SIZE=3][COLOR=magenta]
[CENTER][B][SIZE=3]PODZIĘKOWAĆ![/SIZE][/B][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]

[CENTER]:Rose:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Na razie bierze w wersji oszczędnej czyli po pół tabletki rano i wieczorem.
Przed samą operacją brała jedną tabletkę rano i wieczorem i taka chyba powinna być dawka tym bardziej, że to lekarstwo jest w ampułkach.

W wersji oszczędnej wystarczy jej na przeszło trzy miesiące, a w standardzie na półtora miesiąca.

Serdecznie dziękuję za allegro!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabriella']czy to lekarstwo można kupić w aptece?[/quote]

VETMEDIN nie przeszedł testów klinicznych i nie był dopuszczony do leczenia ludzi, jednak u zwierząt sprawdza się bardzo dobrze, czego żywym dowodem jest Aza.
Ponieważ jest to lek typowo dla zwierzaków to w polskich aptekach raczej się go nie kupi. Słyszałam, że w niemieckich aptekach można kupować psie lekarstwa, ale..................... .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...