Jump to content
Dogomania

LUNA i PRADA


ann1

Recommended Posts

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bursztynki']rokuje wystawowo,Meisi i Lunato dwie perełki.Serdeczne Gratki !!!!![/QUOTE]
no bo to sa Psiaki z BB :D
dlatego dobrze rokuja wystawowo !!!!
Dzisiaj Niemcy mnie zaczepili nie mogli na Pedrusia sie napatrzyć jak im sie bardzo podobał .....;) Hihihi

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie jako hodowcy,z siedmioletnim doswiadczeniem. Hawańczyk powinien miec piękną budowe i cudowny charakter ,jestto wspaniała rasa zdrowa i serdeczna i dla takich właśnie właścicieli się nadaje(miłych i serdecznych)ciesze się że maluchy z mojej hodowli właśnie mają takich właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Mąż straszył i straszył że się zaloguje na tym forum i dotrzymał słowa. Ja w związku z tym chyba zaloguję się na forum wędkarskim.:razz::mad::angryy:[/QUOTE]
Nie wiem jeszcze jak tu się korzysta z emotikonów, gdyż na razie uczę się nawigowania po tym forum, ale tak chciałbym się pożalić, że wczoraj moja małżonka stwierdziwszy bytność, mnie małego żuczka na tym forum, zastosowała środkowy z zacytowanych powyżej emotikonów...

Za miłe powitanie Szanownym Paniom serdecznie dziekuję! (to nie do Ciebie Kochanie!!!)

Link to comment
Share on other sites

Gorszapołowo - bądź dobrej myśli. Chodzą słuchy, że nadchodzi koniec epoki wyzyskiwaczy taniej siły roboczej. Moja gorsza połowa jeszcze się nie zbuntowała ale trzymam Go z dala od środków masowego przekazu, żeby nie dowiedział się, że mamy XXI wiek.
I naprawdę fajnie, że mamy w końcu chociaż jednego mężczyznę na forum.

Link to comment
Share on other sites

Mam tylko osobno przód i tył Prady :lol:
[IMG]http://i53.tinypic.com/28aq4gy.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/2cmtef7.jpg[/IMG]

Sunia jest prześliczna, gratuluje właścicielom takiego skarbu (urzekają mnie jej kolorki:p). Miło było poznać właścicieli Prady i Luny :lol:. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']
Sunia jest prześliczna, gratuluje właścicielom takiego skarbu (urzekają mnie jej kolorki:p). Miło było poznać właścicieli Prady i Luny :lol:. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.[/QUOTE]Oj tak kolorki ma rewelacyjne tez mi sie podoba i mam nadzieje ze też sie spotkamy :bigcool:(w przyszłości chce miec jeszcze takiego Havana jak Prada :evilbat:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich po sobotniej wystawie warszawskiej.Dziękuję Havanom za miłe spotkanie a oto wyniki moich hawanek:
Luna ocena doskonała lokata 1 złoty medal zwycięstwo młodzieży i tym samym zakończyła Młodzieżowy Championat Polski.
Prada ocena wybitnie obiecująca , najlepsze szczenię.
Ponadto Luna otrzymała super opis od sędziego:" doskonała głowa, korpus , ogon."
Fotki za chwilę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Witam wszystkich po sobotniej wystawie warszawskiej.Dziękuję Havanom za miłe spotkanie a oto wyniki moich hawanek:
Luna ocena doskonała lokata 1 złoty medal zwycięstwo młodzieży i tym samym zakończyła Młodzieżowy Championat Polski.
Prada ocena wybitnie obiecująca , najlepsze szczenię.
Ponadto Luna otrzymała super opis od sędziego:" doskonała głowa, korpus , ogon."
Fotki za chwilę.[/QUOTE]
Gratulacje!!!Ja sie powtórze ale Luna jest śliczna !!!Nie zgadze sie z tymi co mówili ze Luna nie jest okazem na wystawy....Białe Bursztynki sa najładnijsze :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...