Jump to content
Dogomania

LUNA i PRADA


ann1

Recommended Posts

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='ann1']
[url]http://i38.tinypic.com/2v3kodv.jpg[/url]
[/QUOTE]
widze ze Luna ma gatunkowo włos ja mój pedro ale za to Prada super włos !!!!


ps:w czym kąmpiesz swoje pluszaki ?ja narazie jestem na PP i LL :)ale chcem zmienic ....

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i37.tinypic.com/o9ed01.jpg[/IMG][IMG]http://i36.tinypic.com/2zfq5id.jpg[/IMG]

Prada ma naprawdę genialny włos jeżeli chodzi o pielęgnację. Z włosem Luny jest niestety gorzej.Czekam cierpliwie aż zmieni włos.[IMG]http://i36.tinypic.com/26126oi.jpg[/IMG] Szoruje moje psiaki szamponami vulpes. Odżywki różne . Jeszcze nie znalazłam tej doskonałej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Prada ma naprawdę genialny włos jeżeli chodzi o pielęgnację. Z włosem Luny jest niestety gorzej.Czekam cierpliwie aż zmieni włos. Szoruje moje psiaki szamponami vulpes. Odżywki różne . Jeszcze nie znalazłam tej doskonałej.[/QUOTE] Masz nadzieje ze Luna zmieni włos ??:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Oczywiście nie mam na myśli zmiany włosa z kręconego na prosty. Czekam aż wyjdzie z włosa szczenięcego.Chodzi mi o jakość, żeby stał się bardziej efektowny.[/QUOTE]
no to....:D

ja tez mam :) bo w końcu luna i pedro z tej samej hodowli sa :)

Link to comment
Share on other sites

Ann, mała Prada jest świetna. Piękne umaszczenie i tyle, co wiedzę ze zdjęć, to gatunkowo też super. Ale Luna, moim zdaniem, niestety będzie miała raczej włos kiepski. Nie liczyłabym, że dużo się zmieni. To tak jak z naszą Bunią, uwielbiamy ją ale wystawowo - totalna klęska. Chociaż w skojarzeniu z dobrym psem daje cudowne potomstwo. Chyba ma dobre geny. Włos ma jednak nie najlepszy. Nastaw się raczej na duże sukcesy z Pradą, moim zdaniem będzie przepiękną sunią.

Link to comment
Share on other sites

a ja sie nie zgodze z kleską wystawową...

czesałam go przed chwilą i widze ze pedro jest na etapie zmiany włosa wiec ja jestem na dobrej drodze pozatym na wystawie sedziom bardzo podoba sie włos pedra a pedro i Luna maja podobny włos ;)i genetyka z jednej hodowli ann przypomnij mi rodzice Luny to ?...

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście hawańczyk to nie tylko włos ale też budowa, ruch. Co do tych dwóch ostatnich to jestem spokojna .Dobre kosmetyki też potrafią zdziałać cuda.Czas pokaże.A tym czasem 22.08 jesteśmy w Radomiu.(Hawanko Gala i Bady).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Na szczęście hawańczyk to nie tylko włos ale też budowa, ruch. Co do tych dwóch ostatnich to jestem spokojna .Dobre kosmetyki też potrafią zdziałać cuda.Czas pokaże.A tym czasem 22.08 jesteśmy w Radomiu.(Hawanko Gala i Bady).[/QUOTE]
ja bym odzywiła troszke włos moze seria [B]DAY TO DAY MOISTURIZING SHAMPOO™[/B] i do tego nieco inna odzywka- Spectrum Ten Conditioner - odżywka wygładzająca jest to super pakiet do tego [B]ICE ON ICE™ [/B][URL]http://www.dogcosmetics.pl/index.php?p=productsList&iCategory=14&iPage=1[/URL] Super sprawa ja nie sadze ze ona ma fatalny włos widziałam hawany z gorszym włosem!!!!!! no to po jednym tatusiu sa mój (caci i bady)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ann masz racje włos można wypielęgnować,ale budowy nie.Luna to piękna hawaneczka po wspaniałych rodzicach(i przodkach)ma piękną budowe krótką kufe i wspaniały ruch.Wielu znawców rasy twierdzi że włos hawańczyka powinien być taki jak Luny.Oczywiście jest on bardziej wymagający i należy go nawilżać,Należy pamiętać że tyle ile hawańczyków tyke gatunków włosa.I nie zgodzę się z opinią niektórych że Luna nie ma przyszłości wystawowej ,to piękna hawanezka i życze jej wielu sukcesów wystawowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Pani Iwono proszę trzymać kciuki, Lunka jedzie jutro do Radomia na swoją pierwszą wystawę. Przygotowana jest świetnie, więc jestem dobrej myśli.:lol:[/QUOTE]
bo bedzie dobrze !!!!Luna jest śliczna hawaneczka !!!!!

Ps: bedziecie w Poznaniu na miedzynarodówce ????

Link to comment
Share on other sites

W Poznaniu nas nie będzie, ale dziś byliśmy w Radomiu.Sędziowała Pani Dorota Ząbek. I tak:
Prada- wybitnie obiecująca , Najlepsze szczenię w Rasie.
Luna- ocena doskonała, lokata 1 złoto Zwycięzca młodzieży, bardzo ładny opis (krótka o bardzo dobrych proporcjach, bardzo dobre kontowanie kończyn). Nad włosem mamy jeszcze trochę popracować.Jest lepiej niż myślałam.
Za tydzień Białystok a później Warszawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Luna- ocena doskonała, lokata 1 złoto Zwycięzca młodzieży, bardzo ładny opis (krótka o bardzo dobrych proporcjach, bardzo dobre kontowanie kończyn). Nad włosem mamy jeszcze trochę popracować.
.[/QUOTE]
wiedziałam luna jest sliczna hawaneczką!!!!!ogromne gratulacje !!!!!
a co pielegnaci wypróbujcie te co wam napisałam wczesniej ja jestem bardzo zadowolona.....

pozdrowionka:);)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...