Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

[quote name='BUDRYSEK']czy jest szansa na pomoc dla Sabci?

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/209942-Mam-RAKA..i-13-lat....Czy-jest-sens-dalej-zyc?p=17114176#post17114176[/URL][/QUOTE]

Pewnie znacie Budrysek i to co robi dla psiakakow.Teraz maja koszmarne długi w lecznicach naprawde potrzebuje pomocy.
Teraz jeszcze Jej podzucili 4 małe kotki w pudle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']czy nie mozna Jej darowac tego procentu od tej sumy ktora dostanie.

Naprawde maja straszne długi w klinikach nie chce skłamac,ale pewnie bedzie około 6000zł juz nie daja rady.

Mazna chociaz raz zrobic wyjatek..........[/QUOTE]

Jeśli o mnie chodzi nie mam nic przeciwko. Tylko, że jeszcze muszą się wypowiedzieć Monika i Magda!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Pewnie znacie Budrysek i to co robi dla psiakakow.Teraz maja koszmarne długi w lecznicach naprawde potrzebuje pomocy.
Teraz jeszcze Jej podzucili 4 małe kotki w pudle.[/QUOTE]

Też chciałam się wstawić za Budryskiem.
Nie wiem jak ta kobita daje radę. Podziwiam...

I od razu poproszę o pomoc dla Toro-staruszka, którego też w schronie wypatrzyła Budrysek... :(
Znalazła go całego mokrego, zziębniętego...
Jak mu nie pomożemy szybko zgaśnie...
Zbieramy na hotelik, transport, może na weta i leki.
Na wszystko...

Link do wątku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/209422-Staruszek-Toro-pomalu-quot-znika-quot-...-Prosze-Pomoz[/url]!

[B][I]"W schronie jest wielu staruszkow
Trafiaja tam z roznych powodow...nie wiedza co sie stalo? dlaczego?
Z kazdym dniem smutnieja, wiedza, ze juz nikt Im nie pomoze...staja sie nie widoczne dla odwiedzajacych...nikt nie zaraca na nie uwagi...

Toro jest wlasnie takim staruszkiem....bez szans...bez nadziei...pomalu wpada w depresje...spojrzcie na Jego oczy...sa przerazliwie smutne....

Czy zdazymy Mu jeszcze pomoc? Prosze pomozcie... "
[/I][/B]


[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8618/20110507120229.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Matko, ten piesek od magda222 to ma tak smutne oczy, że się płakać chce.... Nigdy nie zrozumiem okrucieństwa ludzi, którzy na starość pozbywają się psów ani rodzin, które po śmierci właściciela oddają psy do schroniska...
Decyzja w sprawie braku zwrotu za pieska od Budrysek już zapadła, to mój wpis na ten temat jest zbędny. Mam nadzieję, że nikt tego wyjątku nie wykorzysta w przyszłości przeciwko Skarpecie, bo dzisiaj mamy na tyle środków, żeby zwolnić Budryska, ale w przyszłości może być różnie.
Czekam więc na KWOTY i dane do przelewów na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elapieczus1'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/210946-MEGA-BAZAR-KSIĄŻKI-CIUSZKI-DLA-KAŻDEGO-COŚ-MIŁEGO-NA-SKARPETĘi-m.Talcott?p=17231887#post17231887[/URL]

zapraszam na nowy bazarek serdecznie prosząc o pomoc w podrzucaniu[/QUOTE]

Dziękujemy za nowy bazar dla Skarpety!
Myślę, że nawet coś u Ciebie kupię. :)

Link to comment
Share on other sites

Od ostatniego rozliczenia dotarły wpłaty pikola 20 zł, Jolanta08 20 zł oraz _Lara 10 zł. Stan Skarpety na dzisiaj to 721,91 zł. Zaraz uzupełnię pierwszą stronę.

[B][COLOR=red]Co ze sprawą pieska zgłoszonego przez magda222???? Może ja się za mało jasno wyraziłam, że jestem za udzieleniem pomocy, co na to inne ciotki z Komisji?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaNS']Od ostatniego rozliczenia dotarły wpłaty pikola 20 zł, Jolanta08 20 zł oraz _Lara 10 zł. Stan Skarpety na dzisiaj to 721,91 zł. Zaraz uzupełnię pierwszą stronę.

[B][COLOR=red]Co ze sprawą pieska zgłoszonego przez magda222???? Może ja się za mało jasno wyraziłam, że jestem za udzieleniem pomocy, co na to inne ciotki z Komisji?[/COLOR][/B][/QUOTE]

Jak najbardziej za pomocą!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...