Jump to content
Dogomania

Wesoła Heidi znalazła domek :)


borysus

Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sunia z drobnym opóźnieniem ale juz pojechala.
Musiałyśmy czekac na transport a że deszcz cały zcas pada schowałyśmy sie pod daszek. No i takie 30 min. siedzenie na d*** była dla Hidi zbyt męczące czego efektem jest kurtka i spodnie do prania ..... no i urwana torebka:shake: No ale nie mogłam już na nią krzyczeć bo i ja miałam dość.

Hidi była bardzo grzeczna w podroży, tylko wsiadanie i wysiadanie z pociągu ją wystraszyły. Pozniej siedziała lub leżała grzecznie.
Nauczyłyśmy sie kilka sztuczek: Hidi umie juz siadac i nawet dawać łapkę. Na leżenie już nam czasu brakło ale wszystko do nadrobienie z nowymi właścicielami.

Kurcze na prawdę fajna ta sunia:razz: szkoda zeby domku szybko nie znalazła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']Informuje ze poszła 100 pm w sprawie Hidi-normalnie jetem z siebie dumna :B-fly:
Dogociotki nie zawiedźcie nas bo nei wiem co zrobimy:roll: Chyba pojdziemy z Kora do Stefana do pracy :cool3:[/QUOTE]

jakie 100pm? o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy ślicznie :)
mamy hotel umówiony na 150zł
a jest stałych ze 25 :( z Twoją Aquifree koło 50 jest
Ale są jednorazowe, są bazarki i coś tam już sprzedane jest.

Czerda, jak sunia dojechała wczoraj w nocy? Jak się zachowuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']jakie 100pm? o co chodzi?[/QUOTE]

wysłałam 100 prywatnych wiadomosci z zaproszeniem an watek Hidi, no i z prośbą o wsparcie.
Czerda pewnei nei wie jak sie sunia sprawuje bo ona tam przecież nei mieszka. Trzeba zadzwonic do Arniego i sie zapytac jak pierwsze wrażenia, noc i w ogóle.
Moge to zrobic ale dopiero po 17, kolo 18, chyba ze ty Kora dryndniesz?

Aquaifere dziekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

lichutko bo jak ktoś przeczyta ze pies jest juz na dt albo na hotelu to sobie myśli -ach, jakoś to bedzie. A właśnie wcale nie bedzie jak nie zbierzemy jeszcze deklaracji:shake:

Mi sie wydaje, ze ludzie wchodza na 1 strone, czytaaja 1 post i stwierdzają "inni mają gorzej":roll: Wysłałam ponad 100 pm i tylko kilka osob weszło w ogóle na watek.


A propos suni; rozmawiałam z Arnim. MA sie dobrze, nie rzuciła sie na zadnego psa, z jednym sie nawet przywitała ładnie. Nie sprawia problemów wiekszych, tylko mocno szarpie na smyczy.
W pociagu oswajałam ją z muzyką i też nie było problemów -nie interesował jej specjalnie mój tel. tylko dzwiek nasłuchiwała. No i nauczyła sie kilku sztuczek:cool3:

Nie wiem jak je stan zdrowia bo inna osoba ją badała.

EDIT:
Wczoraj dostałam odp. na pm w sprawie zbiórki an Hidi. Jedna z ciotek zaoferowała nam 150zł na pierwszy miesiac jej utrzymania -żeby nie marnować takiej szansy.:multi:
[B]I widze na koncie ze 150zł juz jest.[/B]
Borysie dopisz "dobrą duszyczkę" w deklaracjach jednorazowych-150zł.

DZIEKUJEMY za bezpieczny start naszej Hidi:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']
EDIT:
Wczoraj dostałam odp. na pm w sprawie zbiórki an Hidi. Jedna z ciotek zaoferowała nam 150zł na pierwszy miesiac jej utrzymania -żeby nie marnować takiej szansy.:multi:
[B]I widze na koncie ze 150zł juz jest.[/B]
Borysie dopisz "dobrą duszyczkę" w deklaracjach jednorazowych-150zł.

DZIEKUJEMY za bezpieczny start naszej Hidi:Rose:[/QUOTE]

Toż to szok:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
No brak słów...............
Dobra Duszyczka powinna się przyznać:evil_lol:
DZIĘKUJEMY:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']
Jakiej Heidi muzyki słucha ;)?? Dobrze, że już jest bezpieczna :)[/QUOTE]

Wczoraj Hidi słuchała Arctic Monkeys i Placebo bo to miałam na komorce:cool3: I tak fajnie głowkę krzywiła i nasłuchiwała uszami jak sie rockowo robiło:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']kizimizi na jakim koncie? na Twoim?
nie[/QUOTE]

Tak na moim bo wczoraj wszyscy juz spali jak pm wysyłałam. Ale to 150zł jest akurat na 1 miesiac wiec od razu wyślemy je Stefanowi albo Czerdzie bo sama nie wiem.
A tak na przyszłość to wyslij mi Kora pm z twoimi danymi i nr konta, na które zbierasz kasę, bo czesto ktos odp. na pm żeby dac nr to "cos zaraz wysle" wiec lepiej miec przy sobie takie dane

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...