Jump to content
Dogomania

Gdzie na spacer z psem - Kraków i okolice


Jilly

Recommended Posts

Gdzie można spokojnie pospacerować z psem w Krakowie i okolicach?Błonia i AWF wychodzi mi już bokami,a w ogrodzie są nudy :eviltong:
Ojców mi jakoś nie podchodzi , bo w niedziele to tam jest dość tłoczno na parkingu, jedynie tylko w tygodniu.Zresztą nie wiem czy wolno tam chodzić z psami...
Chodzi mi o coś bliżej Krakowa tak jak dzisiaj mam wolne,biorę psa i jadę niedaleko i coś dalej np na niedzielną wycieczkę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Błonia,las Wolski i okolice(o ile dobrze pamiętam jest bardzo fajna trasa spacerowa od Salwatora przez las do ZOO),park AWF,łąki Nowohuckie,lasek Łęgowski i przyległe wały nad Wisłą,okolice stawów przy os.Piastów.
Jest tego trochę w Krakowie :p

A z dalszych miejsc?
Dolina Będkowska i Kobylańska,fajna kilkugodzinna trasa.Co prawda na terenie parku pies tylko na smyczy ale da się przeżyć.
A z takich już bardziej dalszych miejsc(około 60 km od Krk)to polecam Jurków,Półrzeczki i okolice.Ogólnie okolice Limanowej,Szczyrzyca,Dobrej itp
Piękne widoki,górskie rzeki i lasy.Świetne na niedzielny wypad :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bagry były fajnym miejscem, ale do czasu.
Teraz się tam nie da chodzić, pełno porozrzucanego żarcia... Akurat mam pecha, bo mieszkam dokładnie nad Bagrami i z psem ciężko gdzieś blisko wyjść.
Za to polecam Brzegi.
Trochę dalej niż Bagry, ale bardzo fajnie. Jest jeziorko, duże pola i dzika zwierzyna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

zapraszam :)

[quote]Klasa "POCZATKUJACY":
1. Przywitanie - 10pkt
[b]2. Rzucanie do kosza piłkami przez przewodnika - 10pkt - to dla rozluźnienia właściciela psa[/b]
3. Przejście na luźnej smyczy z jednym skrętem w lewo lub w prawo 10pkt
4. Zostawanie psa na miejscu przez 30 sekund
a. z pomocnikiem trzymającym psa na smyczy 10pkt
b. bez pomocnika - uzyskane punkty razy 2
5. Przywołanie psa z odległości 5m
a. z pomocnikiem 10pkt
b. bez pomocnika pkt. x 2
6. Skok przez przeszkodę
a. z przewodnikiem 10pkt
b. bez pomocy przewodnika pkt. x 2
7. Pokaz ulubionej zabawy z psem 10pkt
[/quote]
:lol:



[quote]Swoje zgłoszenia należy przesyłać mailowo do 5 maja 2011r. na adres [email][email protected][/email] podając:
a) swoje dane (imię i nazwisko),
b) dane psa (imię, rasa, wiek),
c) do której klasy się zgłaszacie,
d) wpisując zdanie na koniec „Wyrażam zgodę na wykorzystanie materiałów zdjęciowych z wizerunkiem mojej osoby i mojego psa wykonach w trakcie zawodów sportowych maj 2011 organizowanych przez Pozytywne Szkolenie Psów „W Psim Świecie”, w materiałach promocyjnych i na stronach [url]www.wpsimswiecie[/url] oraz [url]www.piestarnów.pl[/url] „
[/quote]

Też się zgłosicie :3 ?
Do jutra czas ^^.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Stary temat, ale może komuś się przyda, zwłaszcza że ja też ciągle szukam nowych miejsc :) Okolice Tyńca faktycznie super, od strony Skawiny na dodatek zawsze jest pusto.

Fantastyczne miejsca można znaleźć niedaleko Zabierzowa.

Przylasek Rusiecki.

Nieco dalej Pustynia Blędowska.

W samym Krakowie jak nie chce mi się łazić, jadę do psiego parku na ulicy Strzelców. Pies pogania z kolegami, a ja się mogę polenić ;)

Niedawno zaczęłam robić stronę z takimi miejscami, brakowało mi zebrania ich wszystkich w jednym miejscu Jeśli macie chwilkę, zapraszam :[URL]http://psiechadzanie.jimdo.com/[/URL]

Edited by kocina
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pisze tutaj ponieważ nie chcę zakładać nowego wątku:) Obecnie studiuję i mieszkam w Krakowie. Jeśli był by ktoś zainteresowany, chętnie mogę porobić jakieś zdjęcia oczywiście dowolną ilość i za darmo:) Bardzo lubię robić zdjęcia szczególnie psom oraz koniom:) Ponieważ jest to dobra okazja aby podszkolić swoje umiejętności chętnych zapraszam do kontaktu:) pytania i szczegóły priv.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...