Jump to content
Dogomania

książki Corena


gabryska

Recommended Posts

Nie wiem czy taki temat już był, ale zaryzykuje:p jakie czytaliście książki tego autora? Która wydaje się wam najlepsza?
Ja czytałam " Tajemnice psiego umysłu " i " Inteligencje psów" a niedawno zamówiłam sobie " Jak rozmawiać z psem", ale jakoś dojść nie może:angryy:
pozdrawiem:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ona bardzo wciaga :D Próbowałam ja jeszcze kilka razy przeczytać, ale nie potrafie czytać ponownie tej samej ksiażki. Teraz kasy przybywa więc zamówie sobie kolejną książke Corena. Chyba "Inteligencja psów" jak znajde ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja od jakiegoś czasu mam zamiar kupić którąś z książek Corena. Po Waszych opiniach jestem jeszcze bardziej przekonana do tego pomysłu :) Tylko mam pytania dotyczące książki "Jak rozmawiać z psem" - kto kupował przez neta, w jakim sklepie i po ile? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[QUOTE] A gdzie widzieliście "inteligencja psów" bo np. w Merlinie nie mogę jej znaleźć?[/QUOTE]
Szczerze mówiąc nigdzie nie widziałam tej książki. Tzn. nie widziałam żeby była możliwa do zakupu.
Ja ją mam, ale odkupiłam od znajomej. Jest jedną z lepszych pozycji na rynku ( moim zdaniem przynajmniej).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...