Jump to content
Dogomania

Asty które chcą być kochane...Duma i Milka w DT.Ida,Olgier bulterier i Waluś!


Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tia']Bo jest typem tych ras, poprostu.
Na razie powiedzieli, że jej nie uśpią a co będzie potem to nie wiem:([/QUOTE]

Tia, ja wam dam rade zeby wasze psiaki byly lepiej traktowane - niech no sie ktora zakreci wokol kierownika/weta schroniskowego/technika/kogokolwiek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']Tia, ja wam dam rade zeby wasze psiaki byly lepiej traktowane - niech no sie ktora zakreci wokol kierownika/weta schroniskowego/technika/kogokolwiek :diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pieski są tego warte, ciotki, bierzcie się do roboty :diabloti:

Że też u nas w schronie same baby - kierowniczka, wetki, panie w biurze :roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Sunia uwielbia wodę, jak leje się z węża to ona szleje i łapie wode w pysk:) Lubi aportować.

A dziś mieliśmy ją z Walą na spacerze, i zauważyliśmy, że [B][U]ma tatuaż niebieski w uchu, w dodatku jest świeżo po sterylce[/U][/B]. Wydaje nam się, że jest z Poznańskiego schronu.
Odczytaliśmy tatuaż i ma [B][U]nr: P2926[/U][/B].(tak nam się wydaje)
Może uda się odnaleźć właściciela, może zgubiła mu się albo się jej pozbył.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']Na razie suczka nie będzie uśpiona zobaczymy jak zachowa się na wybiegu z psami jeżeli będzie agresywna to jej los będzie przesądzony ale jeżeli łagodna to nie będzie uśpiona. Zostanie wpuszczona na wybieg w następnym tyg.
Sunia uwielbia wodę, jak leje się z węża to ona szleje i łapie wode w pysk:) Lubi aportować.

A dziś mieliśmy ją z Walą na spacerze, i zauważyliśmy, że [B][U]ma tatuaż niebieski w uchu, w dodatku jest świeżo po sterylce[/U][/B].
Wydaje nam się, że jest z Poznańskiego schronu. Odczytaliśmy tatuaż i ma [B][U]nr: P2926[/U][/B].(tak nam się wydaje)
Może uda się odnaleźć właściciela, może zgubiła mu się albo się jej pozbył.[/QUOTE]

Jutro sprobuje dowiedziec sie w schronisku, czy moga po tym tatuazu cos znalezc i czy psiak jest od nich. Sunia nie ma chipa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']no to pieknie... az nie moge uwierzyc, ze nie ma w schronisku urzadzenia do odczytywania chipow... a straz miejska tez nie ma? czy to tylko w Poznaniu maja?[/QUOTE]

Co do straży miejskie to nie wiem ale wydaje mi się że też nie mają...

Link to comment
Share on other sites

ms_arwi rozumiem, że twoje rady pochwala twój partner,z którym mieszkasz.mniejsza o to,ja robię screena i pokaże wiesz komu :):):) skompromitowałaś osoby które lubię, zmień nicka na ms_alfons. a fe takie rady dziewczynom.uprawiaj dalej swój proceder

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiang']ms_arwi rozumiem, że twoje rady pochwala twój partner,z którym mieszkasz.mniejsza o to,ja robię screena i pokaże wiesz komu :):):) skompromitowałaś osoby które lubię, zmień nicka na ms_alfons. a fe takie rady dziewczynom.uprawiaj dalej swój proceder[/QUOTE]

heh, niektorzy nie znaja sie na zartach... a co do precederu i nicka - chyba nie wiesz o czym mowisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiang']ms_arwi rozumiem, że twoje rady pochwala twój partner,z którym mieszkasz.mniejsza o to,ja robię screena i pokaże wiesz komu :):):) skompromitowałaś osoby które lubię, zmień nicka na ms_alfons. a fe takie rady dziewczynom.uprawiaj dalej swój proceder[/QUOTE]

A skąd Ty się urwałaś/urwałeś??? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak na razie nasza Holi sprawuję się dobrze na wybiegu z innymi psami :)
Nieraz nawet to ona jest przez nie przeganiana...


W naszym schronie jest nowy samiec asta nie jest za młody.
Lecz jest w złym stanie wychudzony, pod pyszczkiem ma guza,
i kuleję na przednią łapę.
Nie gryzie się z psami i biega razem z nimi na wybiegu.
Ma bardzo smutne oczka jak się na niego patrzy to łzy się kręcą :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...