Jump to content
Dogomania

Boss już za TM... ['] ;(


la_pegaza

Recommended Posts

Wyniki nie najciekawsze :
Erytrocyty 6,5 mln/mm3
Leukocyty 17 tys/mm3
Hematokryt 41%
Hemoglobina 15,6

AZT (?) 70,6
i coś czego nie mogę odczytać 41

Zapłaciłam 40zł, USG nie było, za to jesteśmy umówieni na biopsję z dr Płuczem.

Wet jest trochę w kropce, bo nie ma żadnych innych objawów klinicznych, możliwe, że kiedyś miał jakąś poważną infekcję i dlatego te powiększone węzły.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj chyb a nie są to najgorsze wyniki z tego co pamiętam jak mi diagnozowano jamniczkę (podejrzewano nowotwór z przerzutami) a po wynikach okazało się, że to zapalenie płuc obstronne i przepuklina i ropomacicze..........echhhhhh...wszystko było....


.....ale to tylko moje amatorskie przypuszczenia....ale co ważne..co konkretnie powiedział lekarz na te wyniki ?

Link to comment
Share on other sites

poszperałam po necie.....

wyniki które ma Bossik są bardzo przyzwoite...znaczy zdrowy :)
(odpukać)...

porównaj sobie

[URL="http://leksykot.top.hell.pl/koty/zdrowie/dom/normy.shtml#normy"]http://leksykot.top.hell.pl/koty/zdrowie/dom/normy.shtml#normy[/URL]


ale co lekarz powiedział konkretnego?...

Link to comment
Share on other sites

no dr Nowak powiedział, że super nie są :roll:
on robi specjalizację we Wrocławiu i będzie jechał na dniach z dr Płuczem i naświetli mu naszą sprawę, pokaże wyniki i umówi nas na biopsję. On sam jest trochę w kropce, bo innych objawów nie ma :roll:, stąd badamy dalej.

Możliwe, że jest to niestety jakaś zmiana nowotworowa :shake: choć mówił, że być może Boss miał kiedyś jakąś mocną infekcję, stąd te powiększone węzły chłonne.

Możliwe, że w środę pójdziemy na tą biopsję i wtedy będzie wiadomo coś więcej.

Link to comment
Share on other sites

z moimi psiakami nie mam problemu z tabletkami oprócz mojej jamniczki, która w życiu przeszła tyle co 100 piesków razem wziętych (niektórych). Nie ma szans jej dać tabletki, wyczuje mądrala i nawet kilka dni nie będzie jadła, ale tabletki nie weźmie...także ja wszelkie antybiotyki proszę zawsze w formie płynnej (doustne) a tabletki na odrobaczenie poprostu rozgniatam, rozpuszczam w wodzie i strzykawką podaje między zębami do pyska. Nie podoba się jej to, ale cóż...........;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='la_pegaza']próbuję właśnie przemycić mu tabletki na odrobaczenie, niestety bezskutecznie.

jak wcześniej był na gotowanym to potrafił marchewki wypluwać :roll: więc cieżkie zadanie przede mną.[/quote]

Ja swoim stworkom robię faszerowane tabletkami kuleczki z metki, takiej mocno przyprawionej. Wiem, że takie wędlinki są dla zwierzów niewskazane, ale z drugiej strony w ten sposób moje wszystkie zwierza (pies i 3 koty) zjedzą wszysko. Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

co do tabletek to zgubiła go miłość do słodyczy, a właściwie wapna w płynie o smaku bananowym :evil_lol:

wizyty u weta znosi coraz lepiej, dziś poszło gładko, wyniki jutro po południu :p

jakiś niemrawy ostatnio się stał, leży cały czas w przedpokoju, ewentualnie go aporcik zainteresuje. Z jedzeniem też wybrzydza :shake:

Link to comment
Share on other sites

rybon36...chyba myślami Cię przywołałam do tego wątku ;)

la pegaza...nie martwmy się na zapas...poznajmy dokładną diagnozę i jakie są możliwości i wtedy będziemy się martwić, którą wybrać ....a narazie kochaj go z całych sił :) dzielny chłopak...tyle badań :) krzycz jak tam z finansami......i nie wstydź się pisać ile Ci brakuje :) DAMY RADĘ, GŁOWA DO GÓRY !!!

Link to comment
Share on other sites

Mnie zastanawia ile ten pies już to ma. Od wrześnie próbujemy go doprowadzić go do jako takiej formy, i dopiero zmiana weta pokazała co jest przyczyną :angryy:
Natomiast wcześniej on ostatnio był u weta w 1997 :angryy:, a z relacji sąsiadów zawsze kiepsko wyglądał. :-(

No i co robić?? leczyć? czy to ma sens? :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...