Jump to content
Dogomania

Boss już za TM... ['] ;(


la_pegaza

Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to wtedy by ciotki poznał ;)

jak dostaje jeść z ręki to go chyba boli bo piszczy, nie ma tego rpblemu z miski czy ziemi. :roll:

dostał przypisany Len Kevan 2 mg w tabletkach (2 razy dziennie) i Encortan 20 mg 1 tabletka , 2 razy dziennie.

chyba tak, rozszyfrowywałam pismo weta :lol:

koło nas nie było tego pierwszego więc idę dalej szukać.

Link to comment
Share on other sites

wiesz jak dzisiaj mój colak wcinał drożdżówkę to pomyślałam o Bossiku ;)....hmmmm...to dziwne z tym jedzeniem z ziemi albo z ręki....boli go w pozycji podniesionej głowy...hmmmmm.....może marudą się zrobił poprostu (oby ;)) szukaj tabletek bo trxzeba jak najszybciej rozpocząć leczenie.....kasą się nie przejmuj ...będziemy kombinować :)

Link to comment
Share on other sites

to piszczenie to raczej z bólu :-( na szczęście zdarza się okazjonalnie.

w aptece leku nie było, mam zamówiony na jutro rano. Wyjdzie jakies 40 zł, więc chyba udźwigniemy.

Gadaliśmy ze znajomą, któa pracuje w klinice jak asystentka. W razie czego jej kolega, któy jest vetem, podejdzie tu, żeby mu skrócić cierpienie. Nie chcemy go jeszcze stresować i narażać na więcej cierpienia więc niech chociaż w domu odejdzie.

Link to comment
Share on other sites

la pegaza co Ty piszesz?????....Ty naprawdę jesteś przygotowana na najgorsze....?...a gdzie optymizm...?...Bossik to wyczuwa, że Cię zasmuca...nie rób mu tego...więcej wiary i radości :) ...

..a to opakowanie lekarstw na ile starczy?...myślę, że jak troszkę nazbieramy na fudnuszu to coś tam wyślemy...na drożdżówki :)

Link to comment
Share on other sites

Przygotowujemy się na każdą ewentualność, żeby np. w niedzielę w nocy nie targać go gdzieś na drugi koniec miasta :roll:

Leki są na jakieś dwa tygodnie, mam wtedy zadzownić do weta. Zobaczymy jak je zniesie, bo możliwe, że kiepsko na nie zaareguje.

Śpi cały czas, ale na spacery chętnie śmiga, nawet za patyczkiem trochę biega :lol:

no i moja mama przywiozła im dziś wałówe: golonki, kaszanke, i z 3 kg kiełbasy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='la_pegaza']Przygotowujemy się na każdą ewentualność, żeby np. w niedzielę w nocy nie targać go gdzieś na drugi koniec miasta :roll:

Leki są na jakieś dwa tygodnie, mam wtedy zadzownić do weta. Zobaczymy jak je zniesie, bo możliwe, że kiepsko na nie zaareguje.

Śpi cały czas, ale na spacery chętnie śmiga, nawet za patyczkiem trochę biega :lol:

no i moja mama przywiozła im dziś wałówe: golonki, kaszanke, i z 3 kg kiełbasy :D[/quote]

no to sobie pojecie ;) :evil_lol: ale kiełbasa z drożdżówkami?...chociaz mojemu Polowi to nie przeszkadza...właśnie zjadł kurczaka pieczonego z ćwikłą z chrzanem (mąż taką kanapkę sobie sprawił) i nastąpił wysyp czułości ze strony colaka ;)...a wcześniej zjadł mi moją drożdżówkę z makiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']...łakomczuszek....echhhh...moje psiaki takie same ;)[/quote]

Dziś jabłeczniczek :evil_lol:
o Bossa zdrowie nawet z irlandii pytają, jak się go raz pozna to nie można zapomnieć.

Apetyt ma, leki dobrze znosi, wet mówił, że może po nich wymiotać ale jak na razie bez problemów :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...