Jump to content
Dogomania

PILNIE - specjalista ginekolog-położnik w W-wie


Gosiak

Recommended Posts

Dr Sławomir Giziński przyjmuje w lecznicy Multivet (na pewno) na Gagarina 5 i SGGW (wykłada na pewno, ale nie wiem czy przyjmuje pacjentów)Specjalizuje się w ginekologii i położnictwie. Ma dużą wiedzę,doświadczenie i nie panikuje bez sensu zalecając miliony niepotrzebnych badań i leków. Oprócz tego jest w na prawdę w porządku wobec zwierząt i wobec właścicieli - udzieli Ci wszystkich informacji i wszystko wytłumaczy. pzdr ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiak']Szukam takiego weta, najlepiej w Warszawie.
Interesują mnie tylko najlepsi lekarze i znani, polecani specjaliści. Znacie kogoś takiego??[/quote]

Piotr Jurka - przyjmuje w GinVecie na Ochocie i na SGGW
dr Zajac ( nie pamietam imienia ) - SGGW i na Wolowskiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiak']Polecono mi dr W.Karczewskiego, jestem już do niego zapisana (na ul. Podleśnej). Wiecie coś o nim?[/QUOTE]

dr Karczewski ma bardzo dobra opinie, w szczegolnosci (przynajmniej te znam) u wlascicieli malych ras. Doswiadczony, umiejetnie i delikatnie odbierajacy porody, potem niedoswiadczone lub niezainteresowane suczki "uczy" karmienia maluchow ;) Wlasciciele np. yorkow obawiaja sie przy porodach ewentualnych cesarek. Z dr Karczewskim podobno takie sytuacje zdarzaja sie wyjatkowo rzadko, dlatego tak chetnie "rodza" u niego rasy minimalne ;)

I jeszcze jedno. To sprawdzony lekarz "na telefon". Przyjedzie o kazdej porze nocy, do kazdego zakatka Warszawy :-)

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiak']Polecono mi dr W.Karczewskiego, jestem już do niego zapisana (na ul. Podleśnej). Wiecie coś o nim?[/quote]

To swietny lekarz. Nie tylko od miniatur, ja mam dogi ;)
Tylko myslalam, ze on juz nie przyjmuje ( widac, ze mam nie dokonca aktualne wiadomosci, ale od paru lat nie mieszkam juz w Wawie )
Pare lat temu zrezygnowal z pracy na uczelni i wtedy wygladalo, ze rezygnuje z pracy zupelnie. To super, ze gdzies przyjmuje.
Z nim jest tylko problem w sezonie polowan. Jest zapalonym mysliwym.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 years later...

[quote name='anija']Dr Sławomir Giziński przyjmuje w lecznicy Multivet (na pewno) na Gagarina 5 i SGGW (wykłada na pewno, ale nie wiem czy przyjmuje pacjentów)Specjalizuje się w ginekologii i położnictwie. Ma dużą wiedzę,doświadczenie i nie panikuje bez sensu zalecając miliony niepotrzebnych badań i leków. Oprócz tego jest w na prawdę w porządku wobec zwierząt i wobec właścicieli - udzieli Ci wszystkich informacji i wszystko wytłumaczy. pzdr ania[/quote]

Niestety mam złe doświadczenie z tym Panem :angryy: polecony przez znajomych hodowców nawet nie tknął suki i stwierdził że urodzi w czwartek najwcześniej a urodziła w poniedziałek nad ranem z moją pomocą (2 pierwsze szczeniaki były duże i utknęły) a byłam w sobotę po południu i były już zwiastuny porodu prosiłam o badanie bo rok wcześniej była cesarka :mad: nigdy do niego nie pójdę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']To swietny lekarz. Nie tylko od miniatur, ja mam dogi ;)
Tylko myslalam, ze on juz nie przyjmuje ( widac, ze mam nie dokonca aktualne wiadomosci, ale od paru lat nie mieszkam juz w Wawie )
Pare lat temu zrezygnowal z pracy na uczelni i wtedy wygladalo, ze rezygnuje z pracy zupelnie. To super, ze gdzies przyjmuje.
Z nim jest tylko problem w sezonie polowan. Jest zapalonym mysliwym.[/quote]
to świetny lekarz ale gdy poluje nie ma czasu na inne sprawy :placz: jego polecam mam z nim same dobre doświadczenia :multi:

Link to comment
Share on other sites

Klinika Małych Zwierząt SGGW - Dr Wawryka - doskonały fachowiec, równiez pomaga homeopatią, sprzwdzony od wielu lat przez zaprzyjażnioną hodowlę i przeze mnie osobiscie przy ostaatnim kryciu. o wszystko można zapytac, na wszelkie watpliwości odpowiada i jesli ma się je dalej to sprawdza jeszcze i 10 razy (u nas było puste krycie ale ja wymacałam coś w brzuchu suki i błam przekonana że to szczenię - USG robił nam z godzinę, szukał wszędzie, tym bardziej, że CTR-ki lubią chowac dzieci) Serdecznie polecam - Dr Wawryka przyjmuje w piatki po południu bodajże, ale warto się jeszcze upewnic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...