Jump to content
Dogomania

Przywiązana do drzewa, zużyta, niepotrzebna...Przepiękna amstaffka już w nowym domku!


Recommended Posts

[quote name='Kana']Kana w końcu dotarła na wątek Szczecińskiej ulubienicy :loveu:

Strasznie się ciesze że tamta laska nie dostanie psa... od razu trzeba ją wpisać na wszystkie czarne kwiatki.[/QUOTE]
Juz dawno wpisana przez agaga21 i dzieki temu wlasnie udalo nam sie zainterweniowac w schonisku...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Soni w piatek miala sterylke i widac, ze nie czuje sie najlepiej. Nie chciala do nas wyjsc, wiec wlazlam do srodka, ledwo sie na poslanku obracala ale pchala lepek do krat po pieszczoty. Pozniej sie przemogla i wyszla na zewnatrz. Strasznie ciagnie do czlowieka, ciagle nadstawiala lepek.Niestety jest przeziebiona. Ma katar i kaszle, co nie pomoze jej napewno w szybkim dojsciu do siebie po operacji. Jest przeslodka pieszczocha :loveu: Sadze, ze pora ja oglaszac i zaklepac ja na nas, czyli wyslac jej wizytowke do schroniska, niech ja dopna do karty.

W srodku na poslanku. Jakosc slaba ale nie chcialam jej dawac fleszem po oczach.
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/S-_i6M2pAmI/AAAAAAAAElc/hr0xhTOJA6U/P1090315.JPG[/IMG]

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/S-_i7-S-4hI/AAAAAAAAElg/4zt6pEjPE24/P1090317.JPG[/IMG]

Tu juz do nas wyszla po mizianko
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/S-_i9jdiIBI/AAAAAAAAElk/CPRnDDyWQRQ/P1090321.JPG[/IMG]

Widac gluty
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/S-_i_c-i_WI/AAAAAAAAElo/UAg5Y--mmCI/P1090323.JPG[/IMG]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/S-_jA8uv5II/AAAAAAAAEls/k3FLzoVGd9M/P1090324.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Musimy ją szybko ogłaszać. Posiedzę nad tekstem i wyślę zdjęcia do TOZu - to znacznie zwiększy jej szansę na dom.
I zabieramy się za ogłoszenia niuni :)

Pamiętam, że Fluk też był taki przeziębiony, gluty mu do ziemi wisiały - szybko z tego wyszedł.
To samo miał Wielki Ben w typie labradora - kaszlał i pochrząkiwał okrutnie...
Biedne te psiaki :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Niejaka pani Magdalena K. dodana na Czarne Kwiatki przez agagę21, która była zapisana na Sonię ma już nową sunię, błękitną z ciętymi uszkami. Czy ktoś kojarzy taką suczkę może z ogłoszeń, albo z psów do adopcji?[/QUOTE]
błękitne rzucają się w oczy. przynajmniej mi. ja tej suni nie kojarzę. ciekawe kiedy będzie chciała ja sprzedać...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Nie ciotka ona ma tą sunię ktorą juz chce oddać :

[url]http://infoludek.pl/ogloszenia/?akcja=zobacz&ID=314539&&strona=2[/url]

Tak mi napisala MagicBlack z amstaffowego forum.[/QUOTE]
Kana zakretasku nasz :) Ona nie ma tej suni wlasnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']To już czaje!
ona ma tą sunię :

[IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8209/f539152f52.jpg[/IMG]

To o tą Agacie chodzi ;)

Sory bylam pewna że ta 8 miesięczna to ta sama co ta ;)[/QUOTE]

to ja już nic nie rozumiem! to ona ta sukę własnie kupiła/przygarnęła czy chce ją sprzedać?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pani Magda ze Szczecina o której mowa powyżej ma już kolejnego ast w domu. NIestety nic wiecej nie wiem. Ręce opadają.[/QUOTE]Tą ma . Pewnie do rozmnażania...Ehh :(

Tego szczeniaka myślalam że ma do oddania ale to zupelnie inna osoba.
Pomyliły mi się błękitne suki.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich . Ta sunia prawdopodobnie trafi do mnie!!:):) w sobote na 12.00 jestesmy umowieni z Panią Agnieszką na odebranie pieska. Dla wszystkich co sie martwią ze trafi w nie powołane ręce mogą sie uspokoic :) Przeszlismy etap kfalifikacyjny do adopcjii pieska oraz mamy warunki nie tylko mieszkalne ale i finansowe na tą sunie:) Nie wspominam juz o tym ze dostanie tyle miłosci i opieki ile potrzebuje. Jesli chodzi o przeziebienie suczki to zajmiemy sie tym juz prywatnie u weterynarza,takich zaźiebien nie wolno zaniedbywac! pozdrawiam wszystkich :) Agata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='głucha']Witam wszystkich . Ta sunia prawdopodobnie trafi do mnie!!:):) w sobote na 12.00 jestesmy umowieni z Panią Agnieszką na odebranie pieska. Dla wszystkich co sie martwią ze trafi w nie powołane ręce mogą sie uspokoic :) Przeszlismy etap kfalifikacyjny do adopcjii pieska oraz mamy warunki nie tylko mieszkalne ale i finansowe na tą sunie:) Nie wspominam juz o tym ze dostanie tyle miłosci i opieki ile potrzebuje. Jesli chodzi o przeziebienie suczki to zajmiemy sie tym juz prywatnie u weterynarza,takich zaźiebien nie wolno zaniedbywac! pozdrawiam wszystkich :) Agata[/QUOTE]

Witam serdecznie :)
Mam nadzieję, że jeśli sunia do Was trafi, to będziemy mogli liczyć na mnóstwo zdjęć i relacji z nowego domku?
Już się nie mogę doczekać soboty - Sonia tak bardzo mi w serduchu zapadła, jest niezwykłą sunią, jej nie da się nie kochać...
Do zobaczenia w sobotę ;)

Link to comment
Share on other sites

oczywiscie!!:) zdjecia i komentowanie zachowania suni po adopcjii bedziemy na bierząco wklejac na forum,bądz przekazywac emailem:) Moj nazeczony juz dzis chodził po zoologicznych i patrzał na smycze,karmy,szelki i wszystkie takie rzeczy. Nadamy jej na imie ,,Inez" wiem ze juz jedna suczka w TOZcie ma tak na imie. Ale moja poprzednia wilczórka tak miała:) Mam nadzieje ze jesli bedziemy potrzebowali rady w sprawie wychowania lub opisywania pewnych zachowan i pomocy udzielicie jej nam... :) gdybym mogła wzieła bym juz ją dzis .. ale dopiero jutro idziemy kupic wszystko dla pieska:) i jakos przyszykujemy sie na jej przybycie.Nie chce narazie kupywac kojca dla niej bo nie wiem jak na niego zareaguje ani zabawek.Po mału bedziemy ją do wszytskiego przyzwyczajac i oczywiscie nagradzac za dobre uczynki i zachowanie a za złe jeszcze nie wiem jak bedziemy ,,karcic" napewno duzo cierpliwosci jest w nas do tłumaczenia ze czegos nie wolno:) POzdr do soboty:)


P.s. Zastanawialismy sie z nazeczonym czy nie potrzebowały byscie pomocy jakiej kolwiek?? Rozmawiałam z Łukaszem ( nazeczony juz po imieniu bede pisac:P ) ze jestesmy w stanie poswiecic czas i mamy checi do pomocy psą w jakiej kolwiek postaci . Obawiam sie ze pienieznie nie jestesmy w stanie pomoc sporo,poniewaz teraz dochodzi nam nowy czlowiek rodziny czyli suczka na ktora chcemy wydac troszke pieniedzy by miała jak najlepiej. ale moze po jakims czasie bedziemy w stanie:) Ale jesli chodzi o pomoc innego rodzaju jestesmy otwarci na propozycje ( pisze odrazu z gory ze nie jestesmy osobami ktore za pomoc oczekują jakich kolwiek korzysci dla nas , liczy sie słowo dziekuje choc nie zawsze jest słyszane i nie załamujemy sie tylko pomagamy dalej:) ) . Jesli ktos ma do mnie jakąs sprawe piszcie na email : [email][email protected][/email] bądz gg: 5686485. Agata:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='głucha']Witam wszystkich . Ta sunia prawdopodobnie trafi do mnie!!:):) w sobote na 12.00 jestesmy umowieni z Panią Agnieszką na odebranie pieska. Dla wszystkich co sie martwią ze trafi w nie powołane ręce mogą sie uspokoic :) Przeszlismy etap kfalifikacyjny do adopcjii pieska oraz mamy warunki nie tylko mieszkalne ale i finansowe na tą sunie:) Nie wspominam juz o tym ze dostanie tyle miłosci i opieki ile potrzebuje. Jesli chodzi o przeziebienie suczki to zajmiemy sie tym juz prywatnie u weterynarza,takich zaźiebien nie wolno zaniedbywac! pozdrawiam wszystkich :) Agata[/QUOTE]
A witamy Agatko :) Agnieszka juz mi zdala relacje z bardzo fajnych rozmow przedadopcyjnych :) Wyglada na to, ze Sonia trafi do fajnej rodzinki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='głucha']oczywiscie!!:) zdjecia i komentowanie zachowania suni po adopcjii bedziemy na bierząco wklejac na forum,bądz przekazywac emailem:) Moj nazeczony juz dzis chodził po zoologicznych i patrzał na smycze,karmy,szelki i wszystkie takie rzeczy. Nadamy jej na imie ,,Inez" wiem ze juz jedna suczka w TOZcie ma tak na imie. Ale moja poprzednia wilczórka tak miała:) Mam nadzieje ze jesli bedziemy potrzebowali rady w sprawie wychowania lub opisywania pewnych zachowan i pomocy udzielicie jej nam... :) gdybym mogła wzieła bym juz ją dzis .. ale dopiero jutro idziemy kupic wszystko dla pieska:) i jakos przyszykujemy sie na jej przybycie.Nie chce narazie kupywac kojca dla niej bo nie wiem jak na niego zareaguje ani zabawek.Po mału bedziemy ją do wszytskiego przyzwyczajac i oczywiscie nagradzac za dobre uczynki i zachowanie a za złe jeszcze nie wiem jak bedziemy ,,karcic" napewno duzo cierpliwosci jest w nas do tłumaczenia ze czegos nie wolno:) POzdr do soboty:)[/QUOTE]

To bardzo się cieszę - Inez to śliczne imię :)

Co do "karcenia", to byle nie krzyczeć i nie bić ;), ale i tak wątpię, by niunia sprawiała jakiekolwiek kłopoty. Jest smutna, widać że była bita :-( i cieszę się, że te dni już się dla niej skończyły...
Jeśli chodzi o legowisko dla suczki - to chętnie służę radą - miałam chyba wszelkie możliwe legowiska dla psów - w ilości o jakiej wolę nie mówić :evil_lol::diabloti::oops:

A jeśli kiedykolwiek będziecie potrzebować rad, pomocy - to właśnie po to jest to forum i po to my też tutaj jesteśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie jestesmy osobami ktore za cos złego krzyczą lub biją!! Jesli bedzie taka mozliwosc i znajdziecie troche czasu by ją odwiedzic po adopcji zapraszam:) Nie mamy nic do ukrycia i mozecie sie przekonac ze suczka bedzie miała naprawde dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='głucha']Nie jestesmy osobami ktore za cos złego krzyczą lub biją!! Jesli bedzie taka mozliwosc i znajdziecie troche czasu by ją odwiedzic po adopcji zapraszam:) Nie mamy nic do ukrycia i mozecie sie przekonac ze suczka bedzie miała naprawde dobrze:)[/QUOTE]

Świetnie, na pewno się zobaczymy - nie ma nic wspanialszego, jak widok szczęśliwego psa w nowym domku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...