Jump to content
Dogomania

Hodowla "z fabryki psów fci" - hawańczyki i cała reszta


Havany

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rodzice']można zjeść bez popitki hi hi . Moje grube kluchy juz zaczynaja rozrabiać . Od razu pytanie , dziewczyny jakimi szczepionkami szczepicie ? Nie chce użyć za mocnych żeby maluchom nic się nie stało .[/QUOTE]
pedrus był szczepiony w Hodowli Nobivac Puppy DP,Nobivac DHPPi no i ja dokończyłam tą samą seria Nobivac DHPPi plus Nobivac LEPTO

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']Wiesz co, nie pamiętam teraz ale sprawdzę później książeczkę Astorka to dam znać. Na razie przed nami pierwsze odrobaczenie a strasznie tego nie lubię bo to stresuje te maluchy.[/QUOTE]
tylko Uważać na srodek na odrobaczanie Drontal Junior !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']dlaczego ja właśnie tym zawsze odrobaczam pierwszy raz[/QUOTE]
poniewaz znam przypadki ze szczeniaki pięknie sie rozwijaja i po odrobaczaniu 4 dni i po maleństwach....
ostatnio byłam z fafikiem u weta i była babeczka miała piękny miot Doga ...No niestety juz nie ma pomimo próbowania uratowania choc jedego szczeniaka

Link to comment
Share on other sites

kurczę nie mogę sobie przypomnieć jak nazywa się środek, którym ja odrobaczam. Ale to taki pomarańczowy, gęsty syrop. Dwa pierwsze odrobaczenia robię tym a później Advocatem. Advocat jest super na odrobaczenie oraz działa zapobiegawczo na pasożyty. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

Ja oczywiście nie jestem obiektywna - mnie podobają się wszystkie maluszki. Choć przyznaję, że Boss i Blade to moi ulubieńcy. Na moje oko Blade będzie pięknie umaszczony, Boss też będzie bardzo nietypowy.
Ale poczekamy, zobaczymy.
Wszystkie te maluszki są słodkie. Już nie mogę się doczekać jak zaczną rozrabiać choć pewnie wtedy będę tęsknić do świętego spokoju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']Ja oczywiście nie jestem obiektywna - mnie podobają się wszystkie maluszki. Choć przyznaję, że Boss i Blade to moi ulubieńcy. Na moje oko Blade będzie pięknie umaszczony, Boss też będzie bardzo nietypowy.
Ale poczekamy, zobaczymy.
Wszystkie te maluszki są słodkie. Już nie mogę się doczekać jak zaczną rozrabiać choć pewnie wtedy będę tęsknić do świętego spokoju.[/QUOTE]
żeby nie był spokrewniony z Białymi bursztynkami to byłabym chetna na bossa..Bo juz jedego BB mam wiec kolej na inna krew :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...