Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='kasienka001']Przelałam dziś za 4 miesiące i jeśli można to chciałabym wiedzieć do jakiego miesiąca mam zapłacone bo się pogubiłam[/QUOTE]
Kasia zaczęłaś wpłacać w maju, czyli od początku praktycznie.
W sumie wpłaciłaś 35zł + 10zł jako prezent gwiazdkowy, ale możemy to liczyć jako deklarację. Masz opłacone 7 (9) miesięcy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema'] [B][COLOR=MediumTurquoise]Poszukujemy tez lecznice weterynaryjne, które będą wykonywały zabiegi po kosztach ;-)[/COLOR][/B]
[/QUOTE]

Zgłaszam więc przychodnię w Inowrocławiu (kujawsko - pomorskie)

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA
lek. wet.[B] Cezary Kujawski [/B]
specjalista chorób psów i kotów

lek.wet. [B]Tomasz Mrukot[/B]

al. Niepodległości 134
88-100 INOWROCŁAW

tel. (052) 358 90 01
kom. 602 369 868
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


[URL="http://www.webfetti.com/Facebook/Graphics/Smileys/Animals/Dogs/Puppy-2.jhtml"][IMG]http://www.directsmiley.com/cat/36/36_22_11.gif[/IMG]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy mogę tu dokleić


LECZNICA WETERYNARYJNA MEDOR

LECZNICA WETERYNARYJNA MEDOR



ZAPRASZAMY DO NASZEJ PRZYCHODNI WETERYNARYJNEJ
MIESZCZĄCEJ SIĘ NA TERENIE NASZEJ FUNDACJI
LECZNICA JEST CZYNNA :


PON-PT 10-18
SOBOTA 10-13
TEL 42 715-49-33

PROFILAKTYKA LECZENIE ZABIEGI

[B][COLOR=#800080]OSZTY STERYLIZACJI:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#0000CD][COLOR=#006400] kotka - 100 zł
kocur - 60 zł
2 kotki - 120 zł
2 kocury - 100 zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]suczka (do 10 kg) - 120 zł
suczka (10-20 kg) - 150 zł
suczka (powyżej 20 kg) - 200 zł[/COLOR]
pies (do 10 kg) - 100 zł
pies (10-20 kg) - 120 zł
pies (powyżej 20 kg) - 150 zł [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja Medor']

[B][COLOR=#800080]OSZTY STERYLIZACJI:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#0000CD][COLOR=#006400] kotka - 100 zł
kocur - 60 zł
2 kotki - 120 zł
2 kocury - 100 zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]suczka (do 10 kg) - 120 zł
suczka (10-20 kg) - 150 zł
suczka (powyżej 20 kg) - 200 zł[/COLOR]
pies (do 10 kg) - 100 zł
pies (10-20 kg) - 120 zł
pies (powyżej 20 kg) - 150 zł [/COLOR][/B][/QUOTE]

[quote name='Soema']Elinka jakie oni mają ceny?[/QUOTE]

Soemo, zadzwoniłam do weta. Powiedział, że ceny, które oferuje Fundacja Medor są rozsądne, czyli u mojego weta też takie mogą być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']No to kiepsko polecić tego weta komukolwiek spoza dogo. A to chodziło chyba o to, żeby stworzyć listę lecznic z przystępnymi cenami zabiegów, żeby ludzi łatwiej przekonywać do ciachania??[/QUOTE]
Wierzysz w to? Ja się cieszę, ze zniżek dla bezdomniaków. Widzę, co się dzieje w małym Sandomierzu ile już wizyt, nalotów, kontroli mieli nasi weci, bo ciachają "po kosztach" i stwarzają..."nierówną konkurencję" :shake:
Dziś dzwoniła pani z Niepołomic.. ciacha swoje koty, psy.. Starsza kobieta, niecałe 700zł emerytury, ma ONkę.. 45kilo, potężna suka. krzyknęły jej panie.. 450zł :mdleje: "bo to od kilograma"..
z czym niekoniecznie się zgodzę, bo niektóre lepiej inne gorzej idą na leki i narkozę... no i szukam jej jakiejś pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Soema ma niestety rację. Nie uważam, że ludzi uboższych należy przekreślać, bo nie będą w stanie leczyć w razie czego swoich pupili...tymczasem gdy mówię im, że sterylka jest warunkiem adopcji, a oni potem dowiadują się o kosztach... to zwyczajnie rozumiem, że po prostu nie dadzą rady... Mi samej byłoby ciężko z takim jednorazowym wydatkiem, mimo że pracuję przecież...yyyyyych

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny pomyślmy jak zdobyć większe środki na sterylizację... suk wiejskich i z patologicznych rodzin. W tanich lecznicach... nie wiem, możemy robić akcję rejonami.. możemy ciachać po kilka w miesiącu - totalnie 'po kosztach' u kogoś... fajnie by było zacząć i pchać to pomału...


może i nie powinnam wstawiać... no ale. Zobaczcie jak wygląda psina z parwo.. cały pokój w krwi :( tragedia. Dziś przerzucono nam szczeniaka, a u nas parwo szaleje i zabija. Jutro przyjedzie maluch do mnie do Krk... mogą mówić, że jestem zboczona.. ale dla mnie podstawa, to ciachać.. ciachać..

sunia na zdjęciach miała być ciachana na nasz koszt, bo jest u takich pijaczków, dbają o psy na swój sposób, miała zaawansowane parwo :shake:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TU7994NctBI/AAAAAAAAFTI/Inof-VRq15E/P1000434.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Czy ja mogę prosić, żeby z mojego "konta" została wysterylizowana Majeczka z tego wątku?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198368-K%C5%82%C4%99buszek-strachu-Majeczka[/URL]
Suczka przebywa w DT w Dąbrowie Górniczej, operacja będzie w piątek. Koszt prawdopodobnie ok 250 zł chyba, że dziewczynom uda się jeszcze coś utargować i/lub zostaną jakieś "prywatne" środki, które będzie można dołożyć do sterylki.
Majeczka będzie operowana w Sosnowcu, w Przychodni weterynaryjnej VET- IMPORT, ul. Br. Mieroszewskich 8a[/QUOTE]
Sterylka została przeprowadzona zgodnie z planem. Suczka fizycznie czuje się dobrze, choć pobyt w lecznicy psychiki jej nie poprawił :shake: Niestety nie udało się dziewczynom nic utargować, chyba nawet 10 zł więcej musiały zapłacić :mad: Jutro zostanie wysłana faktura.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']Soema ma niestety rację. [B]Nie uważam, że ludzi uboższych należy przekreślać[/B], bo nie będą w stanie leczyć w razie czego swoich pupili...tymczasem gdy mówię im, że sterylka jest warunkiem adopcji, a oni potem dowiadują się o kosztach... to zwyczajnie rozumiem, że po prostu nie dadzą rady... Mi samej byłoby ciężko z takim jednorazowym wydatkiem, mimo że pracuję przecież...yyyyyych[/QUOTE]

[B]Betbet[/B], też tak myślę. Wiem, że jeśli kogoś nie stać na leczenie swojego pupila, a takiego leczenia by potrzebował to z naszym wetem zawsze można się dogadać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Wierze ;) Ale wiem o czym piszesz, niestety.[/QUOTE]
Chciałabym... bo dla niektórych to po prostu jest kwota nie do przeskoczenia :shake: i ja się wcale nie dziwię.

Ma ktoś może jakieś fanty? Pomysł na reklamę? Może ktoś zrobić ten baner?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka'][B]Betbet[/B], też tak myślę. Wiem, że jeśli kogoś nie stać na leczenie swojego pupila, a takiego leczenia by potrzebował to z naszym wetem zawsze można się dogadać.[/QUOTE]

ale trzeba też umieć wtedy dobrze ocenić ludzi, bo są i tacy, którzy w takich sytuacjach po prostu pozbędą się problemu.

Link to comment
Share on other sites

niestety srodków mało, zeby sterylizować wszystkie sunie, ale im wiecej tym lepiej..
Ja tez jestem skrzywiona na tym punkcie - uwazam ze sterylizacja na pewno dałaby wymierne efekty i w zakresie bezdomności a i ludzie bardziej moze szanowaliby swoje zwierzaki, bo jak podaż jest mniejsza to ludzie bardziej cenia to co posiadaja..

Soemo, a czy nie mozna pomóc tej Pani z Niepołomic z naszego funduszu? Jakby co to ja moge zgłosic ta sunie ze swojego konta.. Szczególnie ze sunia opieke posterylkowa pewnie dobrą by miała..


Co do ceny 450 zł za duza sunie, to niestety tyle to kosztuje.. Narkoza wziewna jest sporo drozsza.. U mnie same olbrzymki i ja tyle właśnie płaciłam za sterylki - szczególnie ze molosy maja słabe serca wiec inna narkoza nie wchodzi w gre..:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...