Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='tula']Chciałam bardzo podziękować za pokrycie kosztów sterylizacji suni z przytuliska pani Ali Orzechowskiej, weterynarz był pod wrażeniem że tak szybko dostał przelew. W przytulisku tak jak wcześniej pisałam jest niestety jeszcze kilka suczek do pilnej sterylizacji, chciałam zapytać czy p.Ala może jeszcze skorzystać z pomocy Akcji i wysterylizowac jakieś suczki? Koszt jednej sterylizacji to tak jak poprzednio 200 zł. Ostatnio do przytuliska trafiły od okolicznego mieszkańca dwie suczki ze szczeniakami, jedna to właśnie Sara, której dzieci udało sie już wyadoptować, druga sunia powinna miec zabieg w najbliższym czasie aby uniknąć cieczki.[/QUOTE]

I jeszcze raz Si :) Ciachamy, ciachamy, nie ma na co czekac ;) /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Zaraz a czy jest zakaz sfinansowania z Projektu Buda ? nie widziałam? Tylko niech na fakturze będzie Projekt Buda może umówmy się -prawie kaukazka - ciachajcie, duże kosztowne som :) Idzie też na sterylkę kolejna sunia z Mińska Mazowieckiego z Projektu Buda . Ewa[/QUOTE]

melduję że Gerda została wczoraj ciachnięta
koszt 305 zł

Gerda przed ciachaniem:

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg526/scaled.php?server=526&filename=gerdaw.jpg&res=landing[/IMG]

i idę męczyc Izę o zdjęcie po ciachnieciu


Ewa, tak czytam i wychodzi mi, że jest pewna nieścisłość
albo czegoś nie zrozumiałam
Gerda poszła z finansów "Akcja Buda", tak?
a brzośka o która akcję pytała?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki mam pytanie bo sytuacja suni się zmieniła.Czy sunia ma nadal szansę na dofinansowanie?Sunię czekają dwa kosztowne zabiegi i sterylizacja.Czy mogą liczyć na Waszą pomoc?
KOPIUJĘ Z WĄTKU SUNI.

[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Dwa tygodnie temu pojechałam wraz z mężem i synkiem do ośrodka jeździeckiego WIEŻA w Dominowie(gm. Głusk), tuż pod Lublinem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]W boksie przebywa "nasza" sunia. Zaobserwowałam u niej przeskakujące kolana. Przy każdym jej kroku słychać chrupanie [/FONT][/COLOR][IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_neutral.gif[/IMG][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Wczoraj zabrałam Little Black(bo tak ją nazywamy [/FONT][/COLOR][IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande] )- Fete, do Kliniki Weterynaryjnej przy Ul. Stefczyka w Lublinie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Weterynarz po dość krótkim badaniu, dotykając kolan, badając kręgosłup i staw biodrowy postawił chodź jeszcze nie pełną diagnozę-[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande][B]ZERWANE WIĄZADŁA, POWAŻNE ZMIANY ZWYRODNIENIOWE I BYĆ MOŻE CHODŹ TU JEST WŁAŚNIE TEN ZNAK ZAPYTANIA DYSPLAZJA STAWU BIODROWEGO. TRZEBA NATYCHMIAST OPEROWAĆ! ZMIANY SĄ BARDZO POWAŻNE O CZYM ŚWIADCZY WŁAŚNIE TE "CHRUPANIE" RTG MA JESZCZE POTWIERDZIĆ. OBECNIE[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]SUCZKA PRZEBYWA U WŁAŚCICIELA OŚRODKA. W chwili obecnej jest jakieś 3 dni po cieczce. Na pewno miała miot przed ukończeniem 1 roku życia.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Uwaga! Koszt jednej operacji wynosi 700 zł. Trzeba przeprowadzić dwie operacje. Drugą należy wykonać jakieś 6 tygodni po pierwszej. Ponadto trzeba zrobić prześwietlenie kolan- 190 zł jednego i prześwietlenie bioder - 230 zł.[/size=150] Ponadto trzeba wykonać zabieg sterylizacji.[/FONT][/COLOR]

[quote name='"Jarzębina"']Cześć :)
Pewnie czytałaś w wątku Fety albo Aresa co się stało. Ares odszedł w tamtym tyg za TM. Tym samym dając Fecie szansę na normalne życie. W następnym tygodniu powinna być już operacja łapy. Pewnie też sterylka za razem.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Feta jest zapisana do sterylki i tu nic się nie zmienia,
Małgosiu dawajcie fakturę na OS z dopiskiem sterylizacja bezdomniaka , jak obiecałam to słowa dotrzymam w sprawie sterylek kotek zerduchu od Ciebie dwie ? Baster i lusi od Ciebie jedna ciężarna ? Na fakturach prosze aby było napisane nie usługa weterynaryjna a sterylizacja. Moment pomyślimy nad Programem Sterylizacji może wespół zespól z Soemą a może li tylko jako Fundacja OS sprawa otwarta. Na razie zaczynamy Projekt Sterylizacja na terenie Gminy Rawa Mazowiecka, Urząd Gminy powiadomiony zbiera listę chętnych , nie będziemy sprawdzać dochodów właścicieli suniek czy kotek bo to się mija z celem , nasz cel nadrzędny STERYLIZACJA po prostu . Koszty sterylizacji plus ubranko posterylkowe i antybiotyk oraz zdjęcie szwów bardzo zblizone do tych jakie obecnie oferuje Koteria tak wyliczył nasz wet. Super gdyby zgłaszali się ludzie z okolicznych wsi. Z Projektu Buda zostało 1205 zł z małym ogonkiem z tego ma być wysterylizowana świeżo złapana bezdomniaczka ( sunia ) z Mińska Maz. 200 zł , chyba ma coś też Karina, jakaś bida z interwencji , namawiajcie sąsiada/sąsiadkę. Kto pierwszy ten lepszy tu prosze zgłaszać do wyczerpania środków . My na razie na tym samym koncie mamy swoje 4000 zł , z tego będzie opłacona sterylizacja suni od[B] 3x [/B]oraz kotki od [B]zerduszko i baster i lusi [/B]. Czy teraz wszystko jasne ? Sorry kosztów leczenia nie pokrywamy, mamy swoich prawie 300 ogonów. Pozdrawiam i do roboty . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Feta jest zapisana do sterylki i tu nic się nie zmienia,
w sprawie sterylek kotek zerduchu od Ciebie dwie ? Baster i lusi od Ciebie jedna ciężarna ? Na fakturach prosze aby było napisane nie usługa weterynaryjna a sterylizacja. Moment oraz kotki od [B]zerduszko i baster i lusi [/B]. Czy teraz wszystko jasne ? Sorry kosztów leczenia nie pokrywamy, mamy swoich prawie 300 ogonów. Pozdrawiam i do roboty . Ewa[/QUOTE]
Ja pisałam o dwóch jedna być może ciężarna a druga ma młode gdzieś w stodole (cholera wie ile? mam nadzieję ,że kocurki),to wetka powiedziała że dopiero jak małe będą same jeść.Wstyd mi za moją wieś.Jutro ustalę termin na jedną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']
no to lecimy z roliczeniem lipca:
[B][COLOR="#FF0000"]Wpłaty 07.2012 [/COLOR][/B]
[b] handzia [/b] - 10 zł
[b] Mtf zalesie [/b] - 40 zł
[b] Nikus i Livka [/b] - 10 zł
[b] ZOFIJA [/b] - 5 zł
[b] sonia71 [/b] - 10 zł
[b] brzośka [/b] - 10 zł
[b] mamanabank [/b] - zł
[b] MAROKO [/b] - zł
[b] agusiazet [/b] - 20 zł
[b] INGA.MM [/b] - 5 zł
[b] MAG.DA [/b] - 10 zł
[b] MASZA44 [/b] - 10 zł
[b] haliza [/b] - 15 zł
[b] Neris [/b] - 5 zł
[b] kakadu [/b] - 30 zł
[b] AL-KA [/b] - 20 zł
[b] ciencienia [/b] - 15 zł
[b] ULVHEDINN [/b] - 5 zł
[b] AMIGA [/b] - 30 zł
[b] werenn [/b] - 10 zł
[b] Javena [/b] - 5 zł
[b] necianeta89 [/b] - 10 zł
[b] AAGATAA8 [/b] - 15 zł
[b] Poker [/b] - 10 zł
[b] maciaszek [/b] - 5 zł
[b] juli88 [/b] - 10 zł
[b] agata69 [/b] - 20 zł
[b] Ajula [/b] - 5 zł
[b] Saphira [/b] - 10 zł
[b] SYLWIJA [/b] - 5 zł
[b] KINGA [/b] - 15 zł
[b] Ewa i flatki [/b] - 40 zł
[b] KIELACZKA [/b] - 15 zł
[b] MAGDOLA [/b] - 5 zł
[b] KAERJOT [/b] - 25 zł
[b] Baster i lusi [/b] - 60 zł
[b] Akrum [/b] - 60 zł
[B]ANETTA[/B] - 5 zł
[B]Neris[/B] - 5 zł
[b] SUMA 07.2012 - 580 zł [/b]

Sumaryczne wpływy na konto OS: [B][COLOR="#FF0000"]13258,45 zł [/COLOR][/B](w tym ujęte sa pieniązki z konta SSPZ i z Akcji Buda - te z akcji buda zostaną odjęte - tylko się ogarnę)
NIE UJĘTE w podsumowaniu są wydatki - jak wyżej, jak się ogarnę to dopiszę
na teraz chciałam uzupełnić zaległe wpłaty



[B]masza44, Poker i werenn [/B]- wpłaciły na poczatku miesiąca i na końcu - [B]po 10 zł[/B]
wpłaty te zapisałam na sierpień i w powyższym zestawieniu nie są ujęte[/QUOTE]


[COLOR="#FF0000"][B]08.2012[/B][/COLOR]
[b] handzia [/b] - 10 zł
[b] Mtf zalesie [/b] - 40 zł
[b] Nikus i Livka [/b] - 10 zł
[b] ZOFIJA [/b] - 5 zł
[b] sonia71 [/b] - 10 zł
[b] brzośka [/b] - 10 zł
[b] ANETTA [/b] - 5 zł
[b] mamanabank [/b] - dwie płaty 03.2012 i 04.2012 po 20 zl, zakładając dekl. w wys. 10 zł/m-c - opłacone do 05.2012
[b] MARAKO [/b] - 30 zł
[b] agusiazet [/b] - 07.2012 wpłata 20 zł, więc jest na bieżąco
[b] malawaszka [/b] - 20 zł
[b] INGA.MM [/b] - 5 zł
[b] MAG.DA [/b] - 10 zł
[b] Gajowa [/b] - 03.2012 wpłata 100 zł (jednorazowa?? czy deklaracje za jakiś czas?)
[b] Figanadrzewna [/b] - wpłata 03.2012 za cały rok, więc opłaocone do 02.2013
[b] feluska997 [/b] - 03.2012 wpłata 55 zł (jednorazowa?? czy deklaracje za jakiś czas?)
[b] obraczus [/b] - 10 zł
[b] MASZA44 [/b] - 10 zł
[b] haliza [/b] - 15 zł
[b] sanana [/b] - 03.2012 wpłata 10 zł (jednorazowa?? czy deklaracje za jakiś czas?)
[b] Neris [/b] - 5 zł
[b] kakadu [/b] - 07.2012 wpłata za 3 miesiące, opłacone do 09.2012
[b] AL-KA [/b] - 20 zł
[b] Awit [/b] - 04.2012 wpłata 150 zł (jednorazowa?? czy deklaracje za jakiś czas?)
[b] ciencienia [/b] - 15 zł
[b] ULVHEDINN [/b] - 5 zł
[b] TULA [/b] - 04.2012 ostatnia wpłata w wys 50 zł
[b] AMIGA [/b] - 30 zł
[b] Malagos [/b] - 04.2012 ostatnia wpłata 30 zł, zakładając deklarację po 5 zł/m-c opłacone do 06.2012
[b] werenn [/b] - 10 zł
[b] Agnezia [/b] - opłacone do 06.2012
[b] Javena [/b] - 5 zł
[b] necianeta89 [/b] - 10 zł
[b] AAGATAA8 [/b] - 15 zł
[b] Toyota [/b] - 04.2012 wpłata 50 zł (jednorazowa?? czy deklaracje za jakiś czas?)
[b] Poker [/b] - 10 zł
[b] maciaszek [/b] - 5 zł
[b] Zerduszko [/b] - 06.2012 wpłata 10 zł (jednorazowa?? czy deklaracje za jakiś czas?)
[b] juli88 [/b] - 10 zł
[b] agata69 [/b] - 20 zł
[b] Ania+MilvaI Ulver [/b] - 06.2012 wpłata 20 zł, Ania zawieszała deklarację , dobrze pamiętam?
[b] jkp [/b] - 05.2012 wpłata 300 zł opłacone za rok czyli co 04.2012
[b] Malibo57 [/b] - 05.2012 wpłata 240 zł - opłacone do końca roku czyli do 12.2012
[b] Maruda666 [/b] - 05.2012 wpłata 60 zł (jednorazowa?? czy deklaracje za jakiś czas?)
[b] Ajula [/b] - 5 zł
[b] ERKA [/b] - 05.2012 wpłata 15 zł (dekl. 5 zł/m-c) opłacone do 06.2012
[b] Izabela124 [/b] - w sumie dwie wpłaty 05.2012 - 15 zł i 06.2012 - 25 zł opłacone do końca roku czyli do 12.2012
[b] Saphira [/b] - 10 zł
[b] Budrysek [/b] - 05.2012 wpłata 30 zł (jednorazowa?? czy deklaracje za jakiś czas?)
[b] Kaja i Aza [/b] - 06.2012 wpłata 180 zł (jednorazowa?? czy deklaracje za jakiś czas?)
[b] Aduska1212 [/b] - 06.2012 wpłata 30 zł opłacone 04.2012 i 05.2012
[b] Kama210 [/b] - 06.2012 wpłata 100 zł (jednorazowa?? czy deklaracje za jakiś czas?)
[b] SYLWIJA [/b] - brak wpłaty sierpniowej, opłacony 04.2012, 05.2012, 06.2012, 07.2012
[b] KINGA [/b] - 15 zł
[b] Kasienka001 [/b] - 06.2012 wpłata 20 zł
[b] Ewa i flatki [/b] - 07.2012 wpłata 40 zł
[b] KIELACZKA [/b] - wpłaty po 15 zł 06.2012 i 07.2012
[b] MAGDOLA [/b] - wpłaty po 5 zł 06.2012 i 07.2012
[b] KAERJOT [/b] - 25 zł
[b] Baster i lusi [/b] - 07.2012 wpłata 60 zł za pół roku z góry, opłacone do 12.2012
[b] FUNIA [/b] - 40 zł
[b] Akrum [/b] - 07.2012 wpłata 60 zł, opłacone do końca roku czyli do 12.2012
[b] AtaO [/b] - 25 zł (opłacone do końca roku czyli do 12.2012)
[b] Bzium [/b] - 20 zł
[b] tobciu [/b] - 36 zł (opłacone do końca roku czyli do 12.2012)
[B]Agnieszka Co.[/B] - 70 zł
[B][COLOR="#FF0000"]Suma: 596 zł [/COLOR][/B]

w sumie odkąd pieniązki wpływają na konto OS na akcję sterylizacja wpłyneło [B][COLOR="#FF0000"]13854,45 zł[/COLOR][/B] (w tym ujęte sa pieniązki z konta SSPZ i z Akcji Buda - te z akcji buda zostaną odjęte - tylko się ogarnę)
NIE UJĘTE w podsumowaniu są wydatki - jak wyżej, jak się ogarnę to dopiszę

[B]masza 44 [/B]i [B]Poker[/B] - tradycyjnie pod koniec miesiaca wpłaciły już na kolejny miesiac co sobie skrzętnie zanotowałam i uwzględnie w zestawieniu wrześniowym :)

[B][COLOR="#FF0000"]UWAGA![/COLOR][/B]
prosze o korektę zestawienia
dopisałam tez uwagi, które wynikają z mojego zestawienia
nie chodziło mi o "pietnowanie" kogos kto zapomniał wpłacic
ale często pytacie jak stocie z wpłata toteż chciałam dać ogólny podgląd jak to wynika w zestawieniu

Edited by 3 x
Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi'][B]Baster i lusi - 60 zł
[/B]Deklarowałam 5 zł miesięcznie :oops:więc to była wpłata za rok,ale widząc jaką super robotę wykonujecie:multi:zwiększam na 10 zł miesięcznie i to będzie za pół roku.Od lipca do grudnia.:lol:[/QUOTE]

oki to ja sobie (jak nie zapomnę ;)) zmienię w swoich rozpiskach :)

Dziękujemy !

Link to comment
Share on other sites

Małgosiu w tej ogólnej kwocie są też nasze środki OS coś koło 4 tys zł.plus wpłata.. nie pamiętam kogo na Śledzika w lipcu i chyba sierpniu ale i tak wszystko przeznaczamy na sterylki . A Śledzik dooopke grzeje w nowym domku i to jakim ...:) Jeszcze raz sprawdzę dokładnie. Są też wpływy z bazarków i ogłoszeń oraz wpłaty jednorazowe jak Kaja i Aza. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Małgosiu w tej ogólnej kwocie są też nasze środki OS coś koło 4 tys zł.plus wpłata.. nie pamiętam kogo na Śledzika w lipcu i chyba sierpniu ale i tak wszystko przeznaczamy na sterylki . A Śledzik dooopke grzeje w nowym domku i to jakim ...:) Jeszcze raz sprawdzę dokładnie. Są też wpływy z bazarków i ogłoszeń oraz wpłaty jednorazowe jak Kaja i Aza. Ewa[/QUOTE]

wpływów z bazarków ogłoszeniowych nie doliczam
tzn mam spisane ale chyba wcześniej tzn w zeszłym miesiącu pytałam czy to są na OS czy na AS i było, że na OS

tzn dokładnie to wy pisałyście, że to jest na AS
a mgie pisała że to na OS
a potem Wy że myslałyście że to na AS

jest to w postach mniej więcej: #4490

[B]rozumiem, że mam to dopisac do AS?[/B]
wychodzi mi równe 100 zł z tych wpłat bazarkowo ogłoszeniowych
z czego tylko jedna od edysei była w sierpniu pozostałe w lipcu

z tego co pamiętam to wpłata na śledzika w lipcu albo w czerwcu i jej nie doliczałam, [B]doliczyć ?[/B]
(odszukam i ew. doliczę)

bazarki wcześniejsze i zwroty zostały uwzględnione pod postem rozliczniowym z czerwcem: post# 4237

u mnie jest zliczone to co miało tytuł Akcja Sterylizacja
albo było wiadomo, że akcja sterylizacja
generalnie to co wyszczególnione to i zliczone
plus z konta SSPZ wraz z akcją buda - musze to w końcu odjąć

tzn po mojemu w moim zestawieniu trzeba odjąc akcję buda i ew dodac to co pisałam wyżej
no i odjąc wydatki na sterylizację - postaram się w weekend ogarnąć z wydatkami


jesu, mam nadzieję, ze składnie to wszystko napisałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi'][B]Baster i lusi - 60 zł
[/B]Deklarowałam 5 zł miesięcznie :oops:więc to była wpłata za rok,ale widząc jaką super robotę wykonujecie:multi:zwiększam na 10 zł miesięcznie i to będzie za pół roku.Od lipca do grudnia.:lol:[/QUOTE]

już poprawiłam i w zestawieniu i "u siebie"

[quote name='zerduszko']Moja wpłata w czerwcu to stała za miesiąc w którym wpłacałam. Zapewne ;) Od czerwca nie ma już nic?[/QUOTE]

nie ma nic :(
w tym co dostałam od dziewczyn z OS

[quote name='Izabela124.']Deklaracja stała, deklarowałam po 5zł/msc[/QUOTE]

dziękuję za wyjaśnienie
juz poprawiłam i w zestawieniu i "u siebie"

dziękuję za inf :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...