Jump to content
Dogomania

wroclaw 2006


brazowooka

Recommended Posts

  • Replies 807
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosia i kropki'][B]Best in Show [/B]dla przepięknego 10cio miesięcznego siberiana - [B][SIZE=3]Winterfrost's Pegaso[/SIZE][/B] :laola: [SIZE=3][B][SIZE=2]GRATULACJE dla Ewy i Mumia[/SIZE] :)[/B][/SIZE][/quote]
Gosia podaj maila podeślę Ci fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

Niestety byłam tylko w niedzielę.
Większość czasu spędziłam przy rhodesianach. Czy ktoś jeszcze był pod takim wrażeniem jak ja, jakie wywarł CACIBowy czeski pies?:loveu:
Ech, pięknota! I swietnie użłożony.
Zamieszanie na ringu było czasami niezłe...współczuję tym, którzy dopiero przecierają szlaki na ringach.:watpliwy: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i kropki']Monika już w SH pisałam ;) Ale bardzo bede wdzięczna - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

No i oczywiście[B] WIELKIE BRAWA [/B]dla Sońki :multi::multi::multi:[/quote]
Dzięki Gosiu za gratki :loveu: ja też gratuluję, super tam wczoraj powalczyłaś!!! Oczywiście fotki Ci powysyłam tylko ciut pozmniejszam. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']tutaj jest troszke fotek z soboty (ale prawie tylko samo agility plus nasze dogomaniackie sznaucerki ;) ) [URL="http://www.wroclaw2006.jpg.pl"]www.wroclaw2006.jpg.pl[/URL]
Za kilka dni powstawiam z niedzieli :)[/quote]

Fotki super, a teraz grzecznie czekamy na niedziele - moze sie jakis flacik przyplatal :-) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia27']Tollery są jutro jak wszystkie retrievery,a jest ich trochę ,bo 8.
Podam tylko imiona ,bo padam od tych wszystkich poszukiwań:eviltong:.Nie żebym narzekała.;)

Psy:
kl.pośrednia:
SHADY SHERLOCK

kl.otwarta:
COURAGEOUSCRITION
FALCO FOP TOLLER

Suki:
kl.młodzieży:
BIBI
VELIS

kl.pośrednia:
DESSY

kl.otwarta:
DEMI
GHANA[/quote]

Bardzo dzięukję!! Wiem już wszystko- nie trzeba podawać szczegółowych przydomków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']Fotki super, a teraz grzecznie czekamy na niedziele - moze sie jakis flacik przyplatal :-) :loveu:[/quote]


Oj Martynko... obawiam sie ze nie mam zadnego flacika... mam prawie same sznaucery... tylko czasami jak jakis pies przechodził kolo ringu to mu robilysmy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem bardzo zadowolona z wystawy!

Wystawiałam w sobote dwa whippety:
Mł.Ch.Pl MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon - lok I,dosk,CWC, res.CACIB :)
w posredniej,i weterana:

MARATON Maksymalny Efekt - (piesek nie byl pokazywany 6 lat) lokta I,dosk, i.... III BEST WETARAN WYSTAWY!:lol: starsznie sie cieszymy :)

Gratulacje dla wszystkich!

Pozdr.


BARDZO PRSZE O FOTKI Z BIS WETERANOW! (sobota)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...