Jump to content
Dogomania

Odrobaczanie


Frogg

Recommended Posts

Witam,

Jestem właśicielką basseta i muszę go odrobaczyć. Dostałam tabletkę od weta...i wiem, że to pewnie dla Was drodzy użytkowincy jest smieszne, ale nie wiem jak ją podać i czego mogę sie spodziewać po tej tabletce. Mam na mysli reakcje pieska.
Proszę o informacje.

Dziękuję,
Agnieszka, Poznań

Link to comment
Share on other sites

Jak podać? Talbetki na odrobaczenie łatwo dają się połamać na ćwiartki, które można wcisnąć w mały kawałek kiełbaski - pies połknie ją wtedy bez oporów i nawet nie poczuje lekarstwa.
Pies nie będzie dawał żadnych zewnętrznych objawów po przyjęciu tabletki. Tylko będzie odrobaczony ;)

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej daj psu zanim dostanie jakies jedzenie. Gdyz moze po prostu zwymiotowac. Niektore psy tak reaguja :eviltong:. Sprobuj albo sam wezmie i zje, albo musisz mu w kielbaski kawalek albo pacztetu to wcisnac (nie duzy kawalek aby nie musial za bardzo gryzc) albo musisz mu to wcisnac do paszczy - jak najglebiej, przytrzymac glowe do gory i pomasowac po szyi az zobaczysz ze przelknal. Ale wpierw spróbuj bez wpychana do paszczy - niech to bedzie tylko ostatecznoscia. :p

Link to comment
Share on other sites

psa tak jak juz dziewczyny pisaly najlepiej odrobaczac naczczo. moga wystapic wymioty i biegunka. jak bedziesz z pieskiem na spacerze sprawdz czy w kupie nie ma robakow . jezeli cos zauwazysz warto skontaktowac sie z lekarzem. odrobaczanie powtarzaj co 3 miesiace .

Link to comment
Share on other sites

A ja biorę kawałek masła lub serka topionego i robię z tabletki małą kuleczkę. Bigosek szybciutko łyka taką pyszną kulkę i psiak odrobaczony. Polecam (z kiełbasą sobie radził, a tabletka zostawała wypluta na podłodze )

Link to comment
Share on other sites

Ja tez podaje w serku topionym albo w kawaleczku chleba z pasztetowa... mniam mniam ... pysznosci :) jak Lady byla mala lykala wszystko co jej dalam bez problemu ..ale teraz niesety juz patrzy co dostaje i trzeba kombinowac :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...