Jump to content
Dogomania

Kremcia w NOWYM DOMU ! ;)


Tia

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wybaczcie dziewczyny , ale to pilne :

[COLOR="#8b0000"][SIZE="5"]PROSZĘ O POMOC W ZNALEZIENIU OSÓB MOGĄCYCH POMÓC W WYPROWADZANIU DUSI ZAADOPTOWANEJ Z NASZEGO SCHRONISKA . POMOC BYŁABY POTRZEBNA PRZEZ OKOŁO 3-4 TYGODNI . PANI NIE MOŻE WYPROWADZAĆ SAMA PSA, A JEJ SYN WYJEŻDŻA . [/COLOR][/SIZE]
[SIZE="5"][B]POZNAN : ULICA NOWOWIEJSKIEGO ( OKOLICE SOLNEJ )[/B][/SIZE]

[U]Proszę o info na pw[/U]

Link to comment
Share on other sites

[B] [/B]

[INDENT] Przesyłajcie proszę

[B][COLOR=#ff0000]UWAGA![/COLOR][/B] Rodzina W.....ze Świętochłowic z ulicy Hanki Sawickiej(dane podamy na priv) jest podejrzana o przyjmowanie psów bezdomnych na mięso. Jest zgłoszenie, że w krótkim czasie przez ten dom przewinęło się dużo psów, a dzieci z tej rodziny mówią jedzeniu mięska z psów. Nasza Fundacja prowadzi interwencję w tej sprawie. Schroniska okoliczne są powiadomione, ale staramy się nagłośnić sprawę w całym regionie. Prosimy osoby i organizacje, które wyadoptowały tej rodzinie psa o kontakt z Fundacją. [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

no to jak już nikogo to nie interesuje to mogę powiedzieć :)

KREMCIA MA DOMEK !

Pani Agnieszka ( o której wcześniej mówiłam ) postanowiła zawalczyć o Kremcie i wywalczyła :) harmonogramy tak poukładane, że laska ma luksus :) mieszka w bloku na przeciwko mnie ;) pierwsza noc już za Kremcią i wszystko super przebiega. obecnie jest rozpoczęta nauka spania na łóżku ;) Kremcia ma też swojego prywatnego kumpla:
[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9200/kremcia.jpg[/IMG]
a teraz konkrety. z początku sama obawiałam się połączenia Kremci z żywiołowym chłopcem, ale... Adaś świetnie się z nią dogaduje, tworzą bardzo spójną parę, Kremcia przy drugiej wizycie Adasia z jego mamą merdała ogonem i jak Adaś nie tulił to sama pchała mu łeb pod pachę do tulenia ;)
po nocce dostałam od razu sms-a, że Kremcia jest największym szczęściem i czekali właśnie na nią :)

Laska ma farta ;) także teraz to już oficjalnie można przenieść dziewczę do działy "w DS" :) umowa adopcyjna spisana rzecz jasna - to ku formalności ;)

Link to comment
Share on other sites

cieszę się niezmiernie :D:D:D:D:D jejku super że naprzeciw ciebie :D bedziesz miała na nią oko i podsyłala nam fotki :D jupi !!!! :D
a teraz moje cioteczki kochane, sprawa deklaracji... jesteście w stanie przenieść deklaracje na Rafika z mojego podpisu? chłopak rok siedzi już w hospicjum i ma długi a deklaracji praktycznie brak :(
i pieniążki po Kremci można podzielić na kilka psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

Ochłonęłam trochę ;) :loveu:

[CENTER][B][SIZE="4"]Przede wszystkim chcę bardzo podziękować Mrówie, czyli Dorocie i jej bliskim za opiekę nad Kremcią :loveu: :loveu: :loveu:

Dziękuję także wszystkim wspaniałym ludziom z tego wątku, którzy wspomagali Kremcię i kibicowali jej :loveu: :loveu: :loveu:

Udało się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi:
Nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi:[/SIZE][/B]
[/CENTER]

[SIZE="1"]Znowu mi się pocą oczy :roll: Zwariuję chyba ;) :roll:[/SIZE]


W tej chwili na Kremciowym koncie jest 715,95 zł.
Nie wiem czy jeszcze wpłyną zaległe pieniądze od 3 osób za listopad...
Proszę o informację.
Musimy to jakoś podzielić.
Proszę o propozycje.
Można nieźle podreperować budżet kilku psiaków :)

Nano zaproponowała Rafika a ja chciałam prosić o wspomożenie Szarika.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/192405-Szarik-kiedy%C5%9B-melina-teraz-u-Lilu.BRAK-kasy-co-b%C4%99dzie-z-Szarikiem-POMOCY[/url]!

Szarik został jakiś czas temu zabrany z pijackiej meliny, gdzie był przypinany do wanny na tak krótkim łańcuchu, że nie mógł swobodnie siedzieć... :(

[IMG]http://images8.fotosik.pl/451/342b7a92d132a962.jpg[/IMG]

W tej chwili cieszy się życiem w hoteliku u LILUtosi, ale finansowo jest tak kiepsko, że w tym miesiącu nie mamy kasy, żeby zapłacić.

Bardzo proszę w imieniu Szarika o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Jejku, suuuuperaśna wiadomość. Tak się cieszę, że Kremci się udało. Dzięki Mrówa za opiekę nad nią. Do mojej deklaracji dorzucę 10 zł i razem będzie 40 zł/miesiąc. Podzielcie to na Szarika i na Rafika. Po 20 zł. Proszę tylko o numery kont. Do kogo słać pieniądze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Ochłonęłam trochę ;) :loveu:

[CENTER][B][SIZE=4]Przede wszystkim chcę bardzo podziękować Mrówie, czyli Dorocie i jej bliskim za opiekę nad Kremcią :loveu: :loveu: :loveu:[/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4]Dziękuję także wszystkim wspaniałym ludziom z tego wątku, którzy wspomagali Kremcię i kibicowali jej :loveu: :loveu: :loveu:[/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4]Udało się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi:[/SIZE][/B][/CENTER]


[SIZE=1]Znowu mi się pocą oczy :roll: Zwariuję chyba ;) :roll:[/SIZE]


W tej chwili na Kremciowym koncie jest 715,95 zł.
Nie wiem czy jeszcze wpłyną zaległe pieniądze od 3 osób za listopad...
Proszę o informację.
Musimy to jakoś podzielić.
Proszę o propozycje.
Można nieźle podreperować budżet kilku psiaków :)

Nano zaproponowała Rafika a ja chciałam prosić o wspomożenie Szarika.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192405-Szarik-kiedy%C5%9B-melina-teraz-u-Lilu.BRAK-kasy-co-b%C4%99dzie-z-Szarikiem-POMOCY[/URL]!

Szarik został jakiś czas temu zabrany z pijackiej meliny, gdzie był przypinany do wanny na tak krótkim łańcuchu, że nie mógł swobodnie siedzieć... :(

[IMG]http://images8.fotosik.pl/451/342b7a92d132a962.jpg[/IMG]

W tej chwili cieszy się życiem w hoteliku u LILUtosi, ale finansowo jest tak kiepsko, że w tym miesiącu nie mamy kasy, żeby zapłacić.

Bardzo proszę w imieniu Szarika o pomoc.[/QUOTE]


Ja niestety na razie nie mogę wpłacić mojej deklaracji:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...