Jump to content
Dogomania

Gorzów 2006


Asta

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah']kochana, a może można na jakies staweczki liczyc?:cool3:[/quote]

Savannah mają być stawki ilościowe ale narazie ich ani widu ani słychu...


A tak poza tym chyba wyrwe się na chwile z dogów (oczywiście z dogiem) i wkońcu was poznam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam. Mam kilka technicznych pytan jesli chodzi o ta wystawe. Chodzi mi o czas ( godz.) Nie mam pojecia o ktorej powinnam sie tam stawic ? Gdzie potem z tym psem mam sie udac ? (w jakich ringach kiedy beda oceniac). Co radzicie zebym zabrala ze soba? ( oprocz miski, wody, i wszytkiego co tezeba dla pieska :)) Czy z parkowaniem jest bez problemu ? Dla was to pewnie oczywiste ale to moja pierwsza wystawa i niechcialabym sie pogubic. Z gory dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

wrr czy ja musze nawet na krajówce stać w klasie z psem?!
Właśnie dowiadywałam się ze związku...

Trafiłam akurat na Panią która robi zestawienie będzie ilościowe w klasach zrobi to dzisiaj i albo jeszcze dzisiaj albo jutro będzie to na stronie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Normalnie, po prostu pokażesz mi jak powinien wyglądać prawidłowo dog w statyce :razz: A sunia nazywa się chyba... Aziza z Jaśminowej Doliny (najwyżej później poprawię jak się pomylę)[/quote]

Chyba ciut inaczej się nazywa bo nie znam takiej polskiej hodowli :evil_lol:

Jojek nie jest najlepszym wzorem ale moge spróbwać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

no własnie, zeby nie było tak jak dzis w Poznaniu ze padało co chwilke....bo wtedy bedzie strasznie...
a mam jeszcze pytanko czy trzeba miec zaswiadczenie od veta o psie(ze jest zdrowy i wogole) tak sie pytam bo to bedzie moj i moich psiaków debiut....az sie boje jak mysle o tym wszystkim;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...