Jump to content
Dogomania

Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(


mc_mother

Recommended Posts

[quote name='mariamc']Jak sytuacja powodziowa?
Miejsce na Juranda czeka. U nas czynne od 7h do 19h.
Każdego dnia , w niedzielę i święta też.[/QUOTE]

Mariamc, wielkie dzięki!!

Jurand jest bezpieczny!! byłam dziś w schronie, rozmawiałam z szefową, sytuacja jest pod kontrolą i nie ma obaw o kojce na tej wysokości. Ewentualna ewakuacja będzie dotyczyła jedynie kojców najniżej położonych, ale tam jest już garstka psów .. :)
Kocyki, kołderki, karma, preparaty itp tak czy siak mile widziane dla psiaków i kociaków .. których jest tu masa!!

Zadzwonię dziś do pani wet. gospodyni gabinetu i wypytam o szczegóły tej wizyty, może przypomnę w ten sposób, że trzeba jakiś mail do dra Garncarza wysłać ;)
Info o dniu i godzinach przyjęć przez okulistę miałam właśnie z tego gabinetu, bo w piątek będą przygotowywać specjalnie 2 pomieszczenia na te potrzeby. Może coś się wyjaśni.

EDIT

może uda się zaszczepić Juranda w piątek przy okazji kąpieli, o ile pani wet będzie na miejscu ..
a jak nie, to książeczkę mogę skombinować w innej lecznicy i może zaszczepimy go w schronie ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postaram się zajrzeć do schronu około 15. Myślę, że najlepiej szczepienie i książeczkę załatwić w trakcie piątkowej wizyty.
Cieszę się z deklaracji:multi::multi::multi:Tyle osób wsparło naszego Juranda:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja się tez cieszę, że udało nam się zebrać tyle deklaracji:)
A jeszcze kilka osób odpowiedziało na moje pW z jednorazową deklaracją:) Wpiszę to do pierwszego postu.

Wszystkim bardzo dziękujemy! Z taką ekipą wspierającą i tyloma osobami, które chcą pomóc Jurandowi to wszystko się musi udać! :)

Link to comment
Share on other sites

wpłynęły kolejne wpłaty dla Juranda:
Paulinken 10 zl (za maj)
iza!!! 5 zł (za maj)
monikapf 30 zł (jednorazowo)
MichałKolodziejczyk 50 zł (?)
Monika R. 30 zl (jednorazowo i to nie jest nick ,bo go nie ma ,tylko prawdziwe imię )

dziękujemy:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Michał Kołodziejczyk']Witam, to jeśli brakuje już tylko 5 zł z deklaracji dla Juranda, to ja zwiększam swoją deklarację z 10 na 15 zł/mc.
Pozdrawiam i dziękuję w imieniu "reszty ludzkości" za pomoc Jurandowi i innym zwierzakom.
MK[/QUOTE]


Pięknie dziękujemy :-)!!


I proponuję zmienić tytuł, bo teraz już nie na hotelik, a tylko na leczenie i transport zbieramy :-)!

Link to comment
Share on other sites

Na razie na pewno musimy zebrać na szczepienia. Wydaje mi się, że poza dr Garncarzem to i w Szczecinku trzeba go dokładnie przebadać. To niemłody pies i może mieć tez problemy ze stawami. Przy chorej wątrobie to nawet rimadylu nie można mu podać.
Myślę, ze koszty leczenia wynikną samoistnie w miarę rozwoju sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikapf']Najgorsza sytuacja jest w schronisku w K-K nawet nie wiemy czy pieski żyją[/QUOTE]

Tamtejsze koty już się potopiły .. :(
dlatego nie wierzę już, że psy zablokowane w kojcach jeszcze nie..

czysty bandytyzm!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Tamtejsze koty już się potopiły .. :(
dlatego nie wierzę już, że psy zablokowane w kojcach jeszcze nie..

czysty bandytyzm!![/QUOTE]

Na razie sytuacja jest spokojna, ale jeszcze fala do nas nie dotarła. Proszę zobaczyć, co się dzieje w Tarnobrzegu lub w krakowskim schronisku. Więc podobnie może być u nas, lecz nie musi. [B]Jeszcze raz apeluje, aby być przygotowanym[/B] To ja monitorowałem zawsze wodę na Wiśle i podejmowałem decyzje o przygotowaniu miejsc dla zwierząt powodziowych. To ja czuwałem w nocy podczas powodzi w schronisku. Przepraszam, ale moim zdaniem może być nieciekawie. Na razie jest spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Może w takim poczekać na allegro cegiełkowe i rozsyłać pw razem z linkiem do allegro;)[/QUOTE]

Tak, ja zawiesiłam wysyłanie, tym bardziej, że treść się zdezaktualizowała, bo szczęśliwie hotelik jest już zapewniony :-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...