Jump to content
Dogomania

11-12.09.2010 Moldawia 2xcacib, cac


panbazyl

Recommended Posts

Organizujemy busa do Kiszyniowa na te wystawy. szukamy fajnej grupy do wspólnego wyjazdu.
Jeśli ktoś zainteresowany to proszę pisać na mail
[email][email protected][/email]

[CENTER]
[B]"SPRING-2010"[/B]
[B]INTERNATIONAL DOG SHOW CACIB-FCI[/B]
+
[B][U]Чемпионат пород[/U][/B][B][U]:[/U][/B]
[B]*Deutscher Schaferhund[/B]
[B]* Molossian Club Show[/B]
г. Кишинев
МВЦ «Молдэкспо»[/CENTER]
[SIZE=1] [/SIZE][LEFT][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][FONT=Arial][B]Шинко Куприянова Ольга [/B](Словения)[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][FONT=Arial][B]Жук Анатолий[/B] (Белоруссия)[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][FONT=Arial][B]Щипаньска-Корпета Джоанна[/B] (Польша)[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Arial][FONT=Arial][B]Северин Геннадий[/B] (Украина)[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Arial][SIZE=1]Карел Горжак[/SIZE][/FONT][/B] (Чехия)
[FONT=Arial][SIZE=1][B]Иван Димитров[/B] (Болгария)[/SIZE][/FONT][/LEFT]
[CENTER]11 сентября 2010


[B]INTERNATIONAL DOG SHOW CACIB-FCI[/B]
+
[B]NATIONAL DOG SHOW[/B]
[B]CAC-MD[/B]
г. Кишинев
МВЦ «Молдэкспо»[/CENTER]
[CENTER]12 сентября 2010


[B]INTERNATIONAL DOG SHOW CACIB-FCI[/B]
[B][U]Чемпионат пород[/U][/B][B][U]:[/U][/B]
[B][U]*IX - [/U][/B][B][U]группа[/U][/B]
г. Кишинев
МВЦ «Молдэкспо»[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATHENA']OK Już znalazłam na stronce ;) Ta pierwsza wystawa jest 23 maja . Już sa podani sędziowie. O tamtych wrzesniowych jeszcze nic nie ma oprócz miejsca...[/QUOTE]

na tą pierwszą też jedziemy! Chyba jeszcze miejsce jest. Info na mailu w pierwszym poście.
A te wreśniowe to skopiowalam wszystko co mieli, jak się pojawi coś nowego to wkleję - chyba, że przegapię moment pojawienia się - wtedy moze ktoś inny wklei. :)
na tą wrzęsniową też są sędziwie podani - w pierwszym poscie tak po lewej stronie się znajdują. ale to chyba tylko jak na razie propozycje i jeszcze nie wszyscy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='gorcorgi']Mam cavalierki malutkie pieski , byłabym chętna jechały by dwa. Jaka to byłaby cena i jak z noclegiem jakie trzeba mieć zaświadczenia.[/QUOTE]

[quote name='gorcorgi']jestem chętna jaka cena i co trzeba mieć.[/QUOTE]

najlepiej zadaj te pytania na mailu z pierwszego postu, bo ja nie jestem organizatorem a koleżanką osoby co organizuje (ona nie ma na dogo nicka). To juz nie pierwszy jej wyjazd w tamte strony. O nocleg to się martwi organizator :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Po wystawie już. Sukcesy i zadowolenie pomimo zmączenia i wydanej kasy . Były dwie busowe ekipy z PL plus parę osobówek. Chyba wszyscy usatysfakcjonowanie.

[B]BIS drugiego dnia wystawy dla polskiego setera irlandzkiego (pierwszego dnia wziął grupę)[/B]

Pogoda rewelka! Słońce, czasem za gorąco nieco , ale pieknie i sucho, czysty,zadbany teren Moldexpo,nie było w co wbić śledzi od namiotu, ale było trochę drzewek i sąsiednich namiotów handlowych (bardzo mało), do których dało się doczepić. Organizacja jak na kraje tj Mołdawia OK !!
Przenoszenie na ostatnia chwilę ringów i wywiesznie planu sędziowania tuż przed oceną to norma, czas oceny też nie do końca przewidywalny. Konkurencja niewielka bądź szczerze powiedziawszy żadna w większości ras, ale sędziowie fachowi i chojni .
Generalnie MIŁO i z SUKCESAMi. Pokończone IterChampionaty i zrobione Grandy i SuperGrandy oraz CHampionule Klubulai (hihihi)
W naszym busie 5 psów : pudle: duży i toy(porobione championaty i caciby, coton de tuleaur (dokończył Intera.lwi piesek (także championaty i caciby) oraz grzywek łysy, także chapionaty i zbędny juz mu Cacib.
Zmęczenie potworne
tyle ode mnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Dzięki,nie wieżę a Ch.SPLENDIDO SPLENDENTE del Cantico delle Creature FCI. wł.Jacek Grobelniak,może wpisali go w innej rasie.[/QUOTE]

Jeśli u nich pomeraniany też są w V gr to na wystawie Cacib 12.09.2010 NIE BYŁO TAKIEGO IMIENIA w piątce FCI. Sprawdziła wszystkie szpice w katalogu bo czasem mieszają. i wstawiają pod inne rasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwax']Jeśli u nich pomeraniany też są w V gr to na wystawie Cacib 12.09.2010 NIE BYŁO TAKIEGO IMIENIA w piątce FCI. Sprawdziła wszystkie szpice w katalogu bo czasem mieszają. i wstawiają pod inne rasy.[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za odp.,jednym słowem dobrze że nie dotarłem na te wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirkan']Gratulacje!
Można prosić stawkę American Staffordshire Terrierów?
Będę ogromnie wdzięczna:-).[/QUOTE]

Skład na obu międzynarodówkach taki sam:

Psy:

otwarta
DESTINO ILLIADA BUENOS-AIROS

champion
BAKARORO END ITUBORI GANESHA
FAITER ZINNEDIN ZIDAN

Suki

junior
ASTI DOG HAUS CHELLENGER CHENS
KREDO FIESTA VISTA OF SHOW

champion

BAKARORO END ITUBORI GITA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...