Jump to content
Dogomania

CACIB Kaliningrad 22-23.07.2006


kadziumia

Recommended Posts

Ja być może byłabym zainteresowana busem z Warszawy, bo normalnie boję się tych niedźwiedzi, których tam nie ma... :cool3: Ostatnio byłam w Rosji jakieś pięć lat temu, w Petersburgu, no i rzeczywiście niedźwiedzi nie widziałam, ale za to grożnie wyglądających goryli pełno było na każdym kroku. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam pytanko a właściewie pare.
Bardzo chce sie na tą wystawe wybrać. Zgłoszenie posiadam choć niebyło łatwo je zgobyć. Tam wyczytałam że można zgłoszenie wysłać maulem. I teraz jak mam zgłoszenie to moge je wypełnić, zeskanować i wysłaś w mailky razem ze zeskanowanym rodowodem i championatem?
I czy trzeba poczekać na potwierdzenie czy poprosić o jego przusłanie?
Pieniądze rozumie że wtedy można wpłacić podczas wystawy.
Z rozmowy z paroma osobami które tam były wyszło na to że trzeba być przez 2 dni wystawy bo czasami się zdaża że potrafią zmienić dzień przed kiegy co jest wystawiane. Czy to prawda?
Potrzebana jest też wiza która można załatwić przez biuro podróży. Czy ktoś już ją załatwiał ? ile to może potrwać?
I potrzeba jest duża pieczątka od weterynaża? Czy chodzi o weterynarza państwowego który jest w szczecinie na ostrawickie?
No i jeszcze jedno odnośnie championatu rosji. Jak się zdobedzie CWC to jest on przyznawany automatycznie ale jak go odebrać czy podczas wystawy mogą mi go wyrobić?

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem very chętna na busa czy coś w tym rodzaju;). A przez co jedziecie z tego Krakowa? Ja jestem z Olsztyna, co prawda z tąd Kalingrat to ponoć rzut beretem- very blisko, ale sama nie pojadę ;). Jak coś moge do innego miasta dojechać.

A powiedzccie mi do kiedy jest wpłata na wystawe i ile?

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze chwiloo kminie czy mi się opłaci jechać wogóle ;) bo mu jeszcze nie mamy championatu młodzieżowego zrobionego i będzimy po wystawie Olsztyńskiej w kl. młodzieży. Itak myślę czy coś mi to da jak eh tam pojadę .. za późno się za wystawnianie w modzieży zabrałam :/

Link to comment
Share on other sites

my co prawda mamy championat młodzieży zrobiony, skończyliśmy w Płocku- już złożyłam wniosek o wydanie certyfikatu w zarządzie głównym mi powiedziano że wydadzą mi go dopiero po upływie 45 dni od wystawy na której skończył chamionat i plus trzy-cztery tygodnie!!
więc pewnie nie dostaniemy :shake: championatu przed Kaliningradem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roksana']a nie wystarczy miec tylko spełnionych warunków na Mł Ch PL?[/quote]
tego nie wiem:shake:
jak pojadę do Kaliningradu i do tej pory nie dostanę championatu to się dowiem czy wystarczy czy nie- na razie czekam . tak czy inaczej jadę - zobaczymy jak to będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bulwinka']tego nie wiem:shake:
jak pojadę do Kaliningradu i do tej pory nie dostanę championatu to się dowiem czy wystarczy czy nie- na razie czekam . tak czy inaczej jadę - zobaczymy jak to będzie[/quote]

wydaje mi się, że ważna jest tylko data wydania mł ch pl.
pojedziesz do Rosji bez dyplomu, dostaniesz Jun Cac, a potem możesz im wysłać info o Jun CAC razem z kopia dyplomu i powinno byc OK.

Link to comment
Share on other sites

Nio widze, że jest kilka osób chetnych - tylko żeby to było na 100 %..!!!!
Ja moge zająć się organizacja busa z tym, że muszę mieć pewnośc 10000 % że osoby, które będą chętne np. w ostatniej chwili nie "nawalą" bo to byłby juz problem..!!!!!!
I mam jeszcze jedno pytanko do Was czy jechalibyśmy z noclegiem czy bez, bo to tez jest istotne..????

Pozdrawiam Justyna :)

Link to comment
Share on other sites

Własnie rozmawiałam z soistra, króra jechała w tym roku w marcu do Wilna własnie busem i jechało wsumie 13 osób i niektóre z tych osób miały po 2 psiaki w tym były 2 Boucerony, Bouvier -to te z tych większych a raszta to psy średnie + "nakolanniki" i wszyscy mieli miejsce..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja również podejmę ostateczną decyzję 18 czerwca, po wystawie w Szczecinie, oraz kiedy znane będą koszty busa. Jak dla mnie moż być bez noclegu, ale byle być jak najwcześniej na miejscu, ponieważ jeśli już to będę wpłacać na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

ja rowniez potwierdzam swoj udział ,tylko bardzo chcialabym aby bus był pewny bo dopiero wtedy wysle zgloszenie na wystawe . jezeli bus nie wypali to nie bede miała czym tam dojechac . a jezeli chodzi o nocleg to moge nocowac - a nawet powiem ze to bedzie bezpieczniejsze rozwiazanie - bo co bedzie jak na miejscu dowiemy sie ze jest to wystawa 2 dniowa.
Bylam w marcu Wilnie i nocowałam w tym samym hotelu co wystawcy z busika i potwierdzam ze było wszystko zorganizowane bardzo fajnie

Link to comment
Share on other sites

Nio to w takim układzie bede dzwoniła i wszystkiego sie dowiem!!! Jezeli uzbieramy minimum 10 osob to mysle ze koszty beda znosne ( ja obliczylam jakbym jechala sama wlasnym samochodem to sama podroz wyszla by mnie okolo 500zl- 300zl na paliwo + 200zl ubezpieczenia za samochod na granicy) takze mysle , ze bus bylby najlepszym rozwiazaniem!!!!! Moja siostre podroz do Wilna ( z Krakowa to 1000 km) wyszla 230 zl ( w tym wliczone paliwo + nocleg dla kierowcow)!!! W busie byloby 2 kierowcow i oni zmieniaja sie co 100 km. Dlatego trzebaby było wliczyć jeszcze hotel dla kierowcow zeby sie odswiezyli i ptrzespali wygodnie jak my bedziemy na wystawie!!!!! Ja moge jechac bez noclegu, ale jezeli okaze sie ze wystawa jest jednak dwudni0owa to trzeba takze liczyc sie z kosztami noclegu!!!!

Mysle, ze jeszcze w ten weekend bede juz wszystko wiedziala odnosnie kosztów przejazdu!!!!!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Eh ja niestety przemyśłam sprawe i odpadam :-( , nie ma sensu to dla nas bo Nikosia dopiero rozpoczyna robić Mł. Championa i jak nawet cos zdobędziemy to nic nam nie da teraz. :( szkoda wielka. Eh ale jak będzie w przyszłym roku wyjazd czy cuś to pewnie się wybierzemy, bynajmniej , trza pozaliczać tu najpierw wystawy ;) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...