Jump to content
Dogomania

Mały już u dobrych ludzi - pojechał do domku, Tropek ma dom !!!


mari23

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xmartix']allegro
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1027749988[/URL][/QUOTE]

Dziękuję!!!
wcześniej już widziałam od razu, mam na allegro powiadomienia o ofertach TOZ (od czasu Charliego :))

a od dzisiaj o Tropku można pisać: wykastrowany (wczoraj ten drugi też - hurtem :evil_lol:)
(podczas zabiegu okazało się, że jedno jądro nie zeszło gdzie trzeba i maluszek ma dodatkowo szwy na brzuszku jeszcze - dzięki temu uniknął nowotworu tego felernego jądra (jeden z moich maluszków też to miał, to już jestem ekspertem:cool3:)

no i wiek jest "poważniejszy" - około 5 latek, a może i 6...
zważywszy, że bardzo kocha dzieci - zapewne był zabaweczką dla malucha, dodając te latka - dziecko wyrosło, poszło do szkoły... a pies na ulicę...:angryy::mad:
taki "scenariusz" mi się dzisiaj ułożył...

Tropek jest bardzo grzeczny, ale strasznie bojaźliwy - boi się wejść do samochodu, do nieznanego pomieszczenia - ale kiedy już wejdzie - lęk mija, jest bardzo grzeczny, rozczulająco lgnie do człowieka, a do dzieci szczególnie, dzisiaj rano uciekł i nietrudno było go znaleźć - pod przedszkolem!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elisse']młody głupio sobie wybrał obiekt do prowokowania,Hektor naskarży się Panu i co bedzie? ;)
mari pchły przeniosły się na twoje psiaki? ja zabezpieczam sabunolem,na pchły działa na 3 miesiące,na kleszcze miesiąc

a co do psich zachowań to ostatnio jestem w szoku!!
dziewczyna adoptowała charcicę,potem się okazało,że ona w ciąży,nie mogła urodzić,wszyscy myśleli że szczeniaki martwe,zdecydowano się na aborcję....okazało się,że szczeniaki żyją!! sukę wysterylizowano od razu.
suka odrzuciła małe,trzeba było je dokarmiać,potem dała się przekonac do pielęgnacji małych,suka wyglądała jakby pokochała swój nowy dom
i nagle - gdy szczeniaki odchowane,a ona sama doszła do formy po porodzie suka zaczęła uciekać!!
na szczęście ma adresówkę i zawsze udaje się ją znaleźć,ale - zawsze ucieka na zachód! ostatnio znaleziono ją 10 km od domu! unika kontaktu z ludźmi!w domu tylko czatuje na to aby móc uciec i ZAWSZE na zachód
nikt nie ma pomysłu co jej odbiło,a nowa właścicielka jest załamana
może wam przyjdzie do głowy o co może chodzic tej suce[/QUOTE]

zdarza się, że psy przebywają bardzo daleką drogę wracając do właściciela po paru miesiącach... może ona myśli biedna, że na nią w domku czekają i próbuje tam wrócić...

co do pchełek - kupiłam dla wszystkich FIPRex :)
wczoraj godzinę siedziałam przy Małym (reaguje, jak go tak wołam, więc chyba takie imię zostanie )z lodowym okładem, bo miał silne krwawienie, za to dzisiaj Tropuś - bez kłopotów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Mari jak Ty się ladnie opiekujesz Tropkiem

a jak odnawiam allegra to też Ci przychodzi powiadomienie? za kazdym razem?[/QUOTE]

tak - za każdym razem mam powiadomienia o nowych ofertach TOZ (tylko o tych) - bo to mój ULUBIONY SPRZEDAJĄCY !:lol:

najchętniej kupiłabym je wszystkie, bo tanio, po złotówce tylko...:-(

a opiekę nad Tropkiem przekazałam teraz mamie czerdy - to wspaniała kobieta i Tropcio jest tam "jedynakiem", u mnie byłby ósmy, bo Mały już nie krwawi, ale wciąż "pod specjalnym nadzorem", jutro do kontroli jedziemy, to i Tropcia odwiedzę maleńkiego... on taki kruchy, delikatny...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tropcio i Mały wciąż na domki czekają...
Mały ostro domu mi pilnuje - szczeka, ale tylko, jak ktoś jest za płotem, jak już wejdzie - wita radośnie :lol:

a Tropek - strasznie wszystkiego się boi (oprócz dzieci), do nowych nieznanych pomieszczeń czy auta trzeba go po prostu wnosić, bo "robi osiołka":evil_lol:, ale jak już jest w środku i widzi, że nie biją - jest słodki i kochany!:loveu: i nie niszczy nic, jak zostaje w domu sam - że też nikt go nie chce!!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

niestety nastąpiło to co zwykle po kilku dniach jak mama ma psiaka na dt----nasilające się uczulenie , narazie jeszcze leki mamie pomagają , ale za kilka dni ....wtedy Tropek będzie musiał jechać do Obornik
jest cudowny-bardzo grzeczny , aż za spokojny , nie szczeka tylko płącze za mamą jak sam zostanie i bardzo lubi sie bawić i spać w łóżku, ach -i chleb z masłem

Link to comment
Share on other sites

Czerda to Twoja Mama skoro ma alergię to NIE POWINNA pozwalać,aby pies spał z nią w łóżku!
krzywda się psu nie dzieje jak ma spać w swoim legowisku czy tez na jakimś materacyku,a takiemy Tropkowi to i poduszka kupiona w markecie za 10-20 zł świetnie za legowisko by robiła ;)

Link to comment
Share on other sites

mama to wie ...
może już sie odczuli , bo Tropek pojechał do nowego domu
to trudna historia i dobrze , że przytrafiła sie mnie , pojechałam na wizytę przedadopcyjną dzisiaj i super to dom , fajna okolica i szczytny cel -pani powinna mieć psa towarzysza , bo choruje na nieuleczalną chorobę , ale w trakcie oakzało sie , że sunia która się podobałą poszła juz do adopcjii , więc zaproponowałam Tropka , i pojechaliśmy po niego
Tropek taki jest delikatny , taki spokojny , będzie świetnyym psiakiem dla tej pani , a sam od razu podszedł do jej syna -bardzo sympatyczny człowiek
wieczorem jeszcze będę dzowonic do nich jak aklimatyzacja

Link to comment
Share on other sites

Tropcio w nowym domku :multi:zmieniłam już tytuł wątku, ale wciąż proszę o pomoc dla "Małego" !

on zasługuje na prawdziwy dom, nie taki "zapsiony", jak mój, ciągle jeszcze w nieustającej remonto-przebudowie na dodatek :shake:
ten przemiły psiak tak bardzo, bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, tuli się tak mocno, a jak patrzy tymi żółto-bursztynowymi oczami - tak, jakby wprost do serca zaglądał...:loveu:
naprawdę kochany jest - chciałabym, aby miał kogoś tylko dla siebie, prawdziwy dom - jest jeszcze taki młody i radosny!
a jak zaprzyjaźnił się z psami!
z Łatkiem to wprost się uwielbiają, razem się bawią i biegają tratując ogród...
niestety nie tylko mój, ale i :evil_lol: grządki sąsiada... znaleźli jakiś prześwit pod siatką (nie ma jeszcze podmurówki) - łobuzy uciekają:mad:, choć grzecznie wracają, jak zawołam ;)

Link to comment
Share on other sites

prosze rozsyłajcie wątek
przed chwilą przywieżli do mamy Tropika---ona mówi , że oszalał ze szczęścia! biega , całuje ją , wskakuje na wszystkie wersalki , szaleje!!!
aż mi serce pęka......
musimy mu znależc jedną panią która go pokocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...