Jump to content
Dogomania

STOLIKI TRYMERSKIE


dixie_s

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja w tej chwili załatwiam stół dla hodowczyni mojego lhasa i z tego co się orientowałam z kółkami bez szubienicy jakieś 500zł. Najlepiej jest miec kogoś znajomego tam, ewentualnie przejechać się do nich. Jeśli bardzo chcesz mogę wyciągnąć telefon do osoby (Czecha) który ten stół ma załatwiać, tyle że po odbiór trzeba by pojechać do nich.

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny :)

Gosia kogo ja widzę :)

dokładnie, ja swój stolik kupiłam w Brnie, z kółkami, największy jaki był (wtedy z myślą o PONach) dzisiaj jest na 3 -4 lhasaki :) fakt kupowałam 2 lata temu, ale wtedy taki stolik w Polsce kosztował 700-800zł a ja swój dałam 4000 koron

pod koniec listopada jest wystawa w Nitrze, może to stoisko ze stołami i klatkami będzie (oni są i w Czechach i na Słowacji), nie mam jak przywieźć ale może ktoś jeszcze jedzie?

w styczniu jest wystawa w Trencinie ale tam nigdy tego stoiska nie widziałam ( zresztą tam jest strasznie mało stoisk :( )

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Bacek , widze , ze bardzo zalezy Ci na tym strzyzeniu czy tez trymowaniu, wiec poradze Ci jeszcze cos.

20 i 21 listopada tego roku ( zreszta corocznie) odbywa sie w Pradze miedzynarodowy konkurs strzyzenia psow. Zrob sobie wycieczke a zobaczysz tam wszystko co dotyczy wlasnie strzyzenia i trymowania.Zobaczysz w akcji ludzi robiacych to profesjonalnie.Tam mozesz tez zapisac sie na kurs strzyzenia. Maja bogata oferte i moga Cie nauczyc czego tylko bedziesz chciala.Jesli chodzi o sprzet maja wszystko od A do Z.

Jesli chodzi o jakosc sprzetu to maja ten najlepszy czyli taki nie do zarzniecia, oczywiscie cos tanszego tez sie znajdzie.Konkretna obsluga, super serwis, polecam. Jezdzilam do nich przez 8 lat i moge ich polecic z czystym suieniem.

Link to comment
Share on other sites

Masz racje Terry zależy mi na tym bardzo bo chciałabym się tym zająć, tylko ze w naszym pięknym kraju wszystko jest na odwrót nie ma szkoły strzyżenia ,nie można kupić sprzętu, a jeśli już cos jest to ceny są kosmiczne. Ja mieszkam w małym mieście wiec klientów nie będę mieć zadużo i nie chciałabym kupować stołu za 1500 złotych bo mi się ten wydatek nigdy nie wróci. zresztą cale moje przedsięwzięcie jak na razie zostaje w sferze marzeń bo nie mogę znaleźć nikogo, kto by mnie rzetelnie nauczył zawodu za rozsądną cenę. Najprawdopodobniej pojadę do Pragi żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda „w wielkim świecie” jeśli możesz podać jakieś bliższe info to będę wdzięczna. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tamer jesli masz rodzinke w niemczech lub jakis znajomych to moze mogli by Ci pomoc.Tutaj ludzie sie oglaszaja , ze sprzedaja stoliki prawie nie uzywane.Cena w zaleznosci od stanu ale np. w ostatnim ogloszeniu czytalam ze stolik byl 1x uzyty i facet chce za niego 99 €.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A ta firma z Łodzi to sprzedaja wylacznie te wtoły w tymi szubienicami?? bo ja bym kurcze potrzebowala inna taka mi nie pasuje.Może ktoś wie jak kształtuja sie ceny w tej firmie, bo nie wiem czy pisać maila. Jetsem takze bardzo zainteresowana kupnem stołu, Patrzłam teraz na wystawie w Bratysławie u Włochów, ale kopletnie nie paietam ceny.

Dzidtka a ta firma co sprzedaje w Czwechach i na Słwoacji to oni takze nie maja przypadkiem kosmetyków maszynek, nożyczek itd???I zawsze maja stoisko na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...