Jump to content
Dogomania

silver

Members
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

About silver

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.westlandia.pl

Converted

 • Location
  Bydgoszcz
 • Interests
  sport,turystyka,film
 1. silver

  Poszukuje Stawek

  Na pierwszy rzut okiem nie znalazłam akity amerykańskiej w katalogu Włocławek 2005 (4.IX) :shake:
 2. silver

  Bydgoszcz 10-11.02.2007

  Potwiedziłam to sobie sama : [FONT=Tahoma][B][COLOR=#999999]25.01.2007[/COLOR] [COLOR=#ff0000]przyjmowanie zgłoszeń zostało przedłużone do dnia 30.01.2007 do godz. 20.00[/COLOR][/B][/FONT] Trochę to niezrozumiałe te zapłaty : [B][FONT=Tahoma]Wystawcy krajowi - [COLOR=#ff0000]opłaty wnoszone do dnia 25.01.2007 r.[/COLOR] jak post wyżej a w dniu wystawy 100 zł . A co między 25 no teraz 30 stycznia a 10 lutego ?[/FONT][/B]
 3. silver

  Dobre Miasto 15.5.05 - krajówka

  Witam jak też muszę się pochwalić wygraną mój westik był NPwR , BoB , BOG I lokata :lol: Pierwszy raz byliśmy tak wysoko !
 4. silver

  STOLIKI TRYMERSKIE

  Odnawiam temat . Poszukuję stołu trymerskiego , może być używany lub kontaktu gdzie mogłabym tanio kupić stoł
 5. silver

  sprzęt do strzyżenia

  Witam czy nadal potrzebujesz kogoś do spółki aby zakupić sprzęt z rabatem ?
 6. Cześć wszystkim . Nowe zdjęcie po wakacjach Viki nad morzem
 7. silver

  Problem z zębami

  Pies ma 8 miesięcy i wydaje mi się że problem mleczaków już minął . To prześwietlenie mogę zrobić , ale pytanie czy od szczeniaka wiadomo i widać to że są ubytki i kłopoty z zębami ? A co to za rozwiązanie tego ubytku ? Czy są skuteczne te metody ?
 8. Vika to CHILI Sine Qua Non . Ten "nieznajomy" chodzi ci o Boya ? Jego ojciec to Vallange Sailor . A dwóch psów to nie mam na codzień . Vikusia jest jedynaczką . A Boy to dorosły chłopak i nie lubi już się bawic z małolatami jest za to za poważny :lol: I dobrze bo jest trochę niewychowany i Vika by miała w nim zły autorytet :wink: Co tam u Alpi ?
 9. A tak wyglądał ostatnio z Viką na spacerze .
 10. Dzięki Rita na pewno skorzystam . Skibi ten drugi to pożyczony , jest u nas w rodzinie i jest strasznie zaniedbany . Dbam teraz o niego i chodzę z nim do trymowania ale na razie nie nadaje się na wystawy . Pewnie kiedyś go odziedziczę . Żal mi go bo bezprzerwy biega na dworze i jego szata nie nadaje się do nieczego :( Tak wyglądał kiedy Vika przyjechała do domu .
 11. silver

  Galeria Dogomaniakow

  To jeszcze ja z moimi pupilkami które się cieszą że wreszcie zrobiło się ciepło i możemy chodzić do lasu na spacery!
 12. silver

  do wielbicieli westów

  Odnawiam ten temat bo chcę zapytać się WAS co się u waszych westików zmieniło ? Ktoś ma coś do powiedzenia i podzielenia się fajnymi anegdotkami ?
 13. Rita bardzo mi się podoba twoja strona jest bardzo estetyczna i czy udzieliłabyś mi kilku rad jak zrobić podobną ? Mam tylko dwa westiki ale pragnę zrobić coś dla nich i podzielić się nimi z innymi . Pozdrowienia Silver i Vika .
 14. silver

  BYDGOSZCZ-spotkajmy się!

  Dzieki . Teraz Cię widziałam .
 15. Mam nadzieję że nie będą nam kazali przewozić psów w klatkach bo moja Vika tak samo uwielbia jeżdzić na kolanach . Ostatnio się zmądrzyła i pcha się na kolana jak prowadzę samochód :roll:
×