Jump to content
Dogomania

Bruno z Boguszyc chciałby przekazac swoje deklaracje przerażonemu Śledzikowi...


mikoada

Recommended Posts

[quote name='mikoada']pewnie tak ;) allegro Bruna odwiedziło już 737 osób i 2 osoby obserwują, allegro kończy się jutro wieczorem, czy ktoś dzwonił w sprawie Brunka???[/QUOTE]

A czy w ogóle Agnieszka ma zapisany wątek Bruna ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem :) Bruna widzialam w lutym, z lutego tez sa zdjecia na jego watku - jak zostal do nas przyprowadzony (zdjecia robimy w oddzielnym pokoju, bo trudno obfocic psiaka jak 50 innych sie kreci), to zaczal krecic sie w kolko, widac bylo, ze energia go rozsadza i nie za bardzo wie, co z soba zrobic. Siedzielismy sobie grzecznie i akurat zajelismy sie wtedy Guciem, ktory rowniez zostal przyprowadzony. Brunek najpierw probowal otworzyc drzwi i sobie isc (gdyby nie to, ze w Boguszycach klamki sa zalozone odwrotnie albo pan Jozef zamontowal zasuwki, to by spryciarz opuscil towrzystwo, bo swietnie sobie radzil), ale wobec faktu kompletnej porazki, polozyl sie pod drzwiami. Na zachecajace mizianie, cmokanie itp (kto slyszal jak ciumkam do psow, ten wie o co chodzi :)) Brunus zaprezentowal postawe pt "baaardzo bym chcial, ale sie stresuje", ktora polegala na uroczym wyciaganiu szyi, a potem polowy Bruna i szybciutkim skladaniu sie spowrotem. W pozniejszej wersji mielismy wyszczerzone zeby i merdajacy jak szalony ogonek, tak wiec Brunek sam nie wie jak ma sie zachowac wobec czlowieka, ktory chcialby go poglaskac. Wydaje mi sie, ze kilka dni fachowej, kochajacej opieki i Bruno bedzie wspanialym psiakiem. Nadaje sie do domu z ogrodem albo do kogos, kto bedzie z nim wychodzil na dlugie spacerki, bo widac, ze energiczny to on jest :) No i nieulozony, tak wiec.... trzymamy kciuki za piekny domeczek dla Bruna / Agnieszka ps. maaatko, ale mi elaborat wyszedl :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...