Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania90']psiaczki jak laleczki :loveu:[/QUOTE]
Hej:)Fajnie że wpadliście do nas;)
[quote name='tigrunia']Cześć Aga :multi:
Jak tu czyściutko :loveu:[/QUOTE]
Cześć Be,błysk aż bije po oczach;)
[quote name='Pegaza']Normalnie az lsni;)
cze Aga:)[/QUOTE]
Jak nigdy co;)
[quote name='*Jot*']Cześć Aga !!
Jak tam zakupy w Rossmanie ? :razz:[/QUOTE]

Cześć Joleczko;)
A byłam,byłam i farbę nawet kupiłam....tym razem skusiłam się na wściekły róż:eviltong: taka nowa moda:)


Wiecie co ?czy któraś z Was stosowała gammolen?zastanawiam się nad wyborem,omegan czy te kapsułki,tylko właśnie to kapsułki jak to podawać?
Dziś chyba będzie pranie,jak mi się będzie chciało uff,jakoś tak brak weny do tych rzeczy..

Link to comment
Share on other sites

Cześć Aga. Ja stosowałam gammolen, ale u mojej ON'ki i z podawaniem nie było problemu. Kapsułka wrzucona do jedzenia znikała błyskawicznie. Nie wiem jak będzie z yorkami - chodź mja Elizka kapsułki tranu wcinała bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mawe']Cześć Aga. Ja stosowałam gammolen, ale u mojej ON'ki i z podawaniem nie było problemu. Kapsułka wrzucona do jedzenia znikała błyskawicznie. Nie wiem jak będzie z yorkami - chodź mja Elizka kapsułki tranu wcinała bez problemu.[/QUOTE]
Do karmy podam może będzie ok?
[quote name='dysia-u']wpadłam życzyć miłej niedzieli i na fotki zaprosić[/QUOTE]
Dziękuję ślicznie:)
[quote name='Yourii']Trochę spóźnione życzenie urodzinowe !
[B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WEST !! ROŚNIJ SILNY I ZDROWY[/B] :eviltong:[/QUOTE]

Weścik dziękuje za życzonka:)

Wczoraj się przemogłam i wyprałam Moniego mam kilka fotek chcecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']

W takim razie jak jest jedna chętna;) to zaczynam wklejać....[/QUOTE]

Ja jestem druga...jak możesz w ogóle pytać czy chcemy? :mad:
Ja też się przemogłam i wykąpałam Apka,ale zdjęć nie mam :evil_lol: Dzisiaj jeszcze Belluś :loveu:

Cześć Agniecho :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Jot*']Ja jestem druga...jak możesz w ogóle pytać czy chcemy? :mad:
Ja też się przemogłam i wykąpałam Apka,ale zdjęć nie mam :evil_lol: Dzisiaj jeszcze Belluś :loveu:

Cześć Agniecho :diabloti:[/QUOTE]

Cześć Joluchooooo hihi....dziś idzie do prania West...rety!!!..dwa na raz to chyba bym nie dała rady wykąpać???
Ale dziś słoneczko ładnie świeci i ładna pogoda a moja Weronika przymierza się do chorowania..parę razy wybiegła na dwór bez kurtki i już ma.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Jot*'][url]http://i55.tinypic.com/j9r4na.jpg[/url] no pięknie koszmarek wygląda :loveu:

Tylko nie wiem dlaczego nie jest różowy ? :niewiem: :evil_lol:[/QUOTE]

A farba nie wzięła nooooo,muszę ją zareklamować ech......ale przyciemniłam go pastą do butów tylko ciiiiiii...hihi...

[url]http://i55.tinypic.com/j9r4na.jpg[/url] ..ogon jak zwykle zastrajkował ,następnym razem podwiąże na przezroczystej żyłce...heh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...