Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny...zdradzę Wam po cichu mój sekret..wiecie po czym moim psiakom tak szybko urosły włosy i są zdrowe jak dzwon??ostatnio przerzuciłam się na karę chappi...niby każdy gada że ona taka i owaka ale to nie prawda..po co mam przepłacać ,kupię worek chappi i wsio reszta na ciuchy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Aga jak dobrze że wpadłam do Ciebie do galerii, bo właśnie miałam zamawiać karme, ale po tym co przeczytałam to rezygnuje ! ubieram się i biegnę do intermarche !! :)[/QUOTE]

A Kasia prima aprilis bo się pomylisz heh.....mam Cię:)tak więc nie ubieraj się i lepiej nie kupuj heh....
Tak sobię dziś żartujemy z chłopakami od samego rana..a co jeden taki dzień w roku więc go trzeba wykorzystać hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Co sie stalo Aga?
mala fajniutka mimo tego ze nie Twoja :eviltong:
a mnie dzis nikt nie zrobil w balona ooo[/QUOTE]

dzisiejszy dzień ,mógłby skończyć się dla moich psiaków tragicznie,chociaż tak do końca nie wiem..ale od początku,West z Monim biegały po podwórku,babcia zaczęła się z nimi drażnić nie daleko wybiegu jej i dziadka psa dużego mix onka (pokazywałam kiedyś jego foty),wcześniej dając mu jeść ..zapomniała zamknąć furtki...no i on rzucił się w kierunku chłopaków..dobrze że dziadek był w pobliżu zdążył go odgonić i przywołać...nie wiem nie chcę myśleć gdyby dziadka tam nie było...nie wiem też czy zrobił by coś któremuś z nich...wciąż zwlekam z zapoznaniem ich z Donem..ale odwlekam bo praktycznie nie wiem od czego zacząć.. on jest bardzo silny więc w razie czego nie dałabym mu sama rady...
No i taka historia dziś nas spotkała,ja byłam w domu nawet bym o niczym nie wiedziała...ciarki mnie przeszły..

Daria trzeba coś wymyśleć żeby Cię oszukać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzena*']Wow Aga jeśli to nie prima aprilisowy żart to mogło być niewesoło ...
Dobrze, że dziadek był w pobliżu [img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a093.gif[/img][/QUOTE]

Nie Marzenko to akurat nie był żart:(te inne tak ale to akurat zdarzenie nie....zbieram się do ich zapoznania bo w takiej sytuacji jak wczoraj zapewne nic by się nie stało..ale jak to zrobić skoro on na ich widok aż się gotuje w sobie ,ale tu to Harmoni też jest winien bo zaczepia go jak tylko go zobaczy, rzucając się i pyskując a tamten nie pozostaje dłużny ,Weściak z kolei omija szerokim łukiem i dobrze, Moni udaje wielkiego chojraka..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...