Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sukienka przesliczna. Ja mam prościej, bo mam samych chłopaków i 2 najstarszych szło w garniturach. Teraz kolej na Matika i zobaczymy - albo garnitur albo strój regionalny ten co występuje w Równicy (u nas to Konfirmacja więc w 2 klasie gimnazjum).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']hej Aga :)
sukienka bardzo ładna, skromniutka, o to przecież chodzi:)

u nas ja byłam ostatnim rocznikiem w sukienkach, a później już tylko alby...
ja moją sukienkę kupiłam w salonie ślubnym, jak większość dziewczynek. Super to było, chodziłam z mamą po salonach, przymierzałam białe sukienki i stawałam na tym podeście :loveu:
no ale nie wszystkie dziewczynki miały tak dobrze, później był taki kontrast wśród sukienek i w końcu poszło na alby:eviltong:

jednak wspomnienia niezapomniane, choć raz mogłam poczuć się jak mała księżniczka przymierzając te cudowne suknie... później jeszcze raz miałam tą okazję szukając sukni na studniówkę... a następny raz na razie się nie zapowiada :lol:[/QUOTE]
Cześć Kinia:)następna to ślubna.....
[quote name='chrupcia']Cześć Agnieszka :) no piękne te sukienki, bardzo mi sie podobają :loveu:
ja też miałam albę... i też mi się nie podobała.. taka zwykła :roll:[/QUOTE]
każda sukienka ma swój urok:)
[quote name='Pegaza']Piekna sukienka:) u nas tez sa alby ale takie zwykle proste..
i lezy mi to teraz w domu i zajmuje miejsce..bo nie ma komu dac..
w tym roku ide na komunie ale jako gosc:)
ciekawe jak pogoda bedzie w maju bo cos trzeba sobie kupic na te okazje:)[/QUOTE]
Mam nadzieję że będzie ciepło bo z tą nasza pogodą to nic nigdy nie wiadomo...
[quote name='dysia-u']u nas też proste alby, dziewczynki różnia sie tylko fryzurą
niektóre to maja fryz jak slubny[/QUOTE]
Fryz faktycznie nie raz niczym ślubny....komunia to powinna być komunia skromnie ale ładnie:)
[quote name='Mawe']Sukienka przesliczna. Ja mam prościej, bo mam samych chłopaków i 2 najstarszych szło w garniturach. Teraz kolej na Matika i zobaczymy - albo garnitur albo strój regionalny ten co występuje w Równicy (u nas to Konfirmacja więc w 2 klasie gimnazjum).[/QUOTE]
Ja też mam 2 chłopaków...
[quote name='Yourii']Ładna sukienka,
Macie szczęście ze nie musicie ubierać dzieci w alby :)[/QUOTE]
Niooooo..
[quote name='*Jot*']Hej Aga !! Co tam u Was ? :p[/QUOTE]

Hej Jola:) a nic nowego,ciepło się zrobiło więcej teraz na dworku jestem niż w domu.....
Chłopaki mieli małe Spa;)zdjęty kamień z zębów....ale komfort co??:)no i Moniemu podrównałam płaszcz,szkoda mi było bo taki długaśny ale teraz jest równo i tak grubiej na końcówkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']
Hej Jola:) a nic nowego,ciepło się zrobiło więcej teraz na dworku jestem niż w domu.....
Chłopaki mieli małe Spa;)zdjęty kamień z zębów....ale komfort co??:)no i Moniemu podrównałam płaszcz,szkoda mi było bo taki długaśny ale teraz jest równo i tak grubiej na końcówkach.[/QUOTE]

Na pewno chłopcy ze SPA byli zadowoleni :diabloti:
Wiesz szkoda trochę włosa,ale odrośnie i takie wyrównane na pewno ładniej wyglądają :p
Masz fotki ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Jot*']Na pewno chłopcy ze SPA byli zadowoleni :diabloti:
Wiesz szkoda trochę włosa,ale odrośnie i takie wyrównane na pewno ładniej wyglądają :p
Masz fotki ?[/QUOTE]

Nie,nie mam...zawinęłam zaraz w papiloty,po kąpieli zrobię jak to wygląda....ale fakt szkoda było

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']hehe:lol: moi raczej by sobie nie pozwolili, musze szorować gazikiem:p
Gutka też czeka ale pod narkozą, Adkowi trzeba kły wyrwać tylko strasznie się boje że sie nie wybudzą:roll:[/QUOTE]
Hania a nie lepiej się trochę pomęczyć i mu to mechanicznie ściągnąć,ja to mam obawy coś do narkozy..zawsze to wszystko w czarnych barwach widzę.....
[quote name='Pegaza']Cze Aga co psom w zęby ręce wklada..hihi
tak mi sie rymlo;)[/QUOTE]
No widzisz jaka z Ciebie poetka:)no trzeba było trochę pogrzebać ,ja to mam szczęście jak nie tyłki im muszę podcierać tak w zębach grzebać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko2009']ho ho ho wiosna idzie,ząbki wyczyszczone, włoski podcięte:) pewnie chłopaki super wyglądaja:)[/QUOTE]
No ..idzie wiosna,ptaszki śpiewają....;)
[quote name='*Jot*']Lepsze te zęby co ? :evil_lol:[/QUOTE]

Oj Jolu tak..do dziś pamiętam ten zapach hihihi...Moni cwinio wstydż się...



Jutro zapraszam na torcik:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Najgorzej jest po kąpieli,suszenie,czesanie,odżywki,póżniej olej...jeszcze tak jak wczoraj podcinanie..[/QUOTE]

wyobrażam sobie Aga ;) przy Jazzie trochę mi schodzi i to nie susze go tak do końca, tylko żeby nie był taki bardzo mokry, trzymanie odżywki, rozczesanie, a jeszcze jakbym miała papilotować to ohohoh, no.. ale kiedyś mnie to czeka hihihi :diabloti: nie mogę się doczekać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...