Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karolina.']Ten kot mi Garfilda przypomina :)[/QUOTE]
Taki mopsik prawdziwy i duuuży:)
[quote name='Pegaza']A ja nie wiedzialam ze Ty masz kota i to takiego kudlacza to tez chyba czesto mu dopke myjesz:evil_lol:[/QUOTE]

No widzisz Daria heh ja to mam pecha co?:eviltong:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi82']piękne foteczki
koteczek cudny
twoja galeria zawsze pełna ludzi,więc podaję linka do yorkowej bidy:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202117-Żmigród-Yorkowaty.Same-kości-ból-i-strach-(Juz-piękny-o-ogłoszenia-prosi[/URL]!!!!![/QUOTE]
Hej witamy:)
[quote name='Yourii']Fajowy Kocurek ! :D[/QUOTE]
Kocur Gizmo waży chyba z 10 kg,ciężki i duuuży
[quote name='FREDZIU']Cześć Aguś ale imponująca ilość fotek, wszystkie oczywiście sliczne, kotek:crazyeye:lał a jaka przyjaźń:lol:.
Pozdrawiamy:lol:[/QUOTE]
Cześć Marzenka,przyjażń tylko pomiędzy Westem a kocurkiem,Moni nie ufny do niego......

Link to comment
Share on other sites

Cześć Agniecha :diabloti: [COLOR="#afeeee"]Prawda,że ładnie to brzmi?[/COLOR]

[url]http://i54.tinypic.com/2lto84m.jpg[/url] ło matko jaka ślicznota :loveu: Jakbym się tak wtuliła w niego ...ach :loveu:
A jaki ma charakter?
Harmony jaki dostojny :loveu:
I Westernik piękny :loveu:

A czytam,że klozet całowałaś tak ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Jot*']Cześć Agniecha :diabloti: [COLOR="#afeeee"]Prawda,że ładnie to brzmi?[/COLOR]

[url]http://i54.tinypic.com/2lto84m.jpg[/url] ło matko jaka ślicznota :loveu: Jakbym się tak wtuliła w niego ...ach :loveu:
A jaki ma charakter?
Harmony jaki dostojny :loveu:
I Westernik piękny :loveu:

A czytam,że klozet całowałaś tak ? :evil_lol:[/QUOTE]

Cześć Jolucha:evil_lol: hihi..może być i Agniecha,Agucha itd...najgorzej nie lubię Agnieszka wrrrr......w ogóle na drugie mi Angielika i to chyba bardziej lubię:roll:

Gizmo..oj to kot czy to kot??to śpioch..całe godziny by spał i jadł,jadł i spał ot jego całe takie życie,łagodny jest choć czasem przejechał już swoim pazurkiem po grzbiecie chłopaków,ogónie się przyjażnią....Moniemu piątej klepki brak więc jego interesuje w nim coś innego..jak to była mowa cwinia hihih:lol:i to jeszcze jaka..nie wyżytek:diabloti:ostatnio tak ma :roll:
Futerko ma mięciusie takie hmmmm..cieplutkie i mruczy mrrrrrr fajnie do uszka,ogólnie fajny kocur...


A przygoda w łazience no tak:p..było małe co nie co...




Idziemy dziś z moją Weroniką na pobranie miary do sukni komunijnej ..zobaczcie jaką moja córcia będzie miała sukienkę:)
[IMG]http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/90/66/66/1490666641[/IMG]
Ładna?

Była jeszcze propozycja takiej..chyba ładniejsza:roll:ale większość mamusiek przegłosowała na tę pierwszą...
[IMG]http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/04/62/65/1504626535[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hej Angelika :multi:
No to jak kocur taki fajny to z chęcią go wezmę :loveu:
He he...kibelek :evil_lol:
Ta pierwsza sukienka ładniejsza :loveu: Chociaż śliczne są obie .
A dlaczego ja myślałam,że Twoja dziewczynka w zeszłym roku miała Komunię ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Jot*']Hej Angelika :multi:
No to jak kocur taki fajny to z chęcią go wezmę :loveu:
He he...kibelek :evil_lol:
Ta pierwsza sukienka ładniejsza :loveu: Chociaż śliczne są obie .
A dlaczego ja myślałam,że Twoja dziewczynka w zeszłym roku miała Komunię ?[/QUOTE]

A nie wiem czemu myślałaś???Moja panienka dopiero 9 latek skończy w maju ,choć czas bardzo szybko i nie ubłagalnie mknie do przodu...pamiętam jak była jeszcze taaaka malutka a teraz już taka panienka z niej rośnie nie lubię tylko wspominać jej okresu 4-5 lat kiedy to niestety obie zetknęłyśmy się ze szpitalem,dużym cierpieniem i poważną operacją..ale fajnie że mamy ten straszny etap życia za sobą więc czas korzystać z życia pełną parą..


A kocio hmmmm..to pieszczoch rodziny to kot całego domu pan król

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']U nas pamiętam, to wszyscy musieli mieć jednakowe. :)[/QUOTE]
U nas też właśnie a tu chodzi oto żeby nie było tej pychy że ta ma ładniejszą a ta skromniejszą i już takie dziecko czuje się gorsze..ja tam chwale ten pomysł że wszystkie jednakowe mają suknie

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem dlaczego myślałam,że z Weroniką juz po jesteś :roll:
Tak,sukienki czy alby muszą być takie same ze wzdględu na dzieci.Bo później dzieciakom a w szczególności dziewczynkom jest przykro jak,któraś ma ładniejszą,lepszą,strojniejszą.A tak nie ma żadnej rywalizacji.
Aga a jak bedzie zimno to co na wierzch? Ja pamiętam dla Luizy miałam kupioną super pelerynkę aksamitną.I była bardzo potrzebna bo w dniu jej Komunii był przymrozek i było bardzo zimno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Śliczne te sukienki :) Ja to miałam taką zwykłą prostą albę, taki worek :roll: Strasznie mi się nie podobała...[/QUOTE]

A u mnie z kolei były takie jak ktoś chciał ale to było tak dawno........:)i pamiętam miała koronki ,które mnie strrrrrasznie gryzły w szyje....

Link to comment
Share on other sites

hej Aga :)
sukienka bardzo ładna, skromniutka, o to przecież chodzi:)

u nas ja byłam ostatnim rocznikiem w sukienkach, a później już tylko alby...
ja moją sukienkę kupiłam w salonie ślubnym, jak większość dziewczynek. Super to było, chodziłam z mamą po salonach, przymierzałam białe sukienki i stawałam na tym podeście :loveu:
no ale nie wszystkie dziewczynki miały tak dobrze, później był taki kontrast wśród sukienek i w końcu poszło na alby:eviltong:

jednak wspomnienia niezapomniane, choć raz mogłam poczuć się jak mała księżniczka przymierzając te cudowne suknie... później jeszcze raz miałam tą okazję szukając sukni na studniówkę... a następny raz na razie się nie zapowiada :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...