Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Princess_York']Tak zapisana jestem już od wystawy w Bydg. :) . Tylko nie wiem czy dojadę :evil_lol: ... Ciekawa jestem czy tatuś pojedzie ... :( .[/QUOTE]
Jak by to było w kierunku Płocka nie było by problemu ...mogłabyś się zabrać ze mną....może ktoś z dogo będzie jechał w Waszym kierunku?ja długo się zastanawiałam nad tą wystawą ale w końcu zapisałam..
[quote name='Connected']Ile fotek widzę i teraz i te z przed kilku dni , świetne :loveu: A Moni już ma taki piękny, długi włos ;)heh
Jak tam u was tłusty czwartek ? Ile pączków zjedzonych już ? :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Cześć Weronika:)Ech pączki zjedzone..3 na cały dzień i już mam dość....więcej niet..
[quote name='Yourii']Piekny, piekny, coraz piękniejszy jest Moniiiiiiiiiiiii !!!


a to pączuś ode mnie :
[CENTER]:multi:[IMG]http://i-kartki.eu//kartki/353/8/d/827.jpg[/IMG]:multi:
[/CENTER][/QUOTE]
S a n d r a ...o nie jeszcze jeden 4??ja już nie mogę heh...ale niech będzie jeśli częstujesz to odmawiać nie wypada;)
Kudłak rośnie jak szalony,niedługo będę już podrównywać płaszczyk tak żeby na wystawę miał już równy...no i wciąż trenuje bombeczkę i ..jest coraz lepiej....na pewno o wiele niż w Bydgoszczy bo tam ech...szkoda gadać....po prostu nie wyszła...inna technika i o wiele lepiej....

Link to comment
Share on other sites

A ja dzis tez mialam ochote za paczka ale byly tylko wczorajsze feee
mowisz az 2 lata ciekawe ile by to zajelo mojej Liv..czasem tez mysle o fryzurce krotkiej z ciekawosci jak by wygladala;) ale nie ma mowy nie obcinam;)

Marza no ja tak tylko zartowalam :roll: ze tez dziewczyny musialy sie uczepic tego widma;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka13']Hej Aga.....[/QUOTE]
Hej,hej:)
[quote name='Pegaza']A ja dzis tez mialam ochote za paczka ale byly tylko wczorajsze feee
mowisz az 2 lata ciekawe ile by to zajelo mojej Liv..czasem tez mysle o fryzurce krotkiej z ciekawosci jak by wygladala;) ale nie ma mowy nie obcinam;)

Marza no ja tak tylko zartowalam :roll: ze tez dziewczyny musialy sie uczepic tego widma;)[/QUOTE]
Ja już nie mogę patrzeć na pączki,choć nie zjadłam ich tak dużo jak na taki tłusty dzień heh:)a co do włosków to zawsze trochę tak szkoda obcinać jeśli długo się je zapuszczało....
[quote name='karkakarka']Aga to ile West teraz ma? tzn w jakim jest wieku?[/QUOTE]
West zaraz 15 marca będzie kończył 3 lata.
[quote name='*kleo*']Cześć Aga :p
Fotki obejrzałam, ten włos to Moni ma świetny i w gatunku i w kolorze :loveu:

No i spóźnione życzenia urodzinowe dla kawalera :new-bday:[/QUOTE]

Cześć Klaudia:)Dzięki za życzonka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Hej..no właśnie wróciłam..krytykować nie ma co jak na pierwszy raz zapowiada się super!!!![/QUOTE]

no nie powiem żeby mi się nie podobał hihihi ale poprawić jeszcze dużo trzeba... a to wiązanie uszu to już w ogóle.. hihi nie zorbiłam zdjęcia tyłu... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...