Jump to content
Dogomania

Psia Kraina, Gostar, Alteri ?


nathaniel

Recommended Posts

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Hejka!
Przymierzamy się do szkolenia PT, tzn. jeśli to możliwe chcielibyśmy zacząć na początku sierpnia.

Ktoś z Was może orientuje się czy poniższe namiary są nadal aktualne i czy te osoby są godne polecenia?

[quote name='Owczarkara']Ja polecam Zakład Szkolenia psów Marek Fryc w Katowicach na Muchowcu.Numer tel. 0 601 515 707. [/quote]

[quote name='kamila-dog'][...] stamtad znam adriana zajaca i pozniej juz prywatnie u niego sie szkolilismy
zreszta nie tylko ja ale i sporo moich znajomych
dlatego z czystym sumieniem go polecam
zajzyjcie sobie na stronke [URL="http://www.adiz.prv.pl/"]www.adiz.prv.pl[/URL]
[/quote]

A może znacie jakąś alternatywę w Katowicach?

Pozdrawiam
Woo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Woo']Hejka!
Przymierzamy się do szkolenia PT, tzn. jeśli to możliwe chcielibyśmy zacząć na początku sierpnia.

Ktoś z Was może orientuje się czy poniższe namiary są nadal aktualne i czy te osoby są godne polecenia?

A może znacie jakąś alternatywę w Katowicach?

Pozdrawiam
Woo[/quote]
Hej
Nie wiem dlaczego akurat Katowice,ale numer do Jacka ( [COLOR=Red]Jacol123[/COLOR] ) jest zawsze aktualny :-P
Polecam szkolenie w [URL="http://www.wesolalpka.pl"]www.wesolalapka.pl[/URL] i gwarantuję Ci,że się nie zawiedziesz. Szkolenie odbywa się w Gliwicach. U nich na stronie znajdziesz aktualne terminy, Wątpliwości ( o ile jakieś masz) zostaną rozwiane na spotkaniu organizacyjnym, a na pierwsze zajęcia możesz "po prostu przyjść". Opłatę wnosi się przed drugimi zajęciami! Czyli nie płacisz za "kota w worku", tylko spokojnie sprawdzasz czy o to Ci chodzi. GWARANTUJĘ, że zostaniesz, a te 10 tygodni to będzie dla Was cudowny czas!
Mokusia może nie chodzi idealnie, tak jak mi się marzy, ale to moja wina a nie szkolenia.Za mało ćwiczymy w domu:oops: Tak tak Jacuś, naprawdę ćwiczymy, tylko za mało :shake:
Będzie chodziła "jak szwajcarski zegarek" tylko to wymaga czasu :evilbat:
Mam z Nią jeszcze dużo do zrobienia i muszę Jej znaleźć męczące zajęcie : szczęśliwy amstaff to zmęczony amstaff :loveu:

[FONT=Times New Roman][SIZE=4][B][COLOR=Red]Poza tym pragniemy OGROMNIE PODZIĘKOWAĆ JACKOWI I JEGO wesolejlapce, za możliwość skorzystania z programu "LIRA"
:loveu: :laola::modla::modla::modla:
Dzięki temu mam potrzebne narzędzia, by pracować z psem, zmalazłam z Nią wspólny język, choć tak mało jeszcze rozumię, złapałam z Mokusią kontakt, choć była bardzo osowiała.... długo by wymieniać, a słowa i tak nie wyrażą wszystkiego :sad:
Dziękujemy
[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Woo']Hejka!
Przymierzamy się do szkolenia PT,
[/quote]

Adrian Zając obecnie pracuje w szkole Marka Fryca na Muchowcu.
[URL]http://www.tresura.com/index.php?cat=treser&id=2[/URL]
Jeśli planujesz szkolenie sportowe to tym bardziej polecam ten ośrodek szkoleniowy.
Ja szkolę moją sukę u Adriana Zająca i jestem baaaardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Hejka!
[B]coztego[/B], [B]Ifat[/B] - Dzięki za pomoc! Zadzwonię i zorientuję się - niestety dopiero w przyszłym tygodniu (nawał niespodziewanych obowiązków i spraw na głowie). Mam tylko nadzieję, że nie okaże się, że grupa jest już sformowana i ćwiczy a ja się spóźniłem. :shake:

[quote name='Angelwings']Hej
Nie wiem dlaczego akurat Katowice,ale numer do Jacka ( [COLOR=red]Jacol123[/COLOR] ) jest zawsze aktualny :-P
Polecam szkolenie w [URL="http://www.wesolalpka.pl"]www.wesolalapka.pl[/URL] i gwarantuję Ci,że się nie zawiedziesz. Szkolenie odbywa się w Gliwicach.
[/quote]
Dzięki [B]Angelwings[/B] - ja też wiele dobrego słyszałem o Wesołej Łapce i Alteri (m. in. z tego wątku). Zależy mi jednak na szkoleniu w Katowicach. Po pierwsze z wygodnictwa, po drugie aktualnie mam dosyć napięty plan dnia i dojazdy do Gliwic, nawet okazjonalne, byłyby uciążliwe.

Pozdrawiam
Woo

Link to comment
Share on other sites

Woo zrobisz jak zechcesz. Szkoda, że żałujesz poświęcenia 10 tygodni dla własnego psiaka. Po co Ci to szkolenie w tej chwili? Nie możesz szkolić jak bedziesz miał na to czas? U nas były i 9-letnie psy! Wniosek? Za późno nigdy nie jest. Nie moja sprawa :cool1:
My już po szkoleniu :multi::-( - każdy kto był rozumie te dwie emotki.
A reszcie życzę powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=darkgreen]A ja polecam szkołę [SIZE=5][COLOR=red]Wesoła Łapka w Gliwicach[/COLOR][/SIZE] :p Jestem po szkoleniu z moją Diuną i naprawdę, nie spodziewałam się takich efektów:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=darkgreen]Wszystko na spokojnie, metodą klikerową. Widziałam super efekty np. zobaczcie na filmikach szkoleniowych. [URL="http://www.wesolalapka.pl/component/option,com_wrapper/Itemid,42/"]ttp://www.wesolalapka.pl/component/option,com_wrapper/Itemid,42/[/URL] jest naprawdę super i polecam wszystkim.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#006400]Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich Dogomaniaków [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Woo ja też się wybieram do Adriana Zająca :lol:, ale jakoś nie mogę dotrzeć :roll:- no byłam raz obejrzeć zajęcia :roll:. Najpierw matura i koniec roku szkolnego, a później brak kasy, ale mam nadzieję, że teraz na jesień się choć trochę uda (może mamę naciagnę na dojazdy :lol:) no ale zobacze jak czasowo będę wyglądać :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Hejka!
[quote name='Angelwings']Woo zrobisz jak zechcesz. Szkoda, że żałujesz poświęcenia 10 tygodni dla własnego psiaka. [/quote]
Naprawę [B]Anglewings[/B], nie żałuję poświęcenia 10 tygodni dla psiaka, skoro chcę go szkolić. Nie pasują mi po prostu w żaden sposób dojazdy do Gliwic.

Jeśli tylko będę miał znacznie więcej czasu w przyszłości może skuszę się na Wesołą Łapkę. W końcu jak sama piszesz: [quote name='Angelwings'] U nas były i 9-letnie psy! Wniosek? Za późno nigdy nie jest. [/quote]
-----
[quote name='Cimi']Woo ja też się wybieram do Adriana Zająca[...] byłam raz obejrzeć zajęcia :roll:.[/quote]
I jak wrażenia [B]Cimi[/B]?

Pozdrawiam
Woo

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że nie tylko my z Neg i Zoranem zacieramy rączki na A. Zająca:evil_lol: Agato jak nie na agility to u Zająca się spotkamy:lol: Tylko ja też się wybieram jak sójka za może...A na co konkretnie się wybierasz? (posłuszeństwo, obrona, coś jeszcze innego?)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

My dziś dotarliśmy do p. Zająca i p. Fryca:cool3:

Wtłoczyliśmy się w czwórkę (ja z Neg, Mama z Zoranem) na placyk, usiedliśmy w kąciku i patrzyliśmy;)

Spodobała nam się baaaardzo formuła IPO (nie tak jak gdzieś indziej, czyli dwa miesiące i po IPO :mdleje: )

Zorański od soboty będzie IPOwcem:evil_lol:, a ja z Neg zaczniemy indywidualne posłuszeństwo w przyszłym, bądź jeszcze następnym tygodniu:diabloti: Poza tym, Neg oczy się zaszkliły jak zobaczyła przystojnego:razz: maliniaka na rękawie:loveu:

To tak na dobry początek. Zobaczymy co to będzie dalej, ale wydaje mi się, że tylko dobrze:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ifat[/B] jak już Ci wcześniej pisałam, ambitnie chcemy wskoczyć w grupę sport,a moim i A.Z. zdaniem najlepsze wyjście to indywidualny tok nauczania:evil_lol: już widzę te ręce łapiące się za głowę, by następnie opaść jak płetwy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bójta się!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes B.']już widzę te ręce łapiące się za głowę, by następnie opaść jak płetwy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bójta się!:diabloti:[/quote]
Będzie dobrze:) Ale trzeba ciężko pracować:diabloti: - i to jest super:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes B.']Ja masochistka, ja bardzo będę się cieszyć, jak oberwę bacikiem jak coś źle zrobię:megagrin: [/quote]
To się rozczarujesz:diabloti:
[quote name='Agnes B.']potrzebny mi jest porządny kopniak w tyłek i tego oczekuję od A.Z.:diabloti:[/quote]
Na to możesz liczyć:p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Piszę jakby się ktoś nad szkółką zastanawiał:
Wczoraj znajoma chodząca do gostaru zachwalała szkółkę, że super pozytywna. Po czym w rozmowie wyszło, że na początkowe zajęcia kazano im chodzi z psami w kolczatach!!! Ostrzegam więc przed tą super szkołą wmawiajacą, ze metody są tylko pozytywne.
Od pierwszych zajęć pieski są nie dość, ze na kolczatkach (dopiero później się to zmienia) to w bardzo rozpraszajacych warunkach -koło lotniska.
Owszem, w szkole używa się smakołyków i zabawek, ale są i kary. Już nie pytałam jakie, bo ta kolczatka mi na początek wystarczyła, zwłaszcza,że pani grażyna sama mówiła, że kolczatka jest do "przywołania psa do porządku".
To tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...