Jump to content
Dogomania

Czarek - czy kiedykolwiek zaufa jeszcze człowiekowi??


OlaLola

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czarek jest chyba jeszcze w schronisku, przynajmniej jest na stronie internetowej.
Jeśli chodzi o adopcje do Niemiec, no to cóż, psiaki nie adopcyjne w Polsce zawsze jeździły do Niemiec i z tego co wiem, to jest kontakt z nowymi właścicielami psów. Nie wiem tylko czy w przypadku Zbirka szachrajka pożegnała się z nim chociaż ( to, że szachrajka jako wolontariusz związany z psem nie miała nic do gadania mnie nie dziwi, zawsze w Ck tak było i będzie ).

Link to comment
Share on other sites

Ola nie chce tu za dużo pisać bo jeszcze będzie że "Działam na szkode schroniska" ale ja tam za dużo informacji nie szłyszałam z Niemiec a jeżeli chodzi o Zbira to prezes dzwoniła do mnie ale niestety nie miałam przy sobie telefonu, dzwoniłam jakieś 15 minut później i juz nie odbierała. Zadzwoniła dopiero po fakcie jak juz nie było z kim się żegnać i twierdziła że nie dzwoniłam do niej w ogóle. No ale najgorzej było powiedziec to mojemu facetowi który był juz w trakcie załatwiania mieszkania do siebie, jak to mówił"żeby Zbiro miał wkońcu swój dom" bo to on miał być moim pcem do jego ostatnich dni, niestety wszyscy o tym wiedzieli no albo nie chcieli wiedzieć... Nie wnikam, szukam domku dla Olafa, mam nadzieje że on bedzie już w Polsce adoptowany.
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/684/olaf1d.jpg/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8725/olaf1d.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/img0528v.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6720/img0528v.jpg[/IMG][/URL]

PS. Strona schroniska zostaje tak zmodyfikowana że już nie widać jaki wątek jest a którego nie ma na dogo, może widziałyście jego wątek, bo nie wiem czy zakładać czy można ciągnąć dalej

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Sabina02']Oto ulotka Czarusia z ogloszenia na Tablicy. Zachecam do drukowania i rozwieszania ulotki gdzie sie da: :modla:

[URL]http://img846.imageshack.us/img846/7901/czarekulotka.pdf[/URL][/QUOTE]

wydrukuję - może to coś da, oby!

zaglądam często do Czarusia, bardzo mi jakoś na sercu leży.... 10 lat czekania! :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Sabinko a Ty mu robisz ogłoszenia na Tarnowskie Góry?
Ja jak robię moim kotom ( mam tymczasy, aktualnie współpracuje z Fundacją Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" z Zabrza, z Fundacją, która stała się również moją przystanią i bardzo dobrze współpracuje mi się z ludźmi Fundacji, a dzięki niej mogę pomagać kotom z Tarnowskich Gór) to jak robię im ogłoszenia to wpisuje główne miasto Katowice, a w tekście na samym końcu piszę, że Koty znajdują się w domu tymczasowym w Tarnowskich Górach. Odzew jest większy. Jak ludzie szukają zwierzaka to głównie w większych miastach, mało komu się wspomni, że gdzieś są Tarnowskie Góry...
Sama chętnie poogłaszałaby Czarusia, ale nie wyrabiam z moimi kotami :( w każdym razie dzięki, dzięki wielkie za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaLola']Sabinko a Ty mu robisz ogłoszenia na Tarnowskie Góry?
Ja jak robię moim kotom ( mam tymczasy, aktualnie współpracuje z Fundacją Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" z Zabrza, z Fundacją, która stała się również moją przystanią i bardzo dobrze współpracuje mi się z ludźmi Fundacji, a dzięki niej mogę pomagać kotom z Tarnowskich Gór) to jak robię im ogłoszenia to wpisuje główne miasto Katowice, a w tekście na samym końcu piszę, że Koty znajdują się w domu tymczasowym w Tarnowskich Górach. Odzew jest większy. Jak ludzie szukają zwierzaka to głównie w większych miastach, mało komu się wspomni, że gdzieś są Tarnowskie Góry...
Sama chętnie poogłaszałaby Czarusia, ale nie wyrabiam z moimi kotami :( w każdym razie dzięki, dzięki wielkie za pomoc.[/QUOTE]

Tak, oglaszam Czarusia na Tarnowskie Gory. Ulotka niech zostanie tak jak jest, ale na Tablica.pl zaraz zmnienie na Katowice. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='OlaLola']Czarek chyba nadal czeka na dom, widnieje na stronie schroniska. Ale do nowego domu pojechała Jego wieloletnia koleżanka z kojca Doris. Ona też pół życia w schronisku spędziła.[/QUOTE]

Biedny Czaruś :( :(
tak mi go żal..... ale cóż ja mogę mając dwunastkę nieadopcyjnych staruszków w domu..... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Wiesz co to może napisz emaila z zapytaniem do schronu? Do ogłoszeń trzeba podać emaila na którego przyjdą linki aktywacyjne, a ja nie dam Ci gwarancji, że ktoś w schronisku w nie kliknie. Trzeba by ich po prostu uprzedzić, że takie linki przyjdą i żeby je aktywować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaLola']Wiesz co to może napisz emaila z zapytaniem do schronu? Do ogłoszeń trzeba podać emaila na którego przyjdą linki aktywacyjne, a ja nie dam Ci gwarancji, że ktoś w schronisku w nie kliknie. Trzeba by ich po prostu uprzedzić, że takie linki przyjdą i żeby je aktywować.[/QUOTE]

poszukam bazarku ogłoszeniowego, ale ile on ma teraz lat ?

w pierwszym poście znalazłam to:

[COLOR=Blue]Czarek to 10 letni kundelek, który w schronisku przeżył już 9 wiosen. Znaleziony błąkający się w okolicznej miejscowości 5 lutego 2001 roku... Czarek nie ma ogonka, który stracił na pewno w jakimś wypadku... Może właśnie po tym wypadku Czarek stał się psem lękliwym i nieufnym człowiekowi. [/COLOR][COLOR=Magenta]Zdobywanie zaufania Czarka trwa dość długo – gdy kogoś już pozna pozwala się pogłaskać, przytulić – mimo wszystko jednak podchodzi do tych czułości z pewną rezerwą. Wymaga cierpliwego, odpowiedzialnego opiekuna, który nie zrazi się jego zachowaniem.
_____________________________________________

[/COLOR]
jeśli 5 lutego 2001 roku został znaleziony jako roczny pies, to on chyba ma lat 14 ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...