Jump to content
Dogomania

Bytom 21-05-2006


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nitencja']Na owej slawetnej wystawie powinno zaraz sie zareagowac i karteczke dolaczyc do pisma i dostarczyc organizatorom - czy ktos tak zrobil ?? Wiem ze duzo zamieszania bylo w internecie i wiem zep otem jakies pisma byly wysylane ....[/quote]

Była interwencja i na samej wystawie i po niej :razz: . Ale chyba rozeszło się wszystko po kościach.

Do dzisiejszego dnia przechowuję na pamiątkę zdjęcie owej "karteczki".

Link to comment
Share on other sites

Ja też juz zgloszona, jeszcze tylko opłata i juz :)

Powiedzcie mi tylko, czy kopia rodowodu na maila jest wymagana?
Wysłałam na oba e-maile, ale wrócily one do mnie .. :( niestety nie mam faksu, zeby przeslac to do nich. Czy jesli oplace wystawe, (potwierdzilam zgloszenie), to moga mnie nie wpisac do katalogu, jesli nie uda mi sie przeslac do nich kopii rodowodu?

Wiadomo juz kto na bernardynach? podejrzewam, ze Ostrowski, ale czy na pewno?

Link to comment
Share on other sites

Mnie to by się sprzydał ktoś, kto wie gdzie jechać i kto będzie mógł mnie poprowadzić (będę autem prowadzić wiec nie o miejscowke chodzi lecz o kogos kto zna teren) :d ja bede jechac od strony Sosnowca-Katowic, trasą na Wrocław, wiec moze ktoś mnie tam wypatrzy i poprowadzi? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Mnie to by się sprzydał ktoś, kto wie gdzie jechać i kto będzie mógł mnie poprowadzić (będę autem prowadzić wiec nie o miejscowke chodzi lecz o kogos kto zna teren) :d ja bede jechac od strony Sosnowca-Katowic, trasą na Wrocław, wiec moze ktoś mnie tam wypatrzy i poprowadzi? :D[/quote]
Droga jest prosta jak "banan" :)
Ja praktycznie co roku od 1995 jestem na bytomskiej wystawie.
Musisz dojechac do centum Bytomia , przejezdzasz obok dworca autobusowego i PKP i zaraz za dworcem skrecasz na swiatłach w prawo po most (wiadukt), przejezdzasz pod mostem i przy wyjeździe z mostu masz znowu światła i znowu skręcasz w prawo (czyli w sumie wjezdzasz na równoległa, tylko po drugiej stronie torów). I jedziesz caly czas prosto dopóki nie zobaczysz przed sobą kościoła. Przed kościołem skręcasz w lewo i 200 metrów dalej po lewej stronie jest stadion :)
Nie da rady nie trafić :)
Poza tym zawsze są wskazujące droge tabliczki.

Link to comment
Share on other sites

Ja zgłoszenie wysłałam wczoraj i nie przyszedł mi zwrot póki co.Jutro postanowiłam,że zadzwonię i dowiem się czy zgłoszenie zostalo przyjęte,bo potwierdzenia otrzymania zgłoszenia równiez nie dostałam jak to było w Opolu.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam dziś potwierdzić telefonicznie zgodnie z zaleceniem Oddziału ,czy moje zgłoszenie psa doszło wraz z potwierdzeniem wpłaty jak i skan rodowodu...i dowiedziałam się, tylko tyle ,że odpowiedz na ten temat uzyskam pod koniec przyszłego tygodnia....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna2']Chciałam dziś potwierdzić telefonicznie zgodnie z zaleceniem Oddziału ,czy moje zgłoszenie psa doszło wraz z potwierdzeniem wpłaty jak i skan rodowodu...i dowiedziałam się, tylko tyle ,że odpowiedz na ten temat uzyskam pod koniec przyszłego tygodnia....:shake:[/quote]

mi powiedzieli to samo..a co w przypadku jak nie doszło? będzie już trochę za późno:shake: już mi się tak zdarzyło:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...