Jump to content
Dogomania

Bytom 21-05-2006


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dodam tylko,że z tą dużą przestrzenia nie jest tak do końca jak opisujesz BabyCakes.W Nowym Targu jest oogrom miejca,a ringi koszmarnie małe.Wystawiałam whippeta i cięzko było psa zaprezentowac w ruchu,a co dopiero wilczarza.....,ale ciesze się,że w Bytomiu jest inaczej :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja bede w bytomiu,bo byloby grzechem na swoja wystawe niepujśc,przynajmniej jako widz.

Kochani Bytom a specificzna prognoze pogody ,jesli chodzi o wystawe :shake: jezeli w jednym roku pada,to na drugi jest skwar.
Wiec przygotujcie sobie parasole ,namioty,przydadza sie napewno.

Link to comment
Share on other sites

2 lata temu,bylo oberwanie chmury,w ubieglym roku upal wiec w tym roku bedzie mokro,no chyba ze?:lol:


A tak sobie pomyslalam,moze by tak male spotkanko na wystawie,spotkac by cie mozna bylo na trybunach obok baru.:lol: pogadac,ponazekac,pochwalic sie ocena,milo by bylo.Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK']jestem z bytomskiego oddziału,ale niestety podział na rasy jest niewiadomy:cool3:[/quote]
A czy będzie coś wiadomo przed zamknięciem zgłoszeń?
Organizatorzy powinny zrozumieć też wystawców, że zwracają uwagę na obsadę sędziowską.

Link to comment
Share on other sites

Jak ja pytałam o konkretną obsadę sędziowską to powiedziano mi, że wszystko będzie wiadomo po zakoczeniu przyjmowania zgłoszeń - wtedy będą przydzielani sędziowie. Pani z która rozmawiałam zapewniała, że sędzia nie zdubluje się z wystawą w Katowicach i Opolu.

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że powinni być znani wcześniej sędziowie, chociażby po to, by nie jeździć w kółko do tych samych (wszak ich ocenę już namy).:cool3: Zwłaszcza, jeżeli zależy mu na zwycięstach liczonych do championatu.

Poza tym, każdy z nas ma takiego sędziego, do którego (z różnych powodów) nawet za darmo by nie pojechał.:shake: Po co więc ryzykować taką niespodziankę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosik71']A czy będzie coś wiadomo przed zamknięciem zgłoszeń?
Organizatorzy powinny zrozumieć też wystawców, że zwracają uwagę na obsadę sędziowską.[/quote]


niestety, chyba wcześniej nie będzie wiadomo:cool3:
obawiam się,że dowiemy się dopiero przed wystawą:oops:

Link to comment
Share on other sites

Mnie obsada sędziowska na I grupę bardzo odpowiada.Jest mi obojętnie która z obu wskazanych przez oddział sędzina będzie oceniała moje psy.Ale proszę o radę , może Nitencję jak mamy się zachować gdy sędziuje sędzia, który swoim zachowaniem nie spełnia wymogów nie tylko regulaminu, ale kultury osobistej. jak dać mu i oddziałom do zrozumienia, że tak nie powinno być.Nie wejść na ring, stojąc obok niego czy zfimować sędziowanie.czy jeszcze jest jakiś sposób, nie ma mowy tu o dyskusji na ringu oczywiście. wiele oddziałów podając obsadę sędziowską i starając się o tą najwyższego lotu przyciąga wystawców.Tak robi wiele śląskich oddziałów ze względu na zagęszczenie ich na tym terenie i daty wystaw ( w krótkim odstępie czasu).nie widzę w tym nic złego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warg2003warg']Mnie obsada sędziowska na I grupę bardzo odpowiada.Jest mi obojętnie która z obu wskazanych przez oddział sędzina będzie oceniała moje psy.Ale proszę o radę , może Nitencję jak mamy się zachować gdy sędziuje sędzia, który swoim zachowaniem nie spełnia wymogów nie tylko regulaminu, ale kultury osobistej. jak dać mu i oddziałom do zrozumienia, że tak nie powinno być.Nie wejść na ring, stojąc obok niego czy zfimować sędziowanie.czy jeszcze jest jakiś sposób, nie ma mowy tu o dyskusji na ringu oczywiście. wiele oddziałów podając obsadę sędziowską i starając się o tą najwyższego lotu przyciąga wystawców.Tak robi wiele śląskich oddziałów ze względu na zagęszczenie ich na tym terenie i daty wystaw ( w krótkim odstępie czasu).nie widzę w tym nic złego.[/quote]

w regulaminie sędziów kynologicznych jest wyrażnie napisane jak ma się sędzia zachować (chyba dla tych,którym trzeba to przypominać- to moja dygresja osobista),więc jeżeli uważsz,że sędzia jawnie łamie regulamin to należy napisać pismo do organizatorów i nie powinno się takiż rzeczy tolerawać!

Link to comment
Share on other sites

Pisma i owszem poszły. :razz: Były nawet dowody rzeczowe i CO Z TEGO?:cool3:
Sędzia, do którego ja osobiście nie mam zamiaru jechać, jest na liście w mojej grupie. Jeżeli będę NA PEWNO wiedziała, że kto inny będzie sędziował moją rasę, to pojadę. A tak, to nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...