Jump to content
Dogomania

Bytom 21-05-2006


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alanowak, Jagoodka, byłyście już na niejednej wystawie w Bytomiu. czy jak przyjade Później np. ok. 11.00 to teź wpuszczą z psem? jest nas tylko 3 pinczery średnie, a przed nami z 50 jamników.
I drugie pytanie - czy bywało tak w Bytomiu, że przesuwali godziny ocen, że np. jamniki szły po pinczerach? co znaczy że musimy być do 10.00??

pilnie błagam o odp.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam ogromną prośbę, szczególnie dla osób, które będą w roli widza... Czy jeżeli ktoś z Was miałby odrobinę wolnego czasu i dobre chęci to mógłby zrobić kilka fotek jamnikom długowłosym mini i króliczym ( no zapomniałam, ktoś musi mieć też aparat bo same dobre chęci niewystarczą :cool3: ) :modla:. Jeżeli komuś by się udało to bardzo proszę o przesłanie na maila ( [email][email protected][/email] ).
Z góry dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Oczywiście że sędziuje basenji, p.Matyas ma całą grupę V! I lubi piękne basenji:cool3: Bo u niego właście BOG V wygrał na Słowacji Abothere's ADUNBI;)[/quote]

w Krakowie będzie miał pinczery średnie. .. czyli warto jechac do niego? (bo dziś łostateczny termin dziołchy!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatix']Alanowak, Jagoodka, byłyście już na niejednej wystawie w Bytomiu. czy jak przyjade Później np. ok. 11.00 to teź wpuszczą z psem? jest nas tylko 3 pinczery średnie, a przed nami z 50 jamników.
I drugie pytanie - czy bywało tak w Bytomiu, że przesuwali godziny ocen, że np. jamniki szły po pinczerach? co znaczy że musimy być do 10.00??

pilnie błagam o odp.[/quote]

Wpuścić wpuszczą bez problemu :)
Jeżeli chodzi o przesunięcia to nigdy się mi w Bytomiu nie zdażyło, ale nawet ja przesuną, a wszystkie 3 pinczery są Twoje to nie masz czego sie martwić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Wpuścić wpuszczą bez problemu :)
Jeżeli chodzi o przesunięcia to nigdy się mi w Bytomiu nie zdażyło, ale nawet ja przesuną, a wszystkie 3 pinczery są Twoje to nie masz czego sie martwić :)[/quote]
Coć Ty! Jagoodka, ja jestem właścicielką tylko 1 !!! (NARAZIE:eviltong: )
chyba że chodziło Ci o to, ze wygramy co nieco;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']A ma ktoś może pojęcie, jak dojechać na teren wystawy? Jakie tramwaje tam dojeżdżają? Najlepiej jakby z Zabrza dojeżdżały. A może jedzie ktoś z Gliwic lub okolic i mogłabym się dołączyć? Bo pewnie się w tym Bytomiu pogubię:oops:.[/quote]
Sandwich ja bede jechac z Gliwic samochodem ok. 10. Tylko ze beda 3 osoby i 2 jamniki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatix']Coć Ty! Jagoodka, ja jestem właścicielką tylko 1 !!! (NARAZIE:eviltong: )
chyba że chodziło Ci o to, ze wygramy co nieco;)[/quote]
Hihihi myslałam że Twoje, bo naapisałaś " Nas jest tylko 3 pinczery" . Źle się zrozumiałysmy :P

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie Kochani,
w nocy była taka burza, że bałam się, że mi drzewo, które jest zaraz obok mojego domu, okna wywali, lało tak niemiłosiernie, że plac mi cały pływał, oberwanie chmury wręcz było, dzisiaj natomiast PIĘKNY dzień, zero chmurki na niebie, słońce mnie promieniami obudziło, jest pieknie i niech juz tak zostanie !!

Trzymam kciuki za wszystkich, damy rade !! ;)
Tylko, zebysmy sie wszyscy na BISie nie spotkali, bo jak sie rzucimy, to nie bedziemy chcieli oddac :razz:

Pozdrawiam i do zobaczenia na wystawie !! Na bernardynach mnie szukac i foty cykac, cykac, cykac :razz:

Link to comment
Share on other sites

Bede mega egoistka i powiem ze jak dla mnie to do 12 ma byc pieknie a potem to juz roznie ;-)
w kazdym razie, nie widze po niebie, zeby mialo zamiar sie zmieniac, wiec bedzie OK, wierze w to, ze nam pomoga Ci u Gory w utrzymaniu pogody zeby wystawka sie udala :)

powodzenia raz jeszcze !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

:cunao: :knajpa: :cunao:
"Słońce świeci nad nami,
ogrzewa nasze wystawowe fraczki promieniami
wiiiosna, pooookaz
a wieczoren trzeba będzie oblać CWC "
Też mi się na porannym spacerku zebrało na nucenie... Chcecie wszystkie zwrotki :evil_lol: ???

Powodzenia dla wszystkich.

ps. U mnie jednej chmurki niema :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']:cunao: :knajpa: :cunao:
"Słońce świeci nad nami,
ogrzewa nasze wystawowe fraczki promieniami
wiiiosna, pooookaz
a wieczoren trzeba będzie oblać CWC "
Też mi się na porannym spacerku zebrało na nucenie... Chcecie wszystkie zwrotki :evil_lol: ???

Powodzenia dla wszystkich.

ps. U mnie jednej chmurki niema :diabloti:[/quote]

u mni takie czarne chmury sie przewalaja:( ale wierze prognozie:)

Link to comment
Share on other sites

Ja juz wrocilam!! :multi: :multi:
Możemy się pochwalić doskonałą i sreberkiem :multi: :multi:
Ze względu na to, że to była nasza pierwsza wspólna wystawa (pierwszy raz w życiu wystawiałam psa na wystawie) jesteśmy BARDZO zadowolone i dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do sukcesu (Ania :*)

Jo-jo, stawkę zaraz Ci podam, ale niestety nie dam Ci wyinków i zdjęć, byłam zestresowana na cykanie fotek ...

Zaraz stworzę galerię z wystawy i staweczka zaraz bedzie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...