Jump to content
Dogomania

Bytom 21-05-2006


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='alanowak']Pearl- jesli sedzina zna sie na basenji to powinnismy sie spotkac:)[/quote]
No to dziewczyny spotkamy sę w trójkę na najlepszym psie ZK Bytom :)
My mamy sędziowska powtórkę w Ostravy z czego bardzo bardzo się ciesze :)) - p. Matyas

Link to comment
Share on other sites

A wiesz, że nie wiem czy sedziuje baski :(
ale w każdym razie szkoda, że jest tak mało kompetentnych i wiedzących co robią sędziów. alanowak da nas to najważniejsze, że doskonale zna sie również na rasach mało znanych (takich jak nasze ;)) ).

Link to comment
Share on other sites

Jagoodka- dokladnie, kazdy sedzia powinien byc dokladnie przepytany z kazdej rasy, ktora chcilaby sedziowac, a na dodatek powinien miec praktyke. Wysmienitym sedziami od basenji sa p. Oparowie, ale szkoda, ze sedziuja rase tak rzadko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Jagoodka- dokladnie, kazdy sedzia powinien byc dokladnie przepytany z kazdej rasy, ktora chcilaby sedziowac, a na dodatek powinien miec praktyke. Wysmienitym sedziami od basenji sa p. Oparowie, ale szkoda, ze sedziuja rase tak rzadko...[/quote]
Wiesz p. Oparowie jak sie nie mylę są hodowcami basków, więc znaja ta rasę "na wylot" - im wprawnym oczom nie umknie nic. za to p. Opara coraz częściej sędziuje spaniele - i że tak powiem mało jest osób zadowolonych z jego sędziowania :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']A jak tam Jagoodka przygotowania kudełkow Taresika???[/quote]
oj ciężko. Jeszcze się za nie nie zabrałam ;(
Cały tydzień mnie męczyła angina ropna z gorączką ponad 40 stopni i nie miala po prostu siły. Dzisiaj juz jako tako się czuję - temperatura spadła do 37,5 no i musze sie jakos zmobilizowac. Złapać za nożyczki i maszynkę i coś zrobić - bo Taresik strasznie zarósł.
Ale wczoraj mu ząbki wyczyściłam :))

Link to comment
Share on other sites

No ja akurat o p.Oparez mowilam, ze jak sedziuje basenji:) Ja tam nei wiem jak mu spaniele ida, nei wiedzialalm, ze wogole je sedziuje:eviltong: No ale zawsez ktos musi byc niezadowolony... A przecie znei jego wina, ze mu zlozyli propozycje sedziowania, nei jego i nei wina wystawcow... Kazdy jakkos chce poszerzac swoje umiejetnosci, wiec zrobil sobie uprawnienia, a sedziuje tak jak narazie umie, wiec miejmy nadzieje, ze jesczez nauczy sie kosztowac spanieli:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']No ja akurat o p.Oparez mowilam, ze jak sedziuje basenji:) Ja tam nei wiem jak mu spaniele ida, nei wiedzialalm, ze wogole je sedziuje:eviltong: No ale zawsez ktos musi byc niezadowolony... A przecie znei jego wina, ze mu zlozyli propozycje sedziowania, nei jego i nei wina wystawcow... Kazdy jakkos chce poszerzac swoje umiejetnosci, wiec zrobil sobie uprawnienia, a sedziuje tak jak narazie umie, wiec miejmy nadzieje, ze jesczez nauczy sie kosztowac spanieli:)[/quote]
No własnie mi chodzło o to, że potrzebna jest praktyka. Bo jest on znakomitym sędzia od chociażby basków czy "ozdóbek", a na spaniele i goldeny potrzebuje jeszcze troche czasu.
wiesz na razie dla niego wszystkie sa doskonałe :) Musi się nauczyć odpowiedniego patrzenia na VIII gr.
Jasne, ze to nie jego wina. Z każdym tak jest. Ja też w tej chwili nie mam praktycznie żadnego pojęcia o ONach czy bokserach, bo w tym nie siedzę, ale kto wie jak będzie za kilka lat hihihi :)

Reasumują jest to na pewno wielki sędzia, o ogromnej kulturze osobistej i świetnym podejściu do wystawcy i psa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Ty to masz problemy zdrowotne... ja ostatnio bylam przeziebiona i minal mi sprawdzian z historii:evil_lol: , al etez musez w poniedzialek zaliczyc go ustnie:mad:[/quote]
Wspólczuję - ja nie znoszę zalicza niczego ustnie grrrr :( Bo sie denerwuję strasznie izapominam, że mam język w buzi:angryy:

No ja się tak załatwiłam tydzień temu w sobotę w aucie, jak jechalismy po malucha. Wiesz szyby były pootwierane z ou stron i mnie zawiało, a z moimi skłonnościami do ropnych angin i zapalenia migdałków totak się skończyło (z tego samego powodu miałam presuwana maturę z anglika ;)

a ja z kolei w poniedziałek mam pierwszy egzamin w sesji z Podstaw Nauk o Środowisku....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Tez chcialalbym kieds do Matyasa sie wybrac, ciekawe czy baski sedziuje:p[/quote]
Oczywiście że sędziuje basenji, p.Matyas ma całą grupę V! I lubi piękne basenji:cool3: Bo u niego właście BOG V wygrał na Słowacji Abothere's ADUNBI;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Jagoodka- a to juz jest maluch??? Bierzesz go do Bytomia???[/quote]
Jest od soboty tamtej :) Mieszka u mojego przyszłego szwagra.
Shadow jest za malutki na wystawy. Ma dopiero 8,5 tygodnia, wiec mysle, że to za wcześnie na zabieranie go na takie imprezy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alanowak']Jagoodka- kto wie czy nei sprawisz sobie kiedys boxera:eviltong: a moze baska:evil_lol:
TY Jagoda wiesz... trenuj tego malca, trenuj, chyba wiesz po co:loveu:[/quote]
No na razie sie go nie da trenować, bo to taki devilek mały, ale jaki słodki :)

Link to comment
Share on other sites

A ma ktoś może pojęcie, jak dojechać na teren wystawy? Jakie tramwaje tam dojeżdżają? Najlepiej jakby z Zabrza dojeżdżały. A może jedzie ktoś z Gliwic lub okolic i mogłabym się dołączyć? Bo pewnie się w tym Bytomiu pogubię:oops:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']A ma ktoś może pojęcie, jak dojechać na teren wystawy? Jakie tramwaje tam dojeżdżają? Najlepiej jakby z Zabrza dojeżdżały. A może jedzie ktoś z Gliwic lub okolic i mogłabym się dołączyć? Bo pewnie się w tym Bytomiu pogubię:oops:.[/quote]

$andwich nie masz szans się tam zgubić.
wsiadasz w Zabrzu do tramwaju 5 wysiadasz na przystanku Szombierki Kościół. SKręcasz w lewo (stojąc twarza w strone kościoła) i idziesz jakieś 200m prosto i po lewo masz stadion z wystawą :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']wsiadasz w Zabrzu do tramwaju 5 wysiadasz na przystanku Szombierki Kościół. SKręcasz w lewo (stojąc twarza w strone kościoła) i idziesz jakieś 200m prosto i po lewo masz stadion z wystawą :))[/QUOTE]

O, wielkie dzięki, właśnie o to mi chodziło;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...