Jump to content
Dogomania

Bytom 21-05-2006


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cockermanka']Hahaha...a ja widzę,że będą nas sędziować tak jak dogi niemieckie - Zwycięzca Rasy w każdym kolorze - z wyjątkiem podpalanych i złotych - dla nich nie przewidziano Zwycięzcy Rasy...rany...kto układał ten plan?![/quote]
Cockermanka w tamtym roku też tak był ułożony plan sędziowania i p. Stępiński tez tak robił. Dawał BOBa w każdym kolorze. Dopiero po mojej interwencji i Marty Cieślik, i delikatnym wytłumaczeniu sędziemu, że tak sie nie robi - sędzia zabrał wszystkim karty ocen i skreślał BOBy....
A na końcu żeby było śmieszniej do porównania o BOBa stanęły NPwR, NSwR i wszystkie juniory ze wszystkih kolorów hihihihi :P

Link to comment
Share on other sites

Ja to sobie może założe taki parasol na głowe, wiecie jak na filmach mają, zakładany na białych plastikowych patyczkach na głowę taki kilkukolorowy parasol :evil_lol: :evil_lol:

Nie no, nie mowcie, ze bedzie padac, bo to moj debiut, juz sama mysl wystawy mnie stresuje, a co dopiero w strugach deszczu!
Ale juz zaczynam pić meliske, zebym na niedziele byla spokojna, co by mi sie piesek nie zestresowal i nie uciekl z ringu hihi :evil_lol:

Aha, no nadal nie mam potwierdzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Pamietam jak nad wystawa przetoczyla sie straszliwa burza i sciana deszczu :) to bylo dwa lata temu. :)[/quote]
4 lata temu w Bytomiu było taie oberwanie chmury i taka burza z gradem - ściana deszu i lodu, taki huk, że psy nie wiedziały co mają ze sobą zrobić. A co najgorsze była to pierwsza wystawa mojego wówczas 6 miesięcznego psiaka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Cockermanka w tamtym roku też tak był ułożony plan sędziowania i p. Stępiński tez tak robił. Dawał BOBa w każdym kolorze. Dopiero po mojej interwencji i Marty Cieślik, i delikatnym wytłumaczeniu sędziemu, że tak sie nie robi - sędzia zabrał wszystkim karty ocen i skreślał BOBy....
A na końcu żeby było śmieszniej do porównania o BOBa stanęły NPwR, NSwR i wszystkie juniory ze wszystkih kolorów hihihihi :P[/quote]
Nie strasz...nie cierpię bałaganu na ringu:angryy:

Mam nadzieję,że te Wasze czarne wizje z gradobiciem się nie sprawdzą...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']4 lata temu w Bytomiu było taie oberwanie chmury i taka burza z gradem - ściana deszu i lodu, taki huk, że psy nie wiedziały co mają ze sobą zrobić. A co najgorsze była to pierwsza wystawa mojego wówczas 6 miesięcznego psiaka....[/quote] Pamietam te wystawę...chyba bede musiala wkoncu jakiś porządny sztormiak zakupić:lol:

Link to comment
Share on other sites

Bytom ma taka tradycje od 1995 roku, ze w nieparzystych latach jest sliczna pogoda, ciplutko, słoneczko, a w nieparztystych deszcz i zimno.
Jak narazie prognoy na niedziel to 19 stopni, 0 deszczu, ale i 0 słońca :((
Tak oby tylko nie padało ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Bytom ma taka tradycje od 1995 roku, ze w [U]nieparzystych[/U] latach jest sliczna pogoda, ciplutko, słoneczko, a w [U]nieparztystych[/U] deszcz i zimno.
Jak narazie prognoy na niedziel to 19 stopni, 0 deszczu, ale i 0 słońca :((
Tak oby tylko nie padało ...[/quote]

chyba nie rozumiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']4 lata temu w Bytomiu było taie oberwanie chmury i taka burza z gradem - ściana deszu i lodu, taki huk, że psy nie wiedziały co mają ze sobą zrobić. A co najgorsze była to pierwsza wystawa mojego wówczas 6 miesięcznego psiaka....[/quote]

dlatego moim zdaniem kazda wystawa powinna byc organizowana pod zadaszeniem- nie chdozi mi tylko o hale, ale namioty ( przykład Leszno), zawsze bardziej komfortowo, i bezpieczniej wlasnie w razie np gradu albo mocnego słonca. a Bynajmniej moim zdaniem powinny byc namioty nie tyle co na ocene, co dla wystawców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']dlatego moim zdaniem kazda wystawa powinna byc organizowana pod zadaszeniem- nie chdozi mi tylko o hale, ale namioty ( przykład Leszno), zawsze bardziej komfortowo, i bezpieczniej wlasnie w razie np gradu albo mocnego słonca. a Bynajmniej moim zdaniem powinny byc namioty nie tyle co na ocene, co dla wystawców.[/quote]
[B]flashka-g[/B] własnie dlatego Bytomiowi odebrali prawo organizowania międzynarodówek od 2000 roku - brak odpowiedzniego zaplecza (właśnie głównie chodziło o to, że nie ma dobrego zabezpieczenia w przypadku deszczu lub uporczywego słońca). A teren przecież jest bardzo dobry (duzy, przestronny, wielkie ringi, wielki ring główny) i z powodzeniem mogłyby być dalej międzynarodówki.

Link to comment
Share on other sites

Zmienil sie prezes Zk i wystawy spadly na Krajowki.moze gdyby sie bardziej postarali Bytom wrucilby znowu do Miedzynarodowek.
Z tego co wiem Gospodarze terenu Pawilony?namioty mają.Ale to juz sprawa organizatora wystawy.

Link to comment
Share on other sites

właśnie dostałam telefon, że potwierdzenie przyszło i znowu przesłali mi na adres zameldowania a nie na adres, który podałam jako korespondencyjny :mad: [SIZE=1](czyli znowu czeka mnie jazda 60 km po potwierdzenie :cool1:; tak się zastanawiam po co w takim razie jest to pole adres do korespondencji :roll: )[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...