Jump to content
Dogomania

Na błyszczącą sierść


quo-vadis

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja codziennie do wody pitnej dodaję szklankę naparu z:
zmielonych pestek dyni, siemia lnianego i skorupek od jaj kurzych (1 łyżka na szklankę)... muszę dodać iż jest to dawka na dwa psy, bo moje Panienki piją z jednej michy...nawet jak są postawione dwie:diabloti:
A efekty są doskonałe więc cuduję tak już ponad 7 miesiąc:oops: ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mojej babie to w tej chwili nic chyba nie pomoże od miesiąca linieje:placz:
dwa razy dziennie odkurzam:placz:jestem zasypana jej kłakami:placz:
do tego ma matową sierść ale w zeszłym roku było tak samo i po dwóch miesiącach przeszło ale jakby ktoś znał sposób na szybką wylinkę (hihihi) to błagam podziecie się ze mną tą mądrością ( aha żeby nie było wyczesuję ją,dostaje specyfik na sierściuchę :cool3:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='teska']mojej babie to w tej chwili nic chyba nie pomoże od miesiąca linieje:placz:
dwa razy dziennie odkurzam:placz:jestem zasypana jej kłakami:placz:
do tego ma matową sierść ale w zeszłym roku było tak samo i po dwóch miesiącach przeszło ale jakby ktoś znał sposób na szybką wylinkę (hihihi) to błagam podziecie się ze mną tą mądrością ( aha żeby nie było wyczesuję ją,dostaje specyfik na sierściuchę :cool3:)[/quote]
wykap ja;) .A potem czesz i czesz-2-3 dni i wszystkie kudly wyjda:lol:

Link to comment
Share on other sites

Moni@-dziwi mnie,to,że wet tak Ci powiedział-jeżeli chcesz dać psu całe jajko to musi być ugotowane(jajecznica).Najlepiej jest podawac tylko samo żółtko jaja surowego raz na tydz.,które wpływa korzystnie na stan skóry i włosa psa(biotyna),ponadto posiada wiele witamin.
Gotowane jajka sa źródłem białka-surowe białko jaja zawiera awidynę-substancję niszcząca biotynę.

[FONT=Comic Sans MS,Tekton,Blueprint,Dom Casual,Dom Casual BT,cursive][SIZE=-1]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darek']Moni@-dziwi mnie,to,że wet tak Ci powiedział-jeżeli chcesz dać psu całe jajko to musi być ugotowane(jajecznica).Najlepiej jest podawac tylko samo żółtko jaja surowego raz na tydz.,które wpływa korzystnie na stan skóry i włosa psa(biotyna),ponadto posiada wiele witamin.
Gotowane jajka sa źródłem białka-surowe białko jaja zawiera awidynę-substancję niszcząca biotynę.

[FONT=Comic Sans MS,Tekton,Blueprint,Dom Casual,Dom Casual BT,cursive][SIZE=-1]
[/SIZE][/FONT][/quote]

chyba nie wiesz wszystkiego:
"Karmienie dużą ilością kurzego białka spowoduje niedobór biotyny (Wit. B) w związku z obecnością destruktywnej substancji zwanej awidyną. Można jednak nie brać tego pod uwagę, jeśli podaje się psu także żółtko, ponieważ wpływ awidyny jest zniesiony ze względu na wysoką zawartość biotyny w żółtku jaja. Całe jaja są jednym z najlepszych źródeł dostępnego białka"
możesz więcej poczytać na [url]www.goldenretriever.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...