Jump to content
Dogomania

Kaszelek jest juz naszym Kochanym Aniołkiem...:(


BUDRYSEK

Recommended Posts

naszym działaniem nie zmienimy świata, ale możemy spowodować, że ludzie zaczną myśleć
od nas zależy jakie będzie jutro, od naszych ideałów i światopoglądu, więc działajmy i nauczajmy jak żyć w zgodzie z harmonią świata
10 lipca robimy w Żywcu Festyn Ekologiczny cel: kształtowanie prawidłowych postaw społecznych
niech ludzie się dowiedzą, że pies ma uczucia, kot nie tylko jest obrażalski, ale i może kochać......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

napatrzyłam się na śmierć ludzi, wiem jak umierają, jak cierpią w samotności, leżą w brudnym pampersie i powiem jedno im większy drań za życia, tym agonia powolniejsza, dobrzy ludzie umierają szybko, możemy jest jakaś sprawiedliwość na świecie

Link to comment
Share on other sites

jak Kaszelek "wyzdrowieje" wezmę go do siebie, 4 piętro ale nie pracuję więc mogę zająć się nim, mam Gipsia i Ferdka i Mronia, Kaszelek też się pomieści ale musimy znaleźć mu dobry domek, powinien poznać ludzi, ich zwyczaje i obyczaje, Babcia Trudzia nie zdążyła i Benek też
Kaszelku zdrowiej czekamy na Ciebie

Link to comment
Share on other sites

Kaszelek jest u naszej zaufanej wetki
niestety nie rozmawiałam z nią
miała nagły wypadek
i nie było czasu
jutro zadzwonię tam
Hund miała tam podejść jeszcze
jak tylko da mi znać to napiszę

to nie wina leków
to serducho buntuje się :(

byłam u niego
zabrałam go na słoneczko
pochodził troszkę
ale miał taką smutną minkę

rano był bardzo słaby
po kroplówce i witaminach odżył troszkę

cieszy się z każdego kontaktu z człowiekiem
nie chce lezec na mataracyku, tylko na zimnej podłodze :(

mam kilka fotek,wkleję pozniej

Link to comment
Share on other sites

może jednak udałoby sie poprosić tą wetkę o kontakt -jak mówiłąm niewydolnośc krążenia to ciężka sprawa , piszesz , że dostał kroplówkę -sory , ale to może go zabić -każdy płyn przeciaża krążenie , trzeba odwadniać a nie nawadniac
poza tym jak pisałam -spironolakton to podstawa i glikozydy w takiej sytuacjii , ale z tego co wiem on tych leków nie dostaje
proszę o kontakt , może coś poradzę , 71-6966093 , 604431861
to nie wstyd poradzic się nawet jak sie wie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']może jednak udałoby sie poprosić tą wetkę o kontakt -jak mówiłąm niewydolnośc krążenia to ciężka sprawa , piszesz , że dostał kroplówkę -sory , ale to może go zabić -każdy płyn przeciaża krążenie , trzeba odwadniać a nie nawadniac
poza tym jak pisałam -spironolakton to podstawa i glikozydy w takiej sytuacjii , ale z tego co wiem on tych leków nie dostaje
proszę o kontakt , może coś poradzę , 71-6966093 , 604431861
to nie wstyd poradzic się nawet jak sie wie[/QUOTE]

To nie wstyd!...nikt z nas nie jest omnibusem...a czasami ktoś stojący z boku,ma szansę zobaczeć coś czego my nie widzimy,bo jesteśmy...za blisko.
Pogadajcie kobitki...to tylko może pomóc Kaszelkowi!~Trzymam kciuki za malutkiego...

Link to comment
Share on other sites

Parę dni temu zrobiłam Kaszelkowi troszkę ogłoszeń i właśnie dostałam jedną odpowiedź!:)
Pani wygląda na rozsądną, no tylko właśnie sama nie wiem czy nie ma racji... Zresztą same zobaczcie co napisała:
"Witam.
Los Kaszelka jest wzruszjący.Chciałabym pomóc ale obawiam się,że Kaszel powinien być jedynakiem.W szczególności towarzystwo 12 tygodniowgo szaleńca rasy olbrzymiej oraz zwariowanej kotki mogłoby być ndamiernym obciążeniem dla jego chorego serduszka......???Niczego by mu nie zabrakło poza SPOKOJEM wlasnie (: Jeśli się proszę zaprzeczyć i napisać do mnie.Pozdrawiam.M"
Co sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Hund rozmawiała z wetka
Kaszelek ma arytmie komorową
a psiak czerdy,z jej opisu miał pozakomorową czy jakos tak
Hund ma mi to pozniej napisac dokładnie

spironolakton dostaje tylko ten lek inaczej się nazywa
a glikozydy nie sa wskazane przy jego schorzeniu
kroplówke dostaje poniewaz nic nie je i nie pije
bez niej juz by go nie było
dodawany jest do niej duphalyte
furosemid i jeszcze parę innych leków-będe znała nazwy pozniej

rano wetka ugotowała mu kurczczka, zjadł troszkę z reki
ale jest bardzo słaby
lezy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...