Jump to content
Dogomania

kupno szczeniaka


Guest cezar_ki

Recommended Posts

Pisałam już Gosse, że narazie musimy się wstrzymać z briardem. :-(
Dla nas pies to odpowiedzialność - kolejny członek rodziny wymagający pielęgnacji, zajęć i wszystkiego co najlepsze, a my musimy być pewni, że jesteśmy mu w stanie zapewnić to wszystko...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witam
Bardzo bardzo chcę mieć briarda, ale będę mogła sobie pozwolić na niego dopiero w przyszłym roku, najbardziej podobają mi się niebieskie i szare, czy ktoś się może orientuje czy jest w planach jakiś ciekawy miot z prawdopodobieństwem takich szczeniąt na przyszły rok?? I jeszcze jedno pytanie jaka może być w przybliżeniu cena takiego szczenięcia, bo nie wiem jak mocno zaciskać pasa, będę wdzięczna za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Z tym kolorem to ciezko bedziesz miała ;-).....a ceny szczeniat to wydatek rzedu 1500 - 2000 ..... z tym ze mozesz nabyc drozej ;-) lub taniej;-) ....rozpietosc cenowa jest dosc duza ...... zajrzyj na strone [url]www.mopomania.pl[/url] zarejestruj sie ...tam znajdziesz info o briardach i aktualnych miotach .oraz cos niecos o niebiesko-szarych mopach ....pozdrowionka!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ło matko, to mnie pocieszyłaś;) troszke się wystraszyłam, bo naczytałam się (tylko nie wiem już czy tu na dogo czy na mopomanii) o tych wszystkich pseudo-hodowlach....w sumie to i tak z Borem bylismy tylko na jednej wystawie jeszcze za czsów szczenięcych; miał chodzic w klasie młodzieży, ale sędzina stwierdziła, że za mały jest więc z karierą wystawową daliśmy sobie spokój:p

ciekawe swoją drogą, czy hodowla zawiesiła działalnośc, skoro piszesz, że ostatni miot to ten milenijny...

Link to comment
Share on other sites

to się zgadza, matka Bora to Baba Jaga Lundi a ojciec Merveilleux de la Foref d'Emeraudes:cool3:; z tego co się orietuję to ojciec juz nie żyje i podejrzewam, że matka też:-( więc chyba jednak hodowla zawiesiła swoją działalność. Takie życie:shake:
Dobrze, że niedługo przenosze się na Śląsk to ze znalezieniem hodowli nie będę miała kłopotów;) nawet kiedyś zastanawiałam się nad Berneńskim Psem Pasterskim...ale miłość do mopków raczej zwycięży:loveu:
No, ale póki co mam Bora i oby jeszcze długo żył:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...