Jump to content
Dogomania

kupno szczeniaka


Guest cezar_ki

Recommended Posts

Witam !!! Jeżeli chcesz kupić szczeniaka to bardzo wiele informacji masz tu i tych pozytywnych o hodowcach jak również negatywnych-w forum "Hodowle"A także tu możesz w ogłoszeniach zobaczyć kto ma aktualnie szczeniaki nic tylko podzwonić i zamawiać.
[url]http://www.briard.39.pl/[/url]
Jeżeli bardzo ci się nie spieszy z tym zakupem to zapraszam do swojej hodowli planujemy napewno super miot początkiem wiosny 2007 ze skojażenia GEAN BRIKASTA i ............... .Suka bardzo piękna i utytułowana mimo żę ma dopiero 2 lata
[url]http://kudlate-serce.prv.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do poznania moich szczeniat w dziale "Moje szczeniaczki" na dogomani sprawa jasna;-)
A gdyby tego bylo mala to na nasza strone wchodz smialo;-)
[URL="http://www.gosse25.webpark.pl"]www.gosse25.webpark.pl[/URL]

ostatnimi czasy sprzecik nas zawodzi, wiec chwilowo na stronie brak aktualizacji....ale dwie, wlasciwie najprawdopodobniej jedna sunia czeka na kochajaca rodzinke;-)

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaki w Moravi fakt śliczne ,ale ceny ??z tego co wiem to ostatnie szczeniaki to koszt 600 E.Tak żę myślę że i u nas idzie kupić porównywalne szczenięta za dużo lepszą cenę -Będą mioty w BRIKASTA płowe i Karhu Czarny Niedzwiadek -czarne ,szczeniaki napewno będą miód-malina.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Witam , jestem poważnie zainteresowana szczeniaczkiem briarda.
Po wielokrotnym zapoznaniu się z treścią tej i innych stron dotyczących rasy, wywnioskowałam, że teraz jest najwięcej briardziątek. Jednak my będziemy mogli pozwolić sobie na nowego przyjaciela rodziny dopiero ( już :) ) w wakacje lub tuż po nich.
I tu pojawia się moje pytanie. Czy znacie i możecie polecić jakąś hodowlę która spodziewa się szczeniąt (mniej więcej) w tym czasie lub/i jakieś hodowle z Warszawy i okolic? Będe wdzięczna za każdą odp. :p

Link to comment
Share on other sites

Sharona - strona, ktora podala zdrojowastreet to najlepsza i aktualna polska strona o briardach. Skoro tam nie ma "okolowarszawskiej"- nie znajdziesz takowej hodowli legalnej. Jednak powiem Ci, ze wiele tych "dalszych" hodowli - szczeniaki dowozi - to wszystko zalezy od tego, jak sie dogadasz. I tak jestes w dobrej sytuacji - co maja powiedziec Ci, ktrym sie pies wymarzyl z Polnocy , a mieszkaja np w Katowicach? :):):) Ty jestes bardziej "centralna" i prawie wszedzie Ci blizej!:)

Link to comment
Share on other sites

To prawda - jestem "centalna" :-) Pytałam tak przez ciekawość, a może i (wstyd się przyznać...:oops: ) trochę chęć ułatwienia sobie sparawy z ew. dojazdem :oops: :) Mając sznaucerka przyzwycziłam się, że dookoła mnie jest b. wiele takich psów i hodowlii...
Powyższą stronkę już od miesiąca wertowałam od góry do dołu ;) i faktycznie jest tam wiele interesujących inf.
Wielkie dzięki za wszelkie pomocne informacje :) :modla: ;)

P.S. Na stronce są inf. o hodowlach zarejestrowanych w ZK oddział Warszawa, ale najnowsze dane na ich temat są z 1999 r ...

Link to comment
Share on other sites

jeszcze możesz zadzwonić do warszawskiego oddziału ZK i zapytać sie ile i jakie mają zarejestrowane hodowle briardów, to nie tajemnica i mają obowiązek udzielić takowych informacji. Ale jak pisała moon27 zawsze można się umówić z hodowcą na 'dostawe do domu' (tak właśnie ja mam, jestem z Białegostoku, a klika szczeniaczków mam zawieść do Katowic i nie widzę w tym żadnego problemu;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdrojowastreet']jeszcze możesz zadzwonić do warszawskiego oddziału ZK i zapytać sie ile i jakie mają zarejestrowane hodowle briardów, to nie tajemnica i mają obowiązek udzielić takowych informacji. Ale jak pisała moon27 zawsze można się umówić z hodowcą na 'dostawe do domu' (tak właśnie ja mam, jestem z Białegostoku, a [B]klika szczeniaczków mam zawieść do Katowic i nie widzę w tym żadnego problemu[/B];))[/quote] czyli beda "naturalizowane slunzoki!!!! Powitamy je z radoscia!!!

Link to comment
Share on other sites

W maju urodzą się szczeniaki w hodowli KUdłate Serce. To coprawda niezupełnie środek Polski, bo Ustroń, ale pewnie można pogadać o ewentualnym dowiezieniu szczeniaka. [URL="http://www.kudlate-serce.prv.pl"]www.kudlate-serce.prv.pl[/URL] - Polecam! Super rodzice i fajna hodowla.

Link to comment
Share on other sites

W Warszawie i w jej najbliższych okolicach od ładnych kilku lat nie było żadnego miotu briardów.
Wszystkie wcześniejsze hodowle zarejestrowane w oddziale warszawskim albo nie prowadzą juz hodowli briardów albo zawiesiło swą działalność.
Jedyną w tej chwili hodowlą jest wcześniej wspomniana hodowla "NASTER" i w tej chwili maja chyba jeszcze szczeniaka.

A jakie umaszczenie briarda cię interesuje?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[IMG]http://helcia.webd.pl/Kudlate/Foto/cofi3.jpg[/IMG]a o to rodzice szczeniąt w Hodowli Kudłate Serce[IMG]http://helcia.webd.pl/Kudlate/Foto/lepsze.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/C:%5CDocuments%20and%20Settings%5CFerbi%5CPulpit%5Chelcia%20fotki%5Ccofi[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/C:%5CDocuments%20and%20Settings%5CFerbi%5CPulpit%5Chelcia%20fotki%5Ccofi%5Cinne[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

U nasz szczeniaczki urodza sie na poczatku czerwca- odbior koniec lipca:lol: . Szczegolowe informacje zamieszczone sa na stronie [URL="http://www.briardy.com"]www.briardy.com[/URL]
Mama
[IMG]http://www.briardy.com/galeria.gosse/gosse1big.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...