Jump to content
Dogomania

Dzisiaj godz. 21.45 Ekspres Reporterów . pr.2


basia0607

Recommended Posts

Interwencja OTOZ Animals u hycla. Byłam tam,myślałam, że jestem silna ale rozpłakałam się -przy karmieniu psów . Kilka minut po emisji reportażu w telewizji, będzie można wpisać swoją opinię na ich stronie online. Proszę Was wpisujcie się , jest sznasa na kontynuowanie tematu !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Oglądałam.I ogarnęła mnie zgroza.Ten psiak ze złamaną łapką-czy udało się go zabrać,bo kilkanaście psów zabrano-tak zrozumiałam..
E

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Oglądałam.I ogarnęła mnie zgroza.Ten psiak ze złamaną łapką-czy udało się go zabrać,bo kilkanaście psów zabrano-tak zrozumiałam..
E[/QUOTE]

Mała po tygodniu u nas: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=aLjk4Er6F14[/URL]

A tam była od sierpnia 2008 co ona tam musiała przeżywać [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ile wogóle jest tam psów?Najpierw ta para młodych ludzi-chłopak mówił,że 2 zabrał,dziewczyna 1 to 3,Animalsi kilkanaście.Czyli tak ,,na oko,,ok.15 psów uratowanych.Ile tam zostało?
Coś wczoraj było głośno o likwidacji któregoś ze schronisk-myślałam,że chodzi właśnie o Małoszyce..
Nie można się doliczyć 220 psów-dobrze zrozumiałam?
Z reportażu wynika,że to rodzina jest-jak ten facet poszedł dzwonić do tej weterynarki to zięć pilnował wejścia-czy ta lekarka to rodzina?
E/W

Link to comment
Share on other sites

Byłam przy karmieniu psów i wymięklam. Wpuszczono tylko mnie. Na 8 dużych psów , 3 małe miski w ktorych sypią suchą karmę. Zjadały ją 3 psy, inne były odganiane zębami. Dosypywała karmy 3 razy, jadły ją blyskawicznie. Inne śliniły się na ten widok ale nie miały szansy, kręcily sie nerwowo, rzuciły na ziarenko karmy, ktore spadlo mi poza boks. W innym boksie ok. 30 psów i jedna skrzynka z nasypaną do połowy karmą. Psy biły sie o miejsce przy niej, inne nie miały szans, nawet nie wstawały, patrzyły z rezygnacją. Zawolalam lekarza powiatowego i spytałam czy to widzi ? Odpowiedział, że lepiej psom dać mniej jedzenia niż za dużo bo im zaszkodzi. Widoku tego nie zapomnę. zabralismy kilkanaście psów a reszta ?
Wpisujcie sie na forum Ekspresu reporterów, może program będzie kontynuowany.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Lekarz tak powiedział?Nie wiem gratulować czy współczuć braku sumienia...
Tacy ludzie mają lżej- nie widzą więc nie cierpią z bezsilnego gnniewu.Mniej jedzenia?Życzę takiej diety
E/W

Link to comment
Share on other sites

Ja oglądałam, dzięki opisowi na gg u AgaiTheta.
Wstrząsające, rzeczywiscie.
Tam przez monent był pokazany malenki piesek rudy, liskowaty, na jakimś okienku? wykuszu? Strasznie sie bał... Czy on zyje?
Widziałam Basię, była tylko przez chwilkę.
JAK TO DOBRZE , że był ten reportaż, ze p. Olszański jest bardzo wrażliwy na krzywdę zwierzat i umieszcza takie sprawy w swoim programie. Wielki szacunek dla niego!
A ta baba powiatowa to mi sie w nocy śniła, brrr........

Link to comment
Share on other sites

Oba pieski z okienka zostały zabrane, maleńki piesek z klatki również.Sunia ze złamaną łapką jest u nas. Prawie wszystkie suki były szczenne. My nadal nie mamy spokojnych myśli bo została tam wiele psów. Inspekcja ani urzędy mimo zdjęć i materiału filmowego nadal stoją murem przeciw Animalsom skazując na cierpienie zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...