Jump to content
Dogomania

Wystawy w Niemczech


Rafalski

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[QUOTE]Czy przejazd Katowice-Berlin-Katowice za 190/200 zł + 15 euro (jaki widzę wjazd) to dużo czy mało do zapłacenia?[/QUOTE]

To zalezy :cool3: Ale raczej jest to normalna cena, jezeli koszty rozbijasz na 2 osoby.
W zeszlym roku trasa Krakow-Berlin-Krakow wyszla mi cos okolo 400zl (moze nawet cos ponad, nie pamietam dokladnie), ale zle zjechalam z autostrady i jechalam przez cale miasto (przynajmniej sobie obejrzalam :diabloti: ), no i wystawa jest niestety na "zlym" (czyli dalszym dla mnie :evil_lol: ) koncu miasta - jakas godzine objezdzalam Berlin w drodze powrotnej :roll: No i jeszcze droga do i z hotelu (ale to akurat groszowa sprawa, bo hotel byl blisko).
Jezdze benzynowka, ktora na autostradzie lubi sobie spalic.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak:

Opel 8- osobowy (ten o , którym pisałam na europejskiej)- koszt - 1400 zł. To tak orientacyjnie wychodzi po 200 zł.
Ponieważ wogóle rozważam możliwośc na wyjazd w sobotę.
Jezeli bedzie za drogo i/lub nie bedzie chetnych (pozostałej 7) zrezygnuję.

A może ktoś ma ciut tańszą ofertę, z której można by skorzystać ?
A jak to ma się do przejazdu pociagiem?.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Opel 8- osobowy (ten o , którym pisałam na europejskiej)- koszt - 1400 zł. To tak orientacyjnie wychodzi po 200 zł.
Ponieważ wogóle rozważam możliwośc na wyjazd w sobotę.
Jezeli bedzie za drogo i/lub nie bedzie chetnych (pozostałej 7) zrezygnuję.

A może ktoś ma ciut tańszą ofertę, z której można by skorzystać ?
A jak to ma się do przejazdu pociagiem?.[/QUOTE]

Hmmm... to zalezy, co kto lubi i na co jest gotowy sie zdecydowac. Np. dla mnie taka oferta jest zupelnie nieatrakcyjna, bo za te same pieniadze dojade do Berlina wlasnym autem (o ile nie pojade sama, oczywiscie), bez nerwow, ze pies mi sie pozre z jakims innym samcem (roznie bywa jak jest zamieszanie), z noclegiem (to juz za wieksze pieniadze), zeby pies (no i ja - kierowca) mogl sie wyspac, z przystankami tam, gdzie mi to odpowiada, no i bez koniecznosci dostosowania sie do innych.
Z drugiej jednak strony z pewnoscia atrakcyjne jest to, ze jedzie sie jako pasazer - dla mnie to, niestety, uczucie nieznane, na wszystkie wystawy musze dowiezc sie sama i sama sie z nich przywiezc :mad:

Ale dla kogos, kto nie dysponuje wlasnym pojazdem albo nie lubi jezdzic w dalekie trasy czy z jakiegokolwiek innego powodu nie chce/nie moze udac sie na wystawe wlasnym srodkiem transportu moze to byc calkiem dobry pomysl :)

Na temat pociagu nie moge nic powiedziec, bo dla mnie wyprawa pociagiem z psem na wystawe to dosc ekstremalny pomysl ;) Podejrzewam jednak, ze cenowo nie jest to szokujaco atrakcyjne. A teren wystawy raczej nie jest blisko dworca (ale glowy nie dam, nie sprawdzalam).

Link to comment
Share on other sites

No, widzicie. Trzeba się rozejrzeć.

To jeżeli nie ta oferta. To ja składam prośbę.
[B]Może ktoś miałby miejsce ze Ślaska (Katowice) do Berlina i powrót dla 1 osoby + spolegliwy gończy polski ( ciut powyżej kolan).[/B]

No, chyba, że jednak zbierzemy się 8 osób na Niemcy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...