Jump to content
Dogomania

Wystawy w Niemczech


Rafalski

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Byłam na stronie niemieckiego zwiazku i znalazłam tylko 11 wystaw na rok 2006.:crazyeye:

czy to możliwe :-o oni robią tak mało imprez :-o
czy trzeba gdzie indziej zobaczyc :cool3: (mam nadzieję :) )

w porównaniu z naszym kalendarzem to my w miesiacu mamy więcej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Iwonko czyżbyś wybierała się na Niemieckie wyprawy ?? :lol: my z Bardotką tak sobie myślałyśmy o takich wycieczkach ale to dopiero w przysżłym roku przynajmniej my (trza się zrobić ;-))

a ja mam sdo Was pytanie...chodzi mi o Intera jak to jest czy jak mam wniosek z Polski i Niemiec (rasa z tamtąd pochodżaca) to liczy się jako jeden wniosek czy nie? napisane jest że trzeba 4 z różnych krajów w tym z kraju ojczystego bądź kraju pochodzenia rasy jak z tym jest ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Iwonko czyżbyś wybierała się na Niemieckie wyprawy ?? :lol: my z Bardotką tak sobie myślałyśmy o takich wycieczkach ale to dopiero w przysżłym roku przynajmniej my (trza się zrobić ;-))[quote]


Ja się wybieram najpierw do Lipzka we wrześniu 2x CACIB i CAC - niedaleko a rozeznam się w tamtym rynku i jesli nieźle nam pójdzie to też od przyszłego roku bedziemy walczyc.

Myslałam że jest cos około czerwaca, lipca i gdzies blisko ale oni chyba w wakacje maja przerwe wystawową :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']jojeczku w tej chwili juz nie ma takiego wymogu ze z kraju ojczystego lub pochodzenia rasy, mozesz miec wnioski z dowolnych krajow byle by z trzech[/quote]

aha czyli rozumiem że moge mieć i z tefo i z tego i będą się liczyć jako dwa ::loveu:

Dz Eli ;-)):calus:

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że o Lipsku piszecie..... Czy jechałby ktoś może przez Poznań i miałby miejsce dla mnie i mojego diabełka? (ewentualnie mogę gdzieś dojechać).

Również planowałam tę wystawę, ale samemu to jest trochę problem, a zwłaszcza bez auta :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Widzę, że o Lipsku piszecie..... Czy jechałby ktoś może przez Poznań i miałby miejsce dla mnie i mojego diabełka? (ewentualnie mogę gdzieś dojechać).

Również planowałam tę wystawę, ale samemu to jest trochę problem, a zwłaszcza bez auta :-([/quote]

ja bede jechala z Wroclawa a konkretnie z Obornik Slaskich - jak nie znajdziesz czegos blizej to zaprzaszam :)

Link to comment
Share on other sites

A czy wiecie jak wyglądają noclegi w Lipsku? Prawdopodobnie to byłaby nasza pierwsza zagraniczna wystawa, a nie mam na ten temat zielonego pojęcia :eviltong:

Do Lingen nie jadę, bo za daleko, i nie mam jeszcze kasy tyle. Aż tak szaleć to jeszcze nie mogę :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

tu sa wystawy miedzynarodowe [url]http://vdh.de/ausstellungen/int_ausstellungen_inland.php[/url]

a tu krajowe (ktorych jest zawsze tylko kilka)
[url]http://vdh.de/ausstellungen/nationalen_zuchtschauen.php[/url]

zazwyczaj masz tam odnosniki to ich zwiazkow i tam sa wieksze info co do sedziow itp :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia']dzięki :)
"1. Meldeschluß: 7. Juli 2006
1. Meldegebühr: 30,00 Euro
2. Meldeschluß: 4. August 2006
2. Meldegebühr: 35,00 Euro"
tylko teraz .. ktora cena to cena za wejscie[/quote]

[FONT=System]Wejście na wystawę? czy za zgłoszenie psa? Chcesz wejść na wystawę jako widz czy wystawiać psa?[/FONT]
[FONT=System][/FONT]
[FONT=System]Ceny i termy są podane za zgłoszenie psa:[/FONT]
[FONT=System][B]1. Meldeschluß: 7. Juli 2006 [/B]- 1 termin przyjmowania zgłoszeń[/FONT]
[FONT=System]1. Meldegebühr: 30,00 Euro - opłata za zgłoszenie w 1 terminie[/FONT]
[FONT=System]2. Meldeschluß: 4. August 2006 - 2 termin przyjmowania zgłoszeń[/FONT]
[FONT=System]2. Meldegebühr: 35,00 Euro"- opłata za zgłoszenie w 2 terminie[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...