Jump to content
Dogomania

SPORT: agility, obedience, IPO-obrona .....


IraKa

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE][URL]http://www.youtube.com/watch?v=0dzqoafsh-c[/URL][/QUOTE]

Ale czadowy ten pudelek :loveu:
Czy to Pudel Toy? :roll:
Moja babcia ma właśnie pudle toy :cool3: wiec może jakiegoś sobie zadaptuje :evil_lol: .
Bo przecież pudle są na drugim miejscu zaraz po borderach w jakis tam testach zmysłowych ;):eviltong:
Ale narazie mam moja chihuahałke :eviltong: bolończyka:eviltong: i to mi wystarczy. Czasami ich dwóch mam dostyc a co do piero gdyby był jeszcze jeden szczekach :crazyeye::lol:

Link to comment
Share on other sites

Swietna jest! :) [ale najfajniejszy ma ogonek :loveu: czemu mojemu ciachneli... :(][quote name='aangelaa95']A ja myślalam ze to toy :diabloti:

On jest czadowy ;):loveu:
Lady trez :loveu:
Ale ja nie umiem psa uczyc bo mam slaebe nerwy :oops::roll: :cool3: Jak mam to zwalczyc?[/quote]

Idz do psiej szkoly ;) Ale przede wszystkim, BAW SIE! :) Dla psa szkolenie to fajna zabawa, dla Ciebie tez tak byc powinno :) Wyluzuj :) Pies nie chce czegos zrobic - zacznij od latwiejszych rzeczy. Male kroczki, male sukcesiki, a od razu zrobi sie przyjemniej :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Idz do psiej szkoly ;)[/QUOTE]

Kurczę! Raczej to nie możliwe bo w Poznaniu nie ma szkół dla psów (tak mi sie wydaje:roll:), może ty znasz? :cool3: Z chęcią bym się zapisała na jakiś kurs :loveu: Ale wątpię żeby był tu jakiś w pobliżu :placz:


[QUOTE]Ale przede wszystkim, BAW SIE! :smile:[/QUOTE]

Bawię się codziennie :p Właśnie kupiłam kliker :lol::lol: Zamówiłam sobie 8 piłeczek, 400gram smaczków :lol::lol: [w piątek czyli jutro będę je mieć :p]


[QUOTE]Dla psa szkolenie to fajna zabawa, dla Ciebie tez tak byc powinno :smile:[/QUOTE]

Wiem, że to zabawa byłam z Lady w sierpnu na Seminariu Agility w Szczecinie i było widać,że Lady to się podobało, a mnie to cieszyło, że ja coś nauczyłam i, że mogłam pokazać co ona naprawdę potrafi:loveu:;)

[QUOTE]Wyluzuj :smile:[/QUOTE]

Postaram się!;)

[QUOTE]Pies nie chce czegos zrobic -[/QUOTE]

Lady ma chęci robić wiele rzeczy ale gdy jej to nie wychodzi, to ja ją zostawiam i już tego nie robi bo nie mam nerwów... :cool3::oops:
I nie wiem jak mam to zrobić by sie tak szybko nie denerwować.....:shake::shake:

Pozdrawiam Angela:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']No dobra, mam nowy komputer, wiec wreszcie moge wrzucic ten filmik...

...jak sie pojawi na you tube.....:roll:


....sie pojawilo :

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=rAq9Lko2xIY[/URL][/quote]

Gratulacje!!!
Aż nie chce się wierzyc,że Kimi miała takie klopoty zdrowotne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...