Jump to content
Dogomania

PPA Płock i Puchar Mazowsza 2006


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wind']Hmmm ... nic nie chce mowic, ale KA FORT zdominowal liste uczestnikow :cool3: :multi:

W.[/quote]

No bo KA FORT, trochę sie sklonował, trochę na Alternatywę, trochę na HoPsa:) sorki:) już poprawione:)

Ale faktycznie sporo...:) Oj będzie fajnie:)
Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

no to ja tez wyslalam zgloszenie, bardzo dobrze ze mozna na miejscu placic!
ciekawe tylko jaka pogode zarezerwowali organizatorzy na zawody, jak deszcz i sedzia wyjdzie w pelerynie to moje dziecko pewnie sie na maksa zestresuje i bedzie klapa, ale nic to, grunt to dobra zabawa:multi:

Link to comment
Share on other sites

Belgunia ja( Basia Kruczyk) z juki zgłaszałam się na niedzielę
07.05, bo w sobotę jesteśmy w łodzi na wystawie a na liście
startowej jesteśmy wpisane na sobotę, poproszę o poprawienie.
Pozdrawiamy Basia i Juki. :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basiak']Belgunia ja( Basia Kruczyk) z juki zgłaszałam się na niedzielę
07.05, bo w sobotę jesteśmy w łodzi na wystawie a na liście
startowej jesteśmy wpisane na sobotę, poproszę o poprawienie.
Pozdrawiamy Basia i Juki. :Dog_run:[/quote]

I na szczeście jestes prawidłowo wpisana Basiu:)
Nic nie bede porprawiała w Twoim wpisie na liście. Czerwone w sobotę oznacza, że nie startujesz.
Pozdrówka!
belgunia

Link to comment
Share on other sites

Chcę wszystkich bardzo serdecznie pozdrowić i życzyć WSZYSTKIM FANTASTYCZNEJ ZABAWY NA ZAWODACH w Łącku!!!
Przywieźcie bardzo proszę ze sobą świetny humor!!! i pogodę!!!
[COLOR=red][B]DOBREJ ZABAWY!!![/B][/COLOR]

informacje i ew. pytania
0504-819-647
Od piątku po południu przestawiam się na telefon (bez netu)

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']To ja tylko wtrace, ze bylibysmy z malytm zainteresowani karta pracy, bo to nasz debiut oficjalny...:oops:[/quote]
Z kartami pracy nie będzie problemu (chyba że nie wiem co się wydaży ;) )

Link to comment
Share on other sites

Karty pracy będą.

Jak zawsze na każdą imprezę trzeba zabierac świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie.

Poza tym proszę wziąc dowód opłaty za startowe.

Mogą przydac się daszki p.słoneczne, bo zapowiada się cieplutko.

Na Hipodrom łatwo trafic:

Jest on położony przy trasie Płock - Gostynin - na początku Łącka.
Na rondzie w Łącku (jest tylko jedno) trzeba jechac w kierunku Płocka.
Po prawej stronie jest "Stado Ogierów" z charakterystycznym białym murem.
Na końcu tego muru, po lewej stronie jest droga między ogrodzeniem hipodromu a lasem - skręcic w lewo i jechac cały czas obok hipodromu z lewej. Aż natraficie na parking. Jesli byłby już zapchany - można parkowac po prawej stronie drogi na łączkach.

Jest dużo wolnego terenu obok hipodromu na którym można wybiegac psy. Na terenie obowiązuje sprzątanie po psiakach (oczywiste, ale przypominam). Nie pozwalajcie kopac dziur psom - to prośba gospodarzy:)

I to chyba tyle.

[B]Do zobaczenia w Łącku!!![/B]

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delya']Czy książeczka zdrowia starczy, czy muszę iść do weterynarza, żeby mi wypisał zaświadczenie?[/quote]

Jeśli nie masz zaświadczenia o szczepieniu p/wściekliźnie to najlepiej o takie poprosić weta również na przyszłość też się może przydać.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Ach, ale bym sobie z Paputem pohopkała z Wami :cool3: Mam zdjęcia paru osób i ich piesków, nie znam Waszych nicków ani imion...wybaczcie...Na pewno Saba i Anulka (Pluszak jest boski, na żywo jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach), mam dwa zdjęcia rudowłosej dziewczyny ze spanielem, dwa zdjęcia czarnowłosej dziewczyny z beaglem, dwa zdjęcia pana w krótkich spodenkach z czarnym pieskiem, kilka zdjęć gończego (nie wiem jaka rasa dokładnie, przepraszam), kilka zdjęć białego teriera (tak??). Wszystkie biegły po sobie, to na pewno wiecie kto jest kto. Jeśli chcecie fotki to jak już wrócicie podajcie tutaj albo na pw adresy mailowe - wyślę w duzym rozmiarze. Nie umiem tutaj zdjęć wstawiać :oops: Kurcze, miałabym więcej fotek, ale zapomniałam z wrażenia, że mam aparat :evil_lol:
Pozdrowienia dla Wszystkich, miło było na Was popatrzeć, w Koszelówce na pewno wystartujemy (prawda Czapla?? ;) )
Magda & Paputki

Link to comment
Share on other sites

Ale ja tylko troszkę tam byłam i stałam sobie za hipodromem, bo z pieskami byliśmy. Organizacja oczywiście bardzo dobra, Belgunia przecież zna się na rzeczy, pan sędzia skrupulatnie wszystko sędziował, pieski szczęsliwe i atmosfera bardzo sympatyczna. Jednym słowem Ty żałuj, że Cię tam nie było, a ja żałuję, że psiak nie startował :p Pogoda wspaniała, cieplutko, ale nie upalnie. Jeśli chodzi o wyniki to musisz poczekać na zawodników, bo ja tylko obserwowałam kilkanaście przebiegów. Szkoda tylko, że jakoś publiczności nie było za wiele...widać płocczanie nie pokwapili się na te zawody. Co obala mit niejakiej boniki jakoby to były igrzyska i cyrkowe pokazy :diabloti: No ale dzięki temu było tak "swojsko", sami swoi :razz: Uwielbiam patrzeć na te psiaki uradowane po przebiegu ale jeszcze bardziej lubię, gdy to mój pies jest taki zadowolony!!!

Link to comment
Share on other sites

OK, będę pierwsza.

Było cudownie, chociaż byłam tylko jeden dzień. Dorota, słów mi brak, naprawdę. Świetne miejsce, świetna atmosfera, pełen organizacyjny profesjonalizm. Nawet barek był, cobyśmy z głodu nie poumierali. :lol: ;)

Dziękujemy i już nie możemy się doczekać do następneych Twoich zawodów!

Link to comment
Share on other sites

Ja tez serdecznie dziekuje Dorocie. Zaluje, ze nie moglam byc przez 2 dni, bo bylo naprawde fajnie. Zakrecone, dosc ciezkie technicznie, ale do zrobienia torki ("challenging"), pieeeeeekna pogoda, piekne miejsce, bardzo przyjemne zawody, chyba najprzyjemniejsze zawody pucharowe na jakich bylam.

No i wczoraj obserwowalam w akcji Misie-Blyskawice, ktora...... wygrala zerowki!!! Gratulacje ogromne, z prawdziwa przyjemnoscia sie ja oglada, trybuny szaleja! Gratulacje dla reszty zwyciezcow, zwlaszcza dla Magdy. Bylam pod ogromnym wrazeniem zwlaszcza jej ostatniego jumpingu. Dwa rozne psy, dwie kompletnie rozne strategie prowadzenia, dwa pierwsze miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...