Jump to content
Dogomania

PPA Płock i Puchar Mazowsza 2006


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saJo']My moze przyjedziemy :)
[/quote]

My może też
Fufak = Ja Pantera do skakania,
Gruba i Diuk ew. jako przedskoczki w mini :razz: no i białe...
Ale u nas zależy od wielu rzeczy, no bo musimy jechać całą bandą najlepiej już w piątek...
Jak to dobrze, że chociaż wystawiać się już nie musimy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Salma']Też sie nad tym zastanawiam, bo my możemy być tylko w sobotę :angryy:[/quote]

Przepraszam, że z zwlekałam z odpowiedzią na to pytanie, ale musiałam się upewnić w Zarządzie.

Start jednodniowy dla klasy A1, A2, A3 - 60 PLN
Start jednodniowy dla klasy A0 - 30 PLN.

Wieć przyjmujemy już zgloszenia!!!
Wkrótce podam link do stronki z listą startową :)

[B][COLOR=seagreen]Mam dobre wieści:[/COLOR] [COLOR=darkorchid]WIOSNA [COLOR=magenta]PRZYSZŁA[/COLOR] [/COLOR][COLOR=mediumturquoise]DO NAS!!!![/COLOR][/B]
:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Informuję, ze zgłoszenia na Zawody Agility w Płocku 6-7 maja
[SIZE=6][COLOR=darkred][B]TYLKO do 1 MAJA!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B]Można zgłaszać sie online:)[/B][/COLOR][/SIZE]

[URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl"][B][SIZE=4][COLOR=green]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl[/COLOR][/SIZE][/B][/URL]

Bardzo proszę, ułatwicie mi nieco pracę, jak zadecydujecie nieco wcześniej o przyjeździe niż 30 kwietnia;)

GOO!!

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][B]UWAGA: Nastąpiła zmiana miejsca gdzie odbęda się zawody agility:[/B][/FONT]
[FONT=Arial][B]Zawody odbędą się w Łącku w dniach 6-7 maja na stadionie Stada Ogierów Sp. z o.o. [/B][/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.plocman.pl/stado_ogierow/"][B][COLOR=#800080]http://www.plocman.pl/stado_ogierow/[/COLOR][/B][/URL][B].[/B][/FONT]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[FONT=Arial][B]Ponadto proponujemy dla Państwa noclegi w hoteliku tuż przy stadionie lub w Koszelówce (to jest ok. 6- km od stadionu w Łącku w bardzo malowniczym ośrodku)[/B][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][B]Noclegi: [/B][/FONT]
[B][FONT=Arial]- Stado Ogierów w Łącku Sp. z o. o. tel 024- 26 29 897.[/FONT][/B]
[FONT=Arial][B]- Koszelówka nad j. Zdworskim - tel. 024-262-76-04 - Ośrodek Exploris (149 PLN /domek 4 os. + śniadanie)[/B][/FONT]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Mamy nadzieję, że powyższe zmiany nie będą zbyt wielkim utrudnieniem dla Państwa. [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Pozdrawiam[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Sekcja Agility Płock[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Dorota Znajkiewicz[/FONT][/B]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia'][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][B]UWAGA: Nastąpiła zmiana miejsca gdzie odbęda się zawody agility:[/B][/FONT]
[FONT=Arial][B]Zawody odbędą się w Łącku w dniach 6-7 maja na stadionie Stada Ogierów [/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/quote]

Nie znam Płocka, ale znam Łąck;)
Dla mnie to zmiana na lepsze bo Łąck stado i okolice są PIĘKNE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Może Ci mozna pomóc??[/quote]
Dzięki, jest jeszcze trochę czasu, będziemy myśleć.
Ma ktoś pojęcie, czy do Łącka jeżdżą jakieś autobusy bądź pociągi?
Od nas wybiera się kilka osób niezmotoryzowanych, a trzeba jeszcze dojechać do Płocka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Dzięki, jest jeszcze trochę czasu, będziemy myśleć.
Ma ktoś pojęcie, czy do Łącka jeżdżą jakieś autobusy bądź pociągi?
Od nas wybiera się kilka osób niezmotoryzowanych, a trzeba jeszcze dojechać do Płocka.[/quote]

"Jakby co" to ja bedę nocować w Łodzi, i w sobote rano jechać z Łodzi do Łącka, czyli jak zostawię gdzieś zapuszkowane kundle to mogę "robić za transport" a do mojego zabytkowego Golfa wchodzi kanapa (ćwiczyłam;) ) czyli 6 kundli i klatki wejdą spokojnie... a do Płocka to jakieś 15-20 km - tzn wychodzi mi z mapy..

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za dobre chęci, pomyślimy, co z tym fantem zrobić. Problem w tym, że tam trzeba być raniutko i musimy znaleźć jakieś poranne połączenie z Warszawki. Ale mamy jeszcze trochę czasu, więc jakoś spróbujemy sobie poradzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba'] Przecież to kawał drogi![/quote]
100 km??:razz: kawał drogi??
Saba JA WIEM jak to jest ciągnąć się z 2 kundlami, betami i klatką tzw. "komunikacją publiczną", a tu jeszcze na 2 dni...
Dlatego uważam, że ew. ludzie moga jechać tą w/w komunikacją, ale reszte lepiej przewieźć normalnie... no bo zostaje problem a co zrobisz jak Pan Kierowca się uprze, że kundla nie zabierze? i olał kagańce i książeczki zdrowia...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uwaga, uwaga
PATIszon i Mokka poszukują osoby do 3-osobowego domku w Koszelówce - noc z soboty na niedzielę. Niestety, będzie z nami Leon, więc w grę wchodzi tylko nieinwazyjna suczka, bo inna kombinacja grozi śmiercią lub kalectwem :angryy: .
To na razie wszystko, co mam do powiedzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Uwaga, uwaga
PATIszon i Mokka poszukują osoby do 3-osobowego domku w Koszelówce - noc z soboty na niedzielę. Niestety, będzie z nami Leon, więc w grę wchodzi tylko nieinwazyjna suczka, bo inna kombinacja grozi smiercią lub kalectwem :angryy: .
To na razie wszystko, co mam do powiedzenia.[/quote]

A ja tu główkuję jak przenocować :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Jakby Leon wytrzymał z moja bandą w klatkach to się piszę - a jak nie to będziemy jak zwykle w namiocie
Pozdrawiam
CHI &B&BB
PS chyba w końcu zgłosze oficjalnie Fufaka :cool3:[/quote]
O ile pamiętam, to Twój sucz bardzo przyjazny nie jest, a Leon jest chłopak dość nerwowy. Ja nie chciałabym, aby całe towarzycho (z Leonkiem na czele) musiało spędzić noc zamknięte w klatkach, lepiej żeby się zrelaksowały przed zawodami (np u pańci w łóżeczku :evil_lol:) . Dlatego szukam towarzystwa, któe można by zostawić w nocy luzem i rano zastać w stanie nienaruszonym.
BTW
Gdyby Leon był luzem, a Twoje w klatkach, to gwarantuję Ci, że on by w te klatki nieźle nap... (wybacz słownictwo :oops:, ale do opisania jego zachowania nic lepiej nie pasuje).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...